«Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114 , м. Тульчин, Вінницької області»
Очікувана вартість
1 372 337,00 UAH
UA-2017-09-05-001306-c 4283949194e7468b91e823aefb05f4f5
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги
Код ЄДРПОУ: 36759418
Місцезнаходження замовника: 23600, Україна, Вінницька обл., Тульчин, вул. М. Леонтовича 114
Контактна особа замовника: Молочинська Наталія Миколаївна
+380433522965
tulrcpmsd@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 08 вересня 2017 18:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 вересня 2017 18:00
Початок аукціону: 14 вересня 2017 15:44
Очікувана вартість: 1 372 337,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 6 862,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
«Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114 , м. Тульчин, Вінницької області»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 23600, Україна, Вінницька область, м. Тульчин, вул.. Миколи Леонтовича 114, м. Тульчин, вул.. Миколи Леонтовича 114
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2017
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

05 вересня 2017 14:41
Оголошення кап ремонт 1.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-09-05-001306-c.b1
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОАГРОІМПЕКС", Код ЄДРПОУ:13326341
Дата подання: 21 вересня 2017 22:36
про усунення порушення, допущеного під час прийняття комітетом з конкурсних торгів Замовника Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» рішення про відхилення поданої пропозиції учасника Товариства з об
Комунальній установі
«Тульчинському районному центру
первинної медико-санітарної допомоги»
ЄДРПОУ (36759418)
вул. Леніна,128
м. Тульчин
Вінницької області, 23600

ТОВ «Енергоагроімпекс»
ЄДРПОУ 13326341
вул. Стрілецька,18
м. Вінниця, 21007В И М О Г А
про усунення порушення, допущеного під час прийняття комітетом з конкурсних торгів Замовника Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» рішення про відхилення поданої пропозиції учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергоагроімпекс» допорогової закупівлі товарів, робіт і послуг в системі електронних Державних закупівель «ProZorro»


05.09.2017 року Комунальною установою «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було опубліковано оголошення UA-2017-09-05-001306-c про проведення закупівлі робіт через систему електронних закупівель. Найменування предмету закупівлі: «Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114, м. Тульчин, Вінницької області» (категорія 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Вимогами, що ставились до учасників закупівлі були, зокрема, надати в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), та завантаження файлів у т.ч. з документами, зазначеними в Додатку №3. При цьому, згідно з Додатком №3 до оголошення про закупівлю робіт учасники мали надати:
документи, для підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази:
- Інформаційну довідку про наявність необхідного обладнання, машин і механізмів, яка повинна була містити інформацію про назву(тип) машини, механізму, устаткування, які планується залучити до виконання робіт; нормативну потребу для виконання робіт згідно з розрахунками; стан; зазначення приналежності (власне, орендоване чи буде залучене) (п.4.1 Додатку №3);
- Розрахунок цінової пропозиції повинен був бути підтверджений кошторисною документацією
Кошторисна документація повинна бути складена із застосуванням:
Програмного комплексу АВК-5 (версія 3.1.6.)
Ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи (ДСТУ).
Вартість матеріальних ресурсів і машино-годин прийнято за регіональними поточними цінами станом на дату складання документації та за усередненими даними ДержбудуУкраїни.
Прейскурантів на устаткування i матеріали з обґрунтуванням та посиланням на постачальника на період складання за найнижчими цінами.
Ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДСТУ).
Для розгляду повинні надаватися у відсканованому вигляді такі види кошторисної документації та розрахунки , якi підписанi та завіренi «мокрою печаткою» підрядної організації:
- Договірна ціна з пояснювальною запискою;
- Локальні кошториси;
- Відомість ресурсів ;
- пояснювальна записка;
- розрахунок вартості матеріальних ресурсів (відомості ресурсів). Визначається на підставі нормативної потреби в них, розрахованої виходячи з обсягів робіт, та поточних цін на матеріальні ресурси за обґрунтованими, як правило, найменшими (при всіх рівних характеристиках) цінами;
- розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів (з економічним обґрунтуванням змін);
- розрахунок вартості машино-години власної будівельної техніки, якщо є в наявності будівельної організації та вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватись для виконання замовлення (за її наявності);
- розрахунок коефіцієнту переходу від нормативно-розрахункової кошторисної трудомісткості робіт, які передбачаються у прямих витратах, до трудовитрат працівників, заробітна плата яких враховується у загальновиробничих витратах;
- розрахунок показника для визначення коштів на покриття решти статей загальновиробничих витрат, грн./люд-год;
- розрахунок показника для визначення розміру адміністративних витрат будівельних організацій, грн./люд-год. (п.2 Інших документів Додатку №3)
14.09.2017 року (15:44 год.) відбувся аукціон по вищевказаній закупівлі.
Участь в аукціоні приймали 3 (три) учасника: ПП «Рослана», ТОВ «Енергоагроімпекс», ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6
За результатами аукціону, 14.09.2017 року системою «Prozorro» було визначено пропозицію ПП «Рослана» найбільш економічно вигідною (найменша вартість пропозиції). 20.09.2017 року Замовником, керуючись п.9.1 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року було відхилено пропозицію учасника (дискваліфіковано ПП «Рослана») (Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 20 вересня 2017 року), та автоматично допущено до оцінки (кваліфікації) товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоагроімпекс».
21 вересня 2017 року пропозицію ТОВ «Енергоагроімпекс» було відхилено Замовником (Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 21 вересня 2017 року) з підстав, які, на думку Замовника, мали місце, а саме:
- в довідці наявності обладнання та матеріально-технічної бази не був зазначений кран на автомобільному ходу вантажопідємністю до 10 т., який передбачено відомостями ресурсів для виконання робіт;
- відсутній розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів;
- відсутній розрахунок вартості машино-годин власної будівельної техніки, та вартості машино-годин орендованої будівельної техніки.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоагроімпекс» не погоджується з таким Рішенням Замовника і вважає останнє таким, що винесено з порушенням норм діючого законодавства, а підстави винесення Рішення такими, що не відповідають дійсності.
Так, у відповідності до п.п.9.1.,9.2 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року, Замовник розглядає Учасника, який надав за результатами Аукціону найнижчу пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним у період оголошення Закупівлі. Виключною підставою дискваліфікації учасника, поряд із іншою, є невідповідність пропозиції учасника, який запропонував найменшу ціну, умовам Закупівлі.
Оскільки пропозиція ТОВ «Енергоагроімпекс» повністю відповідає умовам закупівлі, рішення Замовника щодо її відхилення прямо порушує вищенаведені норми діючого Законодавства.
Зазначаючи відповідність своєї пропозицію умовам Закупівлі, ТОВ «Енергоагроімпекс» повідомляє наступне:
- Пунктом 4.1 Додатку №3 до оголошення про проведення закупівлі Замовником вимагалось надання інформаційної довідки про наявність необхідного обладнання, машин і механізмів, яка повинна була містити інформацію про назву(тип) машини, механізму, устаткування, які планується залучити до виконання робіт; нормативну потребу для виконання робіт згідно з розрахунками; стан; зазначення приналежності (власне, орендоване чи буде залучене)– на виконання вказаної вимоги ТОВ «Енергоагроімпекс» було надано в електронному вигляді (скановані в форматі pdf) в складі своєї пропозиції Довідку про наявність обладнання та матеріально технічної бази №1753 від 11.09.2017 року, яка містить інформацію щодо наявності власного та орендованого обладнання із зазначенням відомостей про те, що механізми та обладнання, не включені до переліку визначеного у довідці за наявності потреби будуть додатково використовуватись під час виконання робіт. Додатково слід зауважити, що нормативна потреба у використанні машин і механізмів у т.ч. крану на автомобільному ходу вантажопідйомністю до 10 т. відображено у відомості ресурсів до локального кошторису №2-1-1 у розділі ІІ «Будівельні машини і механізми», таблиці 2-1 «Розрахунок вартості експлуатації 1 машино-години машин», таблиці 2-2 «Підсумкова вартість експлуатації машин», на що ТОВ «Енергоагроімпекс» додатково звертав увагу Замовника, відображаючи таку інформацію у довідці, про яку йдеться. Відтак, довідка, додана ТОВ «Енергоагроімпекс» містить і інформацію про власні та орендовані машини, механізми, устаткування, і інформацію про обладнання, яке буде залучено згідно потреби та визначено саму потребу, що прямо вказує на повне виконання ТОВ «Енергоагроімпекс» умов закупівлі, встановлених Замовником у цій частині.
Пунктом 2 Розділу «Інші документи» Додатку №3 до Оголошення про проведення закупівлі робіт Замовником ставилась вимога щодо підтвердження розрахунку кошторисною документацією, зокрема: розрахунком вартості експлуатації будівельних машин і механізмів (з економічним обґрунтуванням змін); розрахунок вартості машино-години власної будівельної техніки, якщо є в наявності будівельної організації та вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватись для виконання замовлення (за її наявності) тощо - на виконання вказаної вимоги ТОВ «Енергоагроімпекс» було надано в електронному вигляді (скановані в форматі pdf) в складі своєї пропозиції кошторисну документацію (Кошторис), до складу якого поряд із іншим увійшли: Розрахункова вартість експлуатації 1 машино-години машин (Таблиця 2-1), Підсумкова вартість експлуатації машин (Таблиця 2-2); Дані по машинам та механізмам, врахованим у складі загальновиробничих витрат (Таблиця 2-3) та ін., в яких відображено відомості, відповідні за своєю правовою природою тим, які витребовувались Замовником. Додатково, слід наголосити на тому, що вся кошторисна документація, додана до пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» складена із застосуванням Програмного комплексу АВК-5 (версія 3.1.6.), ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи (ДСТУ), вартістю матеріальних ресурсів і машино-годин прийнятих за регіональними поточними цінами станом на дату складання документації та за усередненими даними Держбуду України, ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДСТУ). Відтак, беручи до уваги те, що кошторисну документацію було сформовано за допомогою кошторисної програма АВК-5 - програмного комплексу для розрахунку кошторисної документації по однорівневій методиці ціноутворення в будівництві у відповідності з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 на всіх етапах її формування, що орієнтований на «Правила визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1.2013», затверджені наказом Мінрегіону від 05.07.2013 № 293, всі кошторисні норми, застосовані ТОВ «Енергоагроімпекс» під час формування кошторисної документації відповідають вищевказаним Правилам.


Підсумовуючи вищенаведене, маємо зазначити, що згідно абз.4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другову і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом. У відповідності до ст.3 Закону, про який йдеться закупівля здійснюється за принципами, серед яких об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Пунктом 6.2 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року аналогічно встановлено, що під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися принципів закупівлі у т.ч. принципу об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій
Проте, в порушення зазначених принципів, Замовником не було взято до уваги відповідність пропозиції ТОВ «Енергоагроімипекс» вимогам Замовника, відображеним в Оголошенні про проведення закупівлі робіт «Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114 , м. Тульчин, Вінницької області» і, як наслідок винесено протиправне Рішення про відхилення пропозиції «ТОВ «Енергоагроімпекс».
Тому, виходячи з вищенаведеного, керуючись ст.ст. 2,3 Закону України «Про публічні закупівлі», Наказом Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року, -

ВИМАГАЮ:

1. Розглянути дану вимогу
2. Скасувати Рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» по предмету закупівлі: «Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114 , м. Тульчин, Вінницької області» (категорія 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Протокол від 21.09.2017 року), прийняте комітетом з конкурсних торгів Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та переглянути пропозицію зазначеного учасника.


Директор ТОВ «Енергоагроімпекс» Ю.В. Медведчук

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
25 вересня 2017 14:52
Згідно Додатку №3 Інші документи п.2 Оголошення учасник ТОВ «Енергоагроімпекс» не надав розрахунок вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватись для виконання замовлення, що являється істотним порушенням в формуванні пропозиції учасника, і є підставою для дискваліфікації , відповідно до наказу №35 від 13.04.2016р. «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» ст.. 9 : «Виключними підставами дискваліфікації є : 1. Пропозиція учасника , який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі;»;
В той же час при детальному розгляді пропозиції учасника ТОВ«Енергоагроімпекс» було виявлено відсутність дозволу на Устаткування підвищеної небезпеки «вантажопідіймальні крани». Крім того автокран, який було вказано в відомості ресурсів до локального кошторису не включений в довідку необхідного обладнання,машин та механізмів.
Номер вимоги: UA-2017-09-05-001306-c.a2
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОАГРОІМПЕКС", Код ЄДРПОУ:13326341
Дата подання: 21 вересня 2017 22:56
щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» умовам допорогової закупівлі робіт в системі електронних Державних закупівель «ProZorro»
Комунальній установі
«Тульчинському районному центру
первинної медико-санітарної допомоги»
ЄДРПОУ (36759418)
вул. Леніна,128
м. Тульчин
Вінницької області, 23600

ТОВ «Енергоагроімпекс»
ЄДРПОУ 13326341
вул. Стрілецька,18
м. Вінниця, 21007В И М О Г А
щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» умовам допорогової закупівлі робіт в системі електронних Державних закупівель «ProZorro»


05.09.2017 року Комунальною установою «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було опубліковано оголошення UA-2017-09-05-001306-c про проведення закупівлі робіт через систему електронних закупівель. Найменування предмету закупівлі: «Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114, м. Тульчин, Вінницької області» (категорія 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
14.09.2017 року (15:44 год.) відбувся аукціон по вищевказаній закупівлі.
Після допущення до оцінки (кваліфікації), 21 вересня 2017 року пропозицію ТОВ «Енергоагроімпекс» було відхилено Замовником (Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 21 вересня 2017 року) з підстав, які, на думку Замовника, мали місце, а саме:
- в довідці наявності обладнання та матеріально-технічної бази не був зазначений кран на автомобільному ходу вантажопідємністю до 10 т., який передбачено відомостями ресурсів для виконання робіт;
- відсутній розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів;
- відсутній розрахунок вартості машино-годин власної будівельної техніки, та вартості машино-годин орендованої будівельної техніки.
ТОВ «Енергоагроімпекс» вважає, що його пропозиція повністю відповідає умовам закупівлі.
Так, на вимогу замовника щодо надання інформаційної довідки про наявність необхідного обладнання, машин і механізмів, яка повинна була містити інформацію про назву(тип) машини, механізму, устаткування, які планується залучити до виконання робіт; нормативну потребу для виконання робіт згідно з розрахунками; стан; зазначення приналежності (власне, орендоване чи буде залучене) –ТОВ «Енергоагроімпекс» було надано в електронному вигляді (скановані в форматі pdf) в складі своєї пропозиції Довідку про наявність обладнання та матеріально технічної бази №1753 від 11.09.2017 року, яка містить інформацію щодо наявності власного та орендованого обладнання із зазначенням відомостей про те, що механізми та обладнання, не включені до переліку визначеного у довідці за наявності потреби будуть додатково використовуватись під час виконання робіт. Додатково слід зауважити, що нормативна потреба у використанні машин і механізмів у т.ч. крану на автомобільному ходу вантажопідйомністю до 10 т. відображено у відомості ресурсів до локального кошторису №2-1-1 у розділі ІІ «Будівельні машини і механізми», таблиці 2-1 «Розрахунок вартості експлуатації 1 машино-години машин», таблиці 2-2 «Підсумкова вартість експлуатації машин», на що ТОВ «Енергоагроімпекс» додатково звертав увагу Замовника, відображаючи таку інформацію у довідці, про яку йдеться. Відтак, довідка, додана ТОВ «Енергоагроімпекс» містить і інформацію про власні та орендовані машини, механізми, устаткування, і інформацію про обладнання, яке буде залучено згідно потреби та визначено саму потребу, що прямо вказує на повне виконання ТОВ «Енергоагроімпекс» умов закупівлі, встановлених Замовником у цій частині.
На вимогу замовника щодо підтвердження розрахунку кошторисною документацією, зокрема: розрахунком вартості експлуатації будівельних машин і механізмів (з економічним обґрунтуванням змін); розрахунок вартості машино-години власної будівельної техніки, якщо є в наявності будівельної організації та вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватись для виконання замовлення (за її наявності) тощо - ТОВ «Енергоагроімпекс» було надано в електронному вигляді (скановані в форматі pdf) в складі своєї пропозиції кошторисну документацію (Кошторис), до складу якого поряд із іншим увійшли: Розрахункова вартість експлуатації 1 машино-години машин (Таблиця 2-1), Підсумкова вартість експлуатації машин (Таблиця 2-2); Дані по машинам та механізмам, врахованим у складі загальновиробничих витрат (Таблиця 2-3) та ін., в яких відображено відомості, відповідні за своєю правовою природою тим, які витребовувались Замовником. Додатково, слід наголосити на тому, що вся кошторисна документація, додана до пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» складена із застосуванням Програмного комплексу АВК-5 (версія 3.1.6.), ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи (ДСТУ), вартістю матеріальних ресурсів і машино-годин прийнятих за регіональними поточними цінами станом на дату складання документації та за усередненими даними Держбуду України, ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДСТУ). Відтак, беручи до уваги те, що кошторисну документацію було сформовано за допомогою кошторисної програма АВК-5 - програмного комплексу для розрахунку кошторисної документації по однорівневій методиці ціноутворення в будівництві у відповідності з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 на всіх етапах її формування, що орієнтований на «Правила визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1.2013», затверджені наказом Мінрегіону від 05.07.2013 № 293, всі кошторисні норми, застосовані ТОВ «Енергоагроімпекс» під час формування кошторисної документації відповідають вищевказаним Правилам.
Виходячи з вищенаведеного, ТОВ «Енергоагроімпекс» вважає свою дискваліфікацію недостатньо аргументованою, тому керуючись п.9.2 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року, -


ВИМАГАЮ:

1. Розглянути дану вимогу.
2. Надати додаткову інформацію про причини невідповідності пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» умовам закупівлі.
3. Надати відповідь із додатковою інформацією про причини невідповідності пропозиції ТОВ «Енергоагроімпекс» умовам закупівлі не пізніше ніж через 3 робочих дні з дня надходження даної вимоги, що узгоджується з п.9.2 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року.


Директор ТОВ «Енергоагроімпекс» Ю.В. Медведчук
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
25 вересня 2017 14:50
Згідно Додатку №3 Інші документи п.2 Оголошення учасник ТОВ «Енергоагроімпекс» не надав розрахунок вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватись для виконання замовлення, що являється істотним порушенням в формуванні пропозиції учасника, і є підставою для дискваліфікації , відповідно до наказу №35 від 13.04.2016р. «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» ст.. 9 : «Виключними підставами дискваліфікації є : 1. Пропозиція учасника , який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі;»;
В той же час при детальному розгляді пропозиції учасника ТОВ«Енергоагроімпекс» було виявлено відсутність дозволу на Устаткування підвищеної небезпеки «вантажопідіймальні крани». Крім того автокран, який було вказано в відомості ресурсів до локального кошторису не включений в довідку необхідного обладнання,машин та механізмів.
Номер вимоги: UA-2017-09-05-001306-c.a3
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОАГРОІМПЕКС", Код ЄДРПОУ:13326341
Дата подання: 22 вересня 2017 01:04
про усунення порушення, допущеного під час прийняття комітетом з конкурсних торгів Замовника Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» рішення про визначення переможця допорогової закупівлі товарів, ро
05.09.2017 року Комунальною установою «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було опубліковано оголошення UA-2017-09-05-001306-c про проведення закупівлі робіт через систему електронних закупівель. Найменування предмету закупівлі: «Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114, м. Тульчин, Вінницької області» (категорія 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Вимогами, що ставились до учасників закупівлі були, зокрема, надати в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), та завантаження файлів у т.ч. з документами, зазначеними в Додатку №3. При цьому, згідно з Додатком №3 до оголошення про закупівлю робіт учасники мали надати:
досвід надання послуг:
- власну довідку Довідка в довільній формі, за підписом керівника, скріплена печаткою Учасника, з зазначенням кількості аналогічних договорів безпосередньо учасником, переліку організацій (замовників) з адресами та контактними телефонами, найменувань об’єкту будівництва (капітального ремонту чи реконструкції), сум договорів та стану виконання в тому числі своєчасності виконання договорів, дату укладення та дату завершення виконання, які укладені та виконувалися в 2015-2016 роках, разом із копіями аналогічних договорів, що вказані в довідці (по одному за кожен рік) (п.п.6.1.Додатку №3 до Оголошення).
документи, для підтвердження фінансової спроможності:
- довідку про наявні відкриті рахунки в банках з зазначенням повної назви кожного банку, реквізитів, адреси, номеру телефону, факсу (п.3.1 Додатку №3 до Оголошення).
- документи, для підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази:
- інформаційну довідку про наявність необхідного обладнання, машин і механізмів повинна містити інформацію про назву(тип) машини, механізму, устаткування, які планується залучити до виконання робіт; нормативну потребу для виконання робіт згідно з розрахунками; стан; зазначення приналежності (власне, орендоване чи буде залучене)
( п.4.1. Додатку №3 до Оголошення).
14.09.2017 року (15:44 год.) відбувся аукціон по вищевказаній закупівлі.
Участь в аукціоні приймали 3 (три) учасника: ПП «Рослана», ТОВ «Енергоагроімпекс», ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6
За результатами аукціону, 14.09.2017 року системою «Prozorro» було визначено пропозицію ПП «Рослана» найбільш економічно вигідною (найменша вартість пропозиції). 20.09.2017 року Замовником, керуючись п.9.1 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року було відхилено пропозицію учасника (дискваліфіковано ПП «Рослана») (Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 20 вересня 2017 року), та автоматично допущено до оцінки (кваліфікації) товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоагроімпекс».
21 вересня 2017 року пропозицію ТОВ «Енергоагроімпекс» було відхилено Замовником (Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 21 вересня 2017 року).
21 вересня 2017 року ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 було визначено переможцем закупівлі(Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 21 вересня 2017 року).
Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоагроімпекс» не погоджується з таким Рішенням Замовника і вважає останнє таким, що винесено з порушенням норм діючого законодавства.
Так, у відповідності до п.9.1. Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року, Замовник розглядає Учасника, який надав за результатами Аукціону найнижчу пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним у період оголошення Закупівлі.
Пунктом 6.2 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року встановлено, що під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися принципів закупівлі у т.ч. принципу об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій.
Проте, в порушення зазначених вимог, Замовником не було взято до уваги невідповідність пропозиції ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 вимогам Замовника.
Зокрема, на вимоги надати:
- власну довідку Довідка в довільній формі, за підписом керівника, скріплена печаткою Учасника, з зазначенням кількості аналогічних договорів безпосередньо учасником, переліку організацій (замовників) з адресами та контактними телефонами, найменувань об’єкту будівництва (капітального ремонту чи реконструкції), сум договорів та стану виконання в тому числі своєчасності виконання договорів, дату укладення та дату завершення виконання, які укладені та виконувалися в 2015-2016 роках, разом із копіями аналогічних договорів, що вказані в довідці (по одному за кожен рік) (п.п.6.1. Додатку №3 до Оголошення) - ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 було надано довідку б/н та дати, скріплена печаткою Учасника, з зазначенням кількості договорів. При цьому, жоден з договір, наведений у зазначеній довідці не підтверджує факту виконання робіт, аналогічних предмету закупівлі, виходячи з Технічного завдання, встановленого Додатком №4 до Оголошення про проведення закупівлі;
- інформаційну довідку про наявність необхідного обладнання, машин і механізмів, яка повинна містити інформацію про назву(тип) машини, механізму, устаткування, які планується залучити до виконання робіт; нормативну потребу для виконання робіт згідно з розрахунками; стан; зазначення приналежності (власне, орендоване чи буде залучене)
( п.4.1. Додатку №3 до Оголошення) - ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 було надано довідку б/н та дати, яка не містить відомостей про наявність в учасника : крана переносного вантажопідйомністю 1т., підіймачів щоглових будівельних вантажопідйомністю 0,5 т., підіймачів вантажопасажиоських – 0,8т., компресорів пересувних з двигунами внутрішнього згорання, розчинозмішувачів, місткістю 65л. тощо, при тому, що потребу у використанні вищевказаних машин та механізмів відображено як у відомості ресурсів до локального кошторису 2-1-1, так і в Таблицях №№2-1,2-2,3,4,5,6,7,8,9 . Крім того ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 не було вказано у довідці про те чи будуть залучатись вищевказані механізми до виконання робіт, як того вимагали умови закупівлі;
- довідку про наявні відкриті рахунки в банках з зазначенням повної назви кожного банку, реквізитів, адреси, номеру телефону, факсу - ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 не було надано таку довідку (п.3.1 Додатку №3 до Оголошення).
Згідно п.п. 9.1 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року Замовник розглядає Учасника, який надав за результатами Аукціону найнижчу пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеними у період оголошення Закупівлі. Підставою для дискваліфікації учасника, поряд із іншим, є те, що пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі.
Підсумовуючи вищенаведене, маємо зазначити, що згідно абз.4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другову і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом. У відповідності до ст.3 Закону, про який йдеться закупівля здійснюється за принципами, серед яких об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Пунктом 6.2 Наказу Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року встановлено, що під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися принципів закупівлі у т.ч. принципу об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій
Тому, виходячи з вищенаведеного, керуючись ст.ст. 2,3 Закону України «Про публічні закупівлі», Наказом Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 року, -

ВИМАГАЮ:

1. Розглянути дану вимогу
2. Скасувати Рішення комітету з конкурсних торгів Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» про визначення переможцем процедури закупівлі по предмету: «Капітальний ремонт Адміністративної будівлі Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по вулиці Миколи Леонтовича 114, м. Тульчин, Вінницької області» (категорія 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 (Протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 21.09.2017 року).


Директор ТОВ «Енергоагроімпекс» Ю.В. Медведчук

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
25 вересня 2017 15:11
Відповідно зауважень, що стосуються невідповідністі пропозиції ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 вимогам Замовника, а саме .
«Зокрема, на вимоги надати:
- власну довідку Довідка в довільній формі, за підписом керівника, скріплена печаткою Учасника, з зазначенням кількості аналогічних договорів безпосередньо учасником, переліку організацій (замовників) з адресами та контактними телефонами, найменувань об’єкту будівництва (капітального ремонту чи реконструкції), сум договорів та стану виконання в тому числі своєчасності виконання договорів, дату укладення та дату завершення виконання, які укладені та виконувалися в 2015-2016 роках, разом із копіями аналогічних договорів, що вказані в довідці (по одному за кожен рік) (п.п.6.1. Додатку №3 до Оголошення) - ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 було надано довідку б/н та дати, скріплена печаткою Учасника, з зазначенням кількості договорів. При цьому, жоден з договір, наведений у зазначеній довідці не підтверджує факту виконання робіт, аналогічних предмету закупівлі, виходячи з Технічного завдання, встановленого Додатком №4 до Оголошення про проведення закупівлі;
- інформаційну довідку про наявність необхідного обладнання, машин і механізмів, яка повинна містити інформацію про назву(тип) машини, механізму, устаткування, які планується залучити до виконання робіт; нормативну потребу для виконання робіт згідно з розрахунками; стан; зазначення приналежності (власне, орендоване чи буде залучене)
( п.4.1. Додатку №3 до Оголошення) - ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 було надано довідку б/н та дати, яка не містить відомостей про наявність в учасника : крана переносного вантажопідйомністю 1т., підіймачів щоглових будівельних вантажопідйомністю 0,5 т., підіймачів вантажопасажиоських – 0,8т., компресорів пересувних з двигунами внутрішнього згорання, розчинозмішувачів, місткістю 65л. тощо, при тому, що потребу у використанні вищевказаних машин та механізмів відображено як у відомості ресурсів до локального кошторису 2-1-1, так і в Таблицях №№2-1,2-2,3,4,5,6,7,8,9 . Крім того ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 не було вказано у довідці про те чи будуть залучатись вищевказані механізми до виконання робіт, як того вимагали умови закупівлі;
- довідку про наявні відкриті рахунки в банках з зазначенням повної назви кожного банку, реквізитів, адреси, номеру телефону, факсу - ПРаТ Ремонтно будівельне-управління 6 не було надано таку довідку (п.3.1 Додатку №3 до Оголошення).»
Пропозиція учасника ПРаТ «РБУ-6» повністю ЗАДОВІЛЬНЯЄ вимоги Замовника.
Члени комітету з конкурсних торгів , в своїх рішеннях повністю дотримуються принципів об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 14 вересня 2017 16:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "Рослана" 933 738,06
UAH з ПДВ
933 738,06
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОАГРОІМПЕКС" 1 300 300,00
UAH з ПДВ
1 220 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПрАТ Ремонтно - будівельне управління 6 1 263 964,70
UAH з ПДВ
1 263 964,70
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 вересня 2017 15:23
Розрахунок ОПР_АР_Таб.pdf
13 вересня 2017 15:23
розрахунок зарплати.PDF
13 вересня 2017 15:23
тульчин.rar
13 вересня 2017 15:23
фінансовий звіт.PDF
13 вересня 2017 15:23
Рішення засновника.pdf
13 вересня 2017 15:23
обєкт цибулівка.PDF
13 вересня 2017 15:23
обєкт ілляшівка.PDF
13 вересня 2017 15:23
обєкт бершадь.PDF
13 вересня 2017 15:23
обєкт 6 корпус.PDF
13 вересня 2017 15:23
макшини і механізми.PDF
13 вересня 2017 15:23
локальний кошторис.PDF
13 вересня 2017 15:23
ліцензія.PDF
13 вересня 2017 15:23
копія статуту.pdf
13 вересня 2017 15:23
календарний план-графік.PDF
13 вересня 2017 15:23
дозволи.PDF
13 вересня 2017 15:23
відомості про учасника.PDF
13 вересня 2017 15:23
відомості з ЄДРПОУ.PDF
13 вересня 2017 15:23
відомість ресурсіів.PDF
13 вересня 2017 15:23
проект договору.PDF
13 вересня 2017 15:23
тендерна пропозиція.PDF

Публічні документи

12 вересня 2017 16:04
109 Тульчин.imd
12 вересня 2017 16:04
Витяг ПДВ.pdf
12 вересня 2017 16:04
Відгук АДС Едельштейна 8.pdf
12 вересня 2017 16:04
Відгук Казка.pdf
12 вересня 2017 16:04
Відгук Хм.Шосе 92.pdf
12 вересня 2017 16:04
відомості про учасника.pdf
12 вересня 2017 16:04
довідка по Статуту.pdf
12 вересня 2017 16:04
довідка про обладнання.pdf
12 вересня 2017 16:04
довідка про персонал.pdf
12 вересня 2017 16:04
Договір 2014.pdf
12 вересня 2017 16:04
ЗВВ.pdf
12 вересня 2017 16:04
ЗСВ.pdf
12 вересня 2017 16:04
календарний графік.pdf
12 вересня 2017 16:04
кошторис.pdf
12 вересня 2017 16:04
ЛІЦЕНЗІЯ.pdf
12 вересня 2017 16:04
ОП Вернигора.pdf
12 вересня 2017 16:04
ОП Висновок експертизи 1.pdf
12 вересня 2017 16:04
ОП Висновок експертизи 2.pdf
12 вересня 2017 16:04
ОП Кукуруза Кирилюк.pdf
12 вересня 2017 16:04
ОП Реібй Грецун Чайка.pdf
12 вересня 2017 16:04
проект договору.pdf
12 вересня 2017 16:04
пропозиція.pdf

Публічні документи

13 вересня 2017 12:30
довідки про баланс.pdf
13 вересня 2017 12:30
Статут.pdf
13 вересня 2017 12:30
Свідоцтво.pdf
13 вересня 2017 12:29
Свідоцтво платника ПДВ.pdf
13 вересня 2017 12:29
Розрахунки.pdf
13 вересня 2017 12:29
Пропозиція.pdf
13 вересня 2017 12:29
Проект договору.pdf
13 вересня 2017 12:29
Працівники.pdf
13 вересня 2017 12:29
Машини та мехінізми.pdf
13 вересня 2017 12:29
Ліцензія та дозвола.pdf
13 вересня 2017 12:29
Листи та довідки.pdf
13 вересня 2017 12:29
Кошторисні документи.pdf
13 вересня 2017 12:29
ЄДРПОУ.pdf
13 вересня 2017 12:29
Відомості про учасника.pdf
13 вересня 2017 12:29
Витяг.pdf
13 вересня 2017 12:29
Аналогічні роботи.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "Рослана"
#31950566
Відхилено 933 738,06
UAH з ПДВ
21 вересня 2017 09:42
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОАГРОІМПЕКС"
#13326341
Відхилено 1 220 000,00
UAH з ПДВ
21 вересня 2017 11:38
ПрАТ Ремонтно - будівельне управління 6
#03329315
Переможець 1 263 964,70
UAH з ПДВ
21 вересня 2017 13:46

Документи

21 вересня 2017 09:42
Протокол 1.pdf

Документи

21 вересня 2017 11:38
Протокол 2.pdf

Документи

21 вересня 2017 13:46
Протокол 3.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 21 вересня 2017 13:46

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПрАТ Ремонтно - будівельне управління 6
#03329315
1 263 964,70
UAH з ПДВ
Документи

Документи

21 вересня 2017 13:46
Протокол 3.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
договір 46 29.09.2017.pdf укладений
02 жовтня 2017 11:23

Актуальні тендери

До пошуку