Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з технічної інвентаризації, паспортизації та незалежної оцінки внутрішньоквартальної мережі зливової каналізації
Очікувана вартість
387 192,00 UAH
UA-2017-09-19-002490-c 68267bbf7fbd4482bc70befa917335d8
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Зубач Олена Анатоліївна

+380612363332 orjra2014@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
Код ЄДРПОУ: 37573115
Місцезнаходження: 69035, Україна , Запорізька обл., місто Запоріжжя, Сєдова, 5
Контактна особа: Зубач Олена Анатоліївна
+380612363332
orjra2014@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 19 вересня 2017 16:16
Звернення за роз’ясненнями: до 25 вересня 2017 16:21
Оскарження умов закупівлі: до 01 жовтня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 жовтня 2017 16:21
Початок аукціону: 06 жовтня 2017 12:59
Очікувана вартість: 387 192,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 935,96 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 3871.92 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з технічної інвентаризації, паспортизації та незалежної оцінки внутрішньоквартальної мережі зливової каналізації
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Вознесенівський район
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 жовтня 2017  —  01 грудня 2017
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
19 вересня 2017 16:31
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
19 вересня 2017 16:16
Проект договору.doc
19 вересня 2017 16:16
ТД_зливова каналізація.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-09-19-002490-c.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", Код ЄДРПОУ:37526987
Дата подання: 10 жовтня 2017 15:39
Зауваження
Вимагаємо прийняти рішення про відхилення пропозиції від учасника ТОВ«ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ».

Пропозиція Учасника ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» є неповною та не відповідає вимогам Закупівлі, з наступних причин:

1. Районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району, в тендерній документації від 01.09.2017р., в Додатку № 1, п. 2 вказує, що: «У Довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» від 05.10.2017 № 76/7/17 перелік працівників мають необхідний досвід роботи для виконання данного виду робіт повинні надати підтверджуючи документи, а на кожну особу зазначену у довідці, надаються копії документів, що підтверджують кваліфікацію, а саме копії кваліфікаційних сертифікатів.
ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» надав скановані сертифікати спеціалістів, а не копії, крім того надані скановані сертифікати не завірені відповідним чином, не мають печаток безпосередніх власників сертифікатів, П.І.Б. , напису «згідно з оригіналом», та дати .
Також ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» взагалі не надав дипломів, або свідоцтв про навчання зазначених у довідці № 76/7/17 від 05.10.2017 працівників.

2. Відповідно до Додатку № 2 п. 1 щодо наявності матеріально технічної бази ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» надав скановану з оригіналу ліцензію на програмне забеспечення зі створення топографо-геодезичних зйомок масштабу 1:500 у форматі файлів DMF «Delta/Digital» без вказаній у ліцензії організації користувача програмного забезпечення, кількості копій та дати видачі. Крім того ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» не надав жодних підтверджуючих документів права власності на вказане програмне забезпечення.

Технічний паспорт на геодезичний супутниковий приймач ГНУС приймач Triumph-2 надано сканованим з оригіналу, а не копією, крім того не завірено належним чином, не має печатки, посади, підпису уповноваженої особи, П.І.Б., та дати, відповідно до Додатку №2 п. 1.

Технічні паспорти на автомобілі марки ВАЗ та ІЖ скановані з оригіналів, а не копії, крім того не завірені належним чином, не мають печаток, посади, підпису уповноваженої особи, П.І.Б. та дати, відповідно до Додатку № 2 п. 1.

3. Відповідно до Додатку № 5 Перелік документів що надаються усіма учасниками для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації, а саме ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» надав скановані з оригіналу, а не копії документів, не завірені належним чином, не мають печаток, посади, підпису уповноваженої особи, П.І.Б. та дати, відповідно до Додатку № 5 що підтверджують повноваження посадової особи або представника Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції, свідоцтва про сплату єдиного податку або Витягу з Реєстру платників єдиного податку, статут із змінами.

ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» не надав у складі своєї тендерної пропозиції листів роз’яснення про документи які учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний надавати, а саме: сканована копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, завірена підписом учасника (для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців), сканована копія паспорту, завірена підписом учасника.(для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців).
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
12 жовтня 2017 12:43
Тендерним комітетом районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району розглянута вимога товариства з обмеженою відповідальністю “Проектний інститут “ЗАПОРІЗЬКІЙ ПРОМБУДПРОЕКТ” (далі - ТОВ “Проектний інститут “ЗАПОРІЗЬКІЙ ПРОМБУДПРОЕКТ”) щодо результатів відкритих торгів на закупівлю послуг ДК 021:2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з технічної інвентаризації, паспортизації та незалежної оцінки внутрішньоквартальної мережі зливової каналізації). Номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2017-09-19-002490-c
Дана вимога подана на підставі ч.1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), та згідно з якою, учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.
Щодо надання інформації про пропозицію переможця ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНИРІНГ” тендерний комітет повідомляє наступне.
Замовником у тендерній документації зазначалось про необхідність надання копій документів. Копія документа – це точне відтворення оригінала документа, виконане ручним або механічним способом. Також слід зауважити, що відповідно до тендерної документації Замовником не зазначалось яким конкретно способом учасники мають робити копії документів та не вимагалося засвідчення копій документів. Зазначалось, що файли надаються в сканованому вигляді в форматі Portable Document Format (PDF).
Додатково повідомляємо, що Законом України від 23.03.2017 №1982-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями» внесено зміни до низки законодавчих актів, якими виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов’язковим. Наявність або відсутність відбитку печатки підприємства на документі не створює юридичних наслідків.
Отже, Учасником - ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” надано копії документів відповідно до вимог тендерної документації замовника.
Щодо документального підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації та документів, що підтверджують кваліфікацію, ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” надало скановані сертифікати на працівників. Документальне підтвердження кваліфікації працівників Замовником було запропоновано надати на вибір та розсуд Учасників, і надання усіх перелічених документів не є обов'язковим.
Щодо наявності матеріально-технічної бази ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ”, а саме програмного забезпечення зі створення топографо-геодезичних зйомок масштабу 1:500 у форматі DMF повідомляємо, що відповідно до п.1 Додатку №2 до тендерної документації Замовником було зазначено, що для підтвердження наявності зазначеної у довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, Учаснику необхідно надати копії документів, які підтверджують право власності на техніку.
Програмне забезпечення — це сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм, відповідно до ДСТУ 2938-94 “Системи оброблення інформації. Основні поняття. Терміни та визначення”. ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” у складі тендерної пропозиції надав довідку про балансову відомість, в якій зазначене необхідне програмне забезпечення, а надання інших документів на свій розсуд учасниками торгів не забороняється, наприклад ліценції. Тендерним комітетом даний документ був прийнятий до відома, а обов'язкова наявність даного програмного забезпечення у ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” зазначена у довідці про матеріально-технічну базу та у довідці про балансову відомість.
Щодо надання паспорту та ідентифікаційного коду, дані документи зазначені у Додатку №5 для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців. ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” є юридичною особою, тому зазначена вимога не стосується даного учасника. У п.1 Інструкції з підготовки тендерної документації зазначено, що документи, які не передбачені законодавством для учасників: юридичних осіб, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції, а листи-пояснення були надані ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” щодо перейменування товариства, що є стороною по договору оренди автомобіля, також щодо підпису документів тендерної пропозиції та надання ліцензії.
Також наголошуємо, що тендерний комітет районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району здійснює закупівлі за принципами, визначеними статтею 3 Закону, а саме: об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
На підставі викладеного, вимога про відхилення пропозиції ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” не підлягає задоволенню.

Документи

12 жовтня 2017 12:43
Відповідь на вимогу

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 жовтня 2017 13:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" 329 010,72
UAH з ПДВ
329 010,72
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ" 385 258,71
UAH з ПДВ
383 322,65
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Санін Юрій Володимирович 387 192,00
UAH з ПДВ
387 192,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 жовтня 2017 13:40
Електронний підпис
05 жовтня 2017 13:38
ТЕХН ВИМОГИ0001.PDF
05 жовтня 2017 13:38
тех паспорт авто.PDF
05 жовтня 2017 13:38
ТЕХ ВИМОГИ ТА ЗАВД.PDF
05 жовтня 2017 13:38
теодолит.PDF
05 жовтня 2017 13:38
ТЕНДЕРНА ПРОП.PDF
05 жовтня 2017 13:38
СОТР0001.PDF
05 жовтня 2017 13:38
свид повірки техніки.PDF
05 жовтня 2017 13:38
ПРОЕКТ ДОГОВОРУ0001.PDF
05 жовтня 2017 13:38
Підписаний_G0917-8946-GL_tender.pdf
05 жовтня 2017 13:38
нивелир.PDF
05 жовтня 2017 13:38
МАТ ТЕХН БАЗА0001.PDF
05 жовтня 2017 13:38
ЛСТ ЗГОДА.PDF
05 жовтня 2017 13:38
крот возн.PDF
05 жовтня 2017 13:38
КОШТОРИС.PDF
05 жовтня 2017 13:38
ДОГ МАЛЮКОВ.PDF
05 жовтня 2017 13:38
дог и прол машина0001.PDF
05 жовтня 2017 13:38
дог аренді пом.PDF
05 жовтня 2017 13:38
дов мат_тех база.PDF
05 жовтня 2017 13:38
дальномер.PDF
05 жовтня 2017 13:38
ВИМОГИ.PDF
05 жовтня 2017 13:38
АНКЕТА.PDF
05 жовтня 2017 13:38
аналог договор_акт.PDF

Публічні документи

12 жовтня 2017 14:06
Довідка.pdf
12 жовтня 2017 10:41
довідка МВС
05 жовтня 2017 12:00
балансова відомість.pdf
05 жовтня 2017 12:00
анкета.pdf
05 жовтня 2017 12:00
довкілля.pdf
05 жовтня 2017 12:00
Уставі док.rar
05 жовтня 2017 12:00
ТЗ.PDF
05 жовтня 2017 12:00
лист ст.17.pdf
05 жовтня 2017 12:00
Договір з відгуком.PDF
05 жовтня 2017 12:00
СЕРТИФИКАТЫ ПЕРСОНАЛ.rar
05 жовтня 2017 12:00
ЦПХ.PDF
05 жовтня 2017 12:00
персонал.pdf
05 жовтня 2017 12:00
Лист-розяснення М Б.PDF
05 жовтня 2017 12:00
МТБ.pdf
05 жовтня 2017 12:00
цена.pdf

Публічні документи

05 жовтня 2017 12:08
уставные справки.PDF

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект"

ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"

ФОП Санін Юрій Володимирович

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект"
#37526987
Відхилено 329 010,72
UAH з ПДВ
09 жовтня 2017 17:32
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
#40933609
Переможець 383 322,65
UAH з ПДВ
09 жовтня 2017 17:41

Документи

09 жовтня 2017 17:32
Електронний підпис
09 жовтня 2017 17:32
Протокол 47

Документи

09 жовтня 2017 17:41
Електронний підпис
09 жовтня 2017 17:40
Протокол 48

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 09 жовтня 2017 17:41

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
#40933609
383 322,65
UAH з ПДВ
Документи

Документи

09 жовтня 2017 17:41
Електронний підпис
09 жовтня 2017 17:40
Протокол 48

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
02 січня 2018 12:48
Звіт укладений
02 січня 2018 12:47
Електронний підпис укладений
26 жовтня 2017 14:10
Протокол 52 від 251017 адреса.pdf зміни до договору
26 жовтня 2017 14:08
Електронний підпис укладений
23 жовтня 2017 10:41
Договір 104 укладений
23 жовтня 2017 10:39

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
25 жовтня 2017
Дата публікації змін до договору:
26 жовтня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Уточнення юридичної адреси ТОВ "ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ"
Номер договору про закупівлю: 104
Договір:
Номер додаткової угоди: 104
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 23 жовтня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 383 322,65
UAH з ПДВ