Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області
Очікувана вартість
5 546 332,00 UAH
UA-2017-09-08-001070-a 3658168842404add8c71faae044888ab
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Папанова Анастасія Анатоліївна

+380615336638 ukb@rada-berdyansk.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради
Код ЄДРПОУ: 34472384
Місцезнаходження: 71100, Україна , Запорізька обл., Бердянськ, пл Єдності (І Бердянської ради), буд. 2, каб. 26
Контактна особа: Папанова Анастасія Анатоліївна
+380615336638
ukb@rada-berdyansk.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 08 вересня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 14 вересня 2017 14:07
Оскарження умов закупівлі: до 20 вересня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24 вересня 2017 14:07
Початок аукціону: 25 вересня 2017 11:26
Очікувана вартість: 5 546 332,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 27 731,66 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
13 вересня 2017 10:03
Електронний підпис
08 вересня 2017 14:02
тендерна подгорная.pdf.PDF
08 вересня 2017 14:02
Проект договору.doc
08 вересня 2017 14:02
Технічний опис.doc
08 вересня 2017 14:02
Додаток 3.doc
08 вересня 2017 14:02
Додаток 2.doc
08 вересня 2017 14:02
Додаток 1.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-09-08-001070-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ, Код ЄДРПОУ:41000431
Дата подання: 29 вересня 2017 11:35
Вимога згідно ч.3 ст.30 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Положенням частини 3 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі – Закон) передбачено, що у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради (далі – Замовник, Управління) від 29.09.2017 №16 тендерну пропозицію ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» відхилено на підставі пунктів 1 та 4 частини 1 статті 30 Закону.
Однак, ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» зазначає, що його тендерна пропозиція повністю відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону, а також тендерна пропозиція ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» повністю відповідає умовам тендерної документації Замовника та відхилена Управлінням незаконно, з урахуванням наступного.
Щодо першої та другої підстави.
Так, Замовником зазначено:
- «відсутні довідки, щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону (Додаток 3). Довідки, що надані учасником, містять назву іншої юридичної особи ТОВ «Промінвест Компані», проте завірені печаткою ТОВ «Інвестпром Компані»;
- «відсутня копія аналогічного договору щодо предмету закупівлі з листом в довільній формі від Замовників про стан виконання цього договору. Надані документи по цьому пункту містять назву юридичної особи ТОВ «ПРОМІНВЕСТ КОМПАНІ», що ставить під сумнів дійсність цього договору.»
З приводу вказаних підстав повідомимо наступне.
Відповідно до абзаців два та три частини 3 статті 22 Закону Тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
При цьому, в пункті 1 розділу ІІІ тендерної документації Управління, Замовником наведені приклади формальних (несуттєвих) помилок та які не впливають на зміст пропозиції, зокрема:
1) орфографічні помилки та механічні описки в словах чи словосполученнях, що зазначені в документах, які підготовлені безпосередньо Учасником та надані у складі тендерної пропозиції;
2) зазначення неправильної назви документа, що підготовлений безпосередньо учасником, у разі якщо зміст такого документу повністю відповідає вимогам тендерної документації;
3) зазначення неповного переліку інформації в певному документі, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції Учасника.
З урахуванням вимог частини 3 статті 22 Закону та наведених в підпунктах 1-3 пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації прикладів формальних (несуттєвих) помилок повідомляємо, що вказані підстави відхилення є таким що вважаються формальними (несуттєвими).
А зазначення в документах – «ТОВ «Промінвест Компані» замість «ТОВ «Інвестпром Компані» є орфографічною помилкою.
При цьому, зазначення в документах – «ТОВ «Промінвест Компані» замість «ТОВ «Інвестпром Компані» жодним чином не впливає на зміст тендерної пропозиції ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» яка подана під час участі у процедурі закупівлі робіт по об’єкту «Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області».
Разом з тим, в другій підставі відхилення, зокрема, в останньому реченні зазначено: «…ставить під сумнів дійсність цього договору».
З цього приводу слід зазначити, що тендерний комітет з урахуванням статті 11 Закону діє на засадах колегіальності та неупередженості, а також при прийнятті будь-якого рішення керується виключно Законом та іншими нормативно-правовими актами які регулюють цю сферу.
Ба більше, поняття «сумніви» не врегульовані Законом. То, як би, кожен член тендерного комітету, будь-якого Замовника, сумнівався в тому чи іншому документі або в непевності щодо його вірогідності, публічні (державні) закупівлі України втратили б добросовісну конкурентоспроможність та об’єктивну оцінку тендерних пропозицій.
Щодо третьої підстави.
Замовником зазначено:
- «відсутній документ, що підтверджує повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю».
З приводу вказаної підстави повідомимо наступне.
Відповідно до підпункту 6 пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації Управління встановлено, що учасник повинен завантажити скановані копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи учасника або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю (повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції Учасника процедури підтверджується одним з наступних документів: випискою з протоколу Засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів).
На виконання зазначеної вимоги Замовника учасником - ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» у складі власної тендерної пропозиції надано один із таких документів, а саме: виписка з протоколу Засновників.
Вказаний документ міститься у файлі – «И.П.pdf» який завантажений 24 вересня 2017 в 11:05. В якому, на сторінках 4-8 вказаного pdf-файлу, міститься Протокол №11/04/2017 Загальних Зборів Учасників ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ».
Де, у вказаному протоколі, зокрема у пункті 11, наявна інформація про призначення директора ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» Могилевця Олексія Євгенійовича з 12 квітня 2017 року.
Таким чином, ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» вимагає:
- на підставі частини 3 статті 30 Закону надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям;
- скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ»;
- визначити ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» переможцем процедури закупівлі робіт по об’єкту «Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області», ідентифікатор закупівлі - UA-2017-09-08-001070-a та оприлюднити повідомлення про намір укласти договір.
Додатково повідомляємо, що у разі не скасування рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» ми будемо змушені звернутись до органу державного фінансового контролю та правоохоронних органів для відповідного реагування.
Прошу не сприймати тендерним комітетом Замовника інформацію викладену в останньому абзаці, як тиск чи залякування. ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» керуються виключно Конституцією та Законами України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
03 жовтня 2017 10:46
Уважно розглянувши скаргу ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» (далі за текстом — Учасник) щодо процедури закупівлі: «Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області», повідомляємо наступне:
Надані учасником ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» документи не відповідають вимогам тендерної документації (далі за текстом — ТД) п.п.3, п.п.4, п.п.6, п.1, розділ ІІІ Тендерної документації, оскільки:
- аналогічний договір, що міститься у складі пропозиції, укладено між ТОВ Центр фінансових послуг «Юпітер-А-Груп» та ТОВ «Промінвест компані». В свою чергу вказані юридичні особи не є учасниками тендерної закупівлі: UA 2017-09-08001070-a. Посилання Учасника в цій частині на допущення формальної помилки, пов’язаної з оформленням тендерної пропозиції не може бути прийнятне виходячи з наступного. У відповідності до ТД Учасником має бути надано “...копія аналогічного договору щодо предмету закупівлі з листом в довільній формі від Замовників про стан виконання цього договору...”. Однак, як зазначено вище, до складу пропозицій Учасником надано договір між сторонніми юридичними особами та відгук від Замовника, що роботи були виконані стороньою підрядною організацією, яка не є Учасником закупівлі, відповідно, вказаний договір та відгук не відноситься до документів які підготовлені та виконані безпосередньо Учасником;
- посилання Учасника на помилковість зазначення в пропозиції назви юридичної особи ТОВ «Промінвест компані» замість ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» не може вважатись орфографічною помилкою або механічною опискою, оскільки, як виходить з інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Промінвест компані» назва іншої юридичної особи з відмінним від Учасника кодом ЄДРПОУ;
- у складі пропозиції ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» відсутній документ, що підтверджує повноваження посадової особи або представника Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору про закупівлі Так, у відповідності до ТД повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції Учасника процедури підтверджується одним з наступних документів: випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи Учасника на підписання документів. В свою чергу, Учасником був завантажений у складі тендерної пропозиції, протокол від 11.04.2017р. №11/04/2017, проте в п.11 зазначено лише: «Призначити на посаду директора Товариства Могилевець Олексія Євгенійовича з 12 квітня 2017 року». З наданого протоколу не вбачається, що Могилевець О.Є. є підписантом та має повноваження підписувати документи тендерної пропозиції та договору про закупівлю.
Отже, пропозиція ТОВ «ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ» щодо процедури закупівлі: «Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області» не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», тендерної документації встановленим Замовником та відхилена згідно п.1, 4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Номер вимоги: UA-2017-09-08-001070-a.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ, Код ЄДРПОУ:41000431
Дата подання: 05 жовтня 2017 09:10
Про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "Бердянськбудтрест"
Повідомляємо, що тендерна пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ" не відповідає умовам тендерної документації.
Так, в порушення вимог пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації учасником торгів ТОВ «БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ» не розміщено протягом одного робочого дня тендерну (цінову) пропозицію згідно додатку 1 з урахуванням проведеного аукціону. Водночас зазначена тендерна (цінова) пропозиція згідно додатку 1 розміщена вказаним учасником лише на третій робочий день.
Крім того, у вказаній формі тендерна (цінова) пропозиція (згідно додатку 1) яка довантажена учасником ТОВ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ", зокрема, в пункті 7, неправильно визначено «Загальну вартість без ПДВ, грн.».
Слід зазначити, що загальна вартість без ПДВ, грн. від суми 5 293 000,00 грн. з ПДВ повинна становити – 4 410 083,33 (5 293 000,00 / 1,2 = 4 410 083,33).
Таким чином, тендерна пропозиція учасника ТОВ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ" не відповідає умовам тендерної документації та підлягає відхиленню на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
09 жовтня 2017 10:47
Уважно розглянувши скаргу ТОВ «Інвестпром компані» код ЄДРПОУ: 4100043, щодо процедури закупівлі: «Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області», про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Бердянськбудтрест» умовам Тендерної документації (далі – ТД) повідомляємо наступне:
Тендерний комітет Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради, з урахування ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) діє на засадах колегіальності та неупередженості, а також при прийнятті будь-якого рішення керується виключно Законом та іншими нормативно-правовими актами які регулюють цю сферу. У зв’язку з порушенням вимог ТД, пропозиція ТОВ «Бердянськбудтрест» код ЄДРПОУ: 33609949 щодо процедури закупівлі: «Реконструкція берегоукріплюючих споруд (дамби) по вул. Підгірній м. Бердянськ Запорізької області» відхилена відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій №26 від 06.10.2017, згідно п.п.4 ч.1 ст.30 Закону.
До того ж варто зауважити, у вказаній формі тендерна (цінова) пропозиція (Додаток 1), учасником ТОВ «Бердянськбудтрест» правильно зазначена «Загальна вартість без ПДВ, грн.», яка складає 4 410 833 грн. 33 коп. (чотири мільйони чотириста десять тисяч вісімсот тридцять три грн. 33 коп.), а отже у вказаному Вами розрахунку допущена арифметична помилка.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 25 вересня 2017 11:59

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ 5 351 094,00
UAH з ПДВ
5 292 200,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ" 5 537 850,00
UAH з ПДВ
5 293 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "ЗАПОРІЖРЕМБУДМОНТАЖ" 5 500 000,00
UAH з ПДВ
5 500 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "РЕМШЛЯХБУД" 5 545 738,56
UAH з ПДВ
5 545 738,56
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

25 вересня 2017 12:24
Додаток 1 переможець.pdf
24 вересня 2017 11:17
Електронний підпис
24 вересня 2017 11:05
И.П.pdf
24 вересня 2017 11:05
Поясн.записка2.pdf
24 вересня 2017 11:05
Поясн.записка.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис13.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис12.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис11.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис10.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис9.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис8.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис7.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис6.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис5.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис4.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис3.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис2.pdf
24 вересня 2017 11:05
Кошторис.pdf
24 вересня 2017 11:05
Звед.коштор.рахунок2.pdf
24 вересня 2017 11:05
Звед.коштор.рахунок.pdf
24 вересня 2017 11:05
ДЦ1.pdf
24 вересня 2017 11:05
ДЦ.pdf

Публічні документи

04 жовтня 2017 16:12
3228_171004160455_001.pdf
22 вересня 2017 17:53
Кваліфікаційна частина.pdf
22 вересня 2017 17:53
Кошторис.pdf
22 вересня 2017 17:53
Технічна частина.pdf
22 вересня 2017 17:53
Пропозиція.pdf

Публічні документи

23 вересня 2017 11:51
Берегоукріплення.7z

Публічні документи

22 вересня 2017 14:16
дог.ціна.pdf
22 вересня 2017 14:16
ціни енергоносіїв.pdf
22 вересня 2017 14:16
Стаття 17.pdf
22 вересня 2017 14:16
22 Договір №15.pdf
22 вересня 2017 14:16
21 Договір №14.pdf
22 вересня 2017 14:16
20 Договір №13.pdf
22 вересня 2017 14:16
19 Договір №21.pdf
22 вересня 2017 14:16
12 довідка про субпідряд.pdf
22 вересня 2017 14:16
8 Статут.pdf
22 вересня 2017 14:16
тендерна пропозиція.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ"

ПП "ЗАПОРІЖРЕМБУДМОНТАЖ"

ТОВ "РЕМШЛЯХБУД"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ІНВЕСТПРОМ КОМПАНІ
#41000431
Відхилено 5 292 200,00
UAH з ПДВ
29 вересня 2017 09:32
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ"
#33609949
Відхилено 5 293 000,00
UAH з ПДВ
06 жовтня 2017 14:56
ПП "ЗАПОРІЖРЕМБУДМОНТАЖ"
#40168438
Відхилено 5 500 000,00
UAH з ПДВ
12 жовтня 2017 13:53
ТОВ "РЕМШЛЯХБУД"
#20488682
Відхилено 5 545 738,56
UAH з ПДВ
17 жовтня 2017 11:27

Документи

29 вересня 2017 09:32
Електронний підпис
29 вересня 2017 09:30
Протокол №16 від 29.09.2017
25 вересня 2017 11:59
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

06 жовтня 2017 14:56
Електронний підпис
06 жовтня 2017 14:52
Протокол №26 від 06.10.2017
29 вересня 2017 09:32
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

12 жовтня 2017 13:53
Електронний підпис
12 жовтня 2017 13:50
Протокол №35 від 12.10.2017

Документи

17 жовтня 2017 11:27
Електронний підпис
17 жовтня 2017 11:25
Протокол №36 від 17.10.2017

Інформація про відміну

Дата відміни
17 жовтня 2017 11:27
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі