Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Здійснення технічного нагляду за проектами, будівництвом та документацією під час будівництва твердопаливних теплогенераторних та котелень у м. Дніпро
Очікувана вартість
1 300 000,00 UAH
UA-2017-08-09-000556-b c185fa3db9024e449182b371a4dea68d
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Захар Мацук

+380682070950 matsuk_zn@kgs.dp.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС"
Код ЄДРПОУ: 38836677
Місцезнаходження: 49000, Україна , Дніпропетровська обл., м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
Контактна особа: Захар Мацук
+380682070950
matsuk_zn@kgs.dp.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 09 серпня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 14 серпня 2017 15:00
Оскарження умов закупівлі: до 20 серпня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24 серпня 2017 15:00
Початок аукціону: 28 серпня 2017 12:20
Очікувана вартість: 1 300 000,00 UAH без ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 6 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
14 одиниця
Здійснення технічного нагляду за проектами, будівництвом та документацією під час будівництва твердопаливних теплогенераторних та котелень у м. Дніпро
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Будівельників, 24
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 29 грудня 2017
ДК 021:2015: 71247000-1 — Нагляд за будівельними роботами

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 70%
Відстрочка оплати послуг : 30%
Більше 90 днів : 30%
Від 80 до 90 днів : 10%
Менше 80 днів : 0%
09 серпня 2017 11:33
Електронний підпис
09 серпня 2017 11:31
ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ.pdf

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Ведомость обьёмов СМР.
Дата подання: 10 серпня 2017 14:42
Дата відповіді: 10 серпня 2017 15:55
Просьба, дополнить Техническое задание на Тендер ведомостью объемов строительно-монтажных работ и перечнем монтируемого оборудования, а так же указать номера домов по указанным улицам, в районе которых будут строиться котельные, либо дополнить Т.З разделами Г.П проектов указанных объектов.
Відповідь: Дякуємо за увагу!
Інформуємо Вас, що положення тендерної документації остаточні!

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-08-09-000556-b.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ БУДАЛЬЯНС ІНЖИНІРИНГ, Код ЄДРПОУ:37899165
Дата подання: 13 серпня 2017 12:00
Вимога щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі
Відповідно до п. 6 розділу 3 тендерної документації на закупівлю: «Здійснення технічного нагляду за проектами, будівництвом та документацією під час будівництва твердопаливних теплогенераторних та котелень у м. Дніпро» (надалі – «Документація»), учасник повинен надати виданий уповноваженим органом сертифікат на систему управління якістю щодо надання інженерних та пов’язаних з ними послуг.
Згідно з пп. 1.1 Додатку 1 Документації, учасник повинен надати довідку за підписом керівника та з печаткою про наявність обладнання, матеріально - технічної бази необхідних для виконання робіт, вказаних в цій тендерній документації. До довідки додаються копії технічних паспортів, та документи що підтверджують право власності на прилади або право користування ними. Обов’язкова наявність: тахеометру, нівеліру, склерометру, тепловізору, оптичних приладів для вимірювання розмірів та відстаней.
Підпункт 1.2 Додатку 1 Документації, передбачає надання довідки за підписом керівника, з печаткою, про наявність працівників відповідної кваліфікації які мають необхідні знання та досвід із зазначенням їх кількості, їх рівня освіти, досвіду та кваліфікації, з доданням скан-копій ліцензій/дозволів на право виконання робіт (послуг) з додатками та копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів технічного нагляду (в тому числі в частині кошторисної документації). У загальну чисельну кількість працівників обов’язково мають входить:
- щонайменше 2 інженера з технічного нагляду, які мають кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду (відповідного спрямування) що надає право на здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкту класу наслідків СС3, та мають досвід здійснення технагляду нагляду за проведенням будівельно-монтажних робіт на аналогічних об’єктах (із повною зайнятістю за основним місцем роботи);
- сертифікований інженер-геодезист;
- сертифікований інженер-кошторисник;
- інженер – будівельник за спеціалізацію теплопостачання (за основним місцем роботи);
- інженер-електротехнік.
Для підтвердження інформації щодо працевлаштування зазначених у довідці працівників Учасника, необхідно надати наступні документи: витяги з трудових книжок; наказ про прийняття на роботу; наказ про допуск до самостійної роботи; довідку 1ДФ за останній звітний період. Для підтвердження кваліфікації та необхідного рівня підготовки працівників Учасника необхідно також надати копії документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника навчання з питань охорони праці та промислової безпеки (чинним в галузі будівництва НПАОП), пожежної безпеки, техніки безпеки, долікарняної допомоги в тому числі керівника підприємства та викопіювання з протоколів про проходження зазначеними особами перевірки знань.
Відповідно до пп. 1.3 Додатку 1 Документації, учасник повинен надати довідку, складену у довільний формі, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів (не менше трьох) у 2016-2017 рр. До довідки додати копії договорів та позитивні листи відгуки від замовників будівництва з якими було укладено договір, із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук), інформації про належне виконання договорів, у тому числі стосовно якості та строків. Під терміном «аналогічні договори» мається на увазі здійснення технічного нагляду за будівництвом або реконструкцією котелень.
Згідно з Додатком 4 Документації, учасник торгів подає документи, що підтверджують відповідність його пропозиції технічному завданню після ознайомлення з Об’єктами будівництва або проектно-кошторисною документацією та складання двобічного Акту огляду (форма довільна) який стає невід’ємною частиною його тендерної пропозиції і подається у її складі (відсканований у форматі pdf).
Вважаємо, вищезазначені вимоги дискримінаційними та такими, що обмежують коло потенційних учасників.
Відповідно до ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може встановлювати такий кваліфікаційний критерій, як наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Згідно з ч. 2 ст. 11 Закону України «Про архітектурну діяльність»
від 20.05.1999 № 687-XIV» (надалі – «Закон»), технічний нагляд забезпечується замовником та здійснюється особами, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат.
Частина 5 ст. 11 Закону передбачає, що порядок проведення авторського і технічного наглядів установлюється Кабінетом Міністрів України.
Пункт 3 Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 903 (надалі – «Порядок»), закріплює, що технічний нагляд здійснюють особи, що мають виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційний сертифікат.
Враховуючи вимоги Закону та Порядку, наявність у особи виданого відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційного сертифікату надає право здійснювати технічний нагляд за будівництвом. Закон та Порядок не містять вимоги про кількість інженерів технічного нагляду, які повинні бути залучені для здійснення технічного нагляду за будівництвом певного об’єкта, їх досвіду роботи, необхідності залучення інших фахівців (інженера-кошторисника, інженера-геодезиста і ін.), наявності іншої документації при здійсненні технічного нагляду за будівництвом (сертифікат на систему управління якістю щодо надання інженерних та пов’язаних з ними послуг; документів, що підтверджують атестацію працівників з питань охорони праці та промислової безпеки, пожежної безпеки, техніки безпеки, долікарняної допомоги) та наявності додаткового обладнання (тахеометру, нівеліру, склерометру, тепловізору).
Крім того, Закон та Порядок не містять поділу технічного нагляду в залежності від виду або об’єкту будівництва (технічний нагляд за капітальним ремонтом автодороги, будівництвом або реконструкцією котелень і т.п.). Тобто, відповідно до Закону та Порядку, наявність досвіду зі здійснення технічного нагляду (без поділу в залежності від виду або об’єкту будівництва) підтверджує відповідність учасника в розумінні ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може встановлювати такий кваліфікаційний критерій, як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Згідно з частиною 3 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» визначені замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації.
Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» не передбачено будь-яке обмеження щодо періоду належного виконання аналогічних договорів та їх кількості. Для підтвердження відповідності зазначеній кваліфікаційній вимозі достатньо підтвердити наявність такого досвіду, а не період його набуття та кількість укладених договорів. Зазначена вище кваліфікаційна вимога не повинна бути пов'язана з певним періодом у часі, зокрема, з конкретними роками та кількістю укладених договорів.
Законом України «Про публічні закупівлі» визначене право замовника встановити кваліфікаційні критерії і встановити спосіб документального підтвердження відповідності таким критеріям, але Закон України «Про публічні закупівлі» не містить положень, що дозволяють замовнику встановлювати додаткові умови підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним критеріям.
Вбачається, що замовником закупівлі встановлені дискримінаційні вимоги до потенційних учасників, що у свою чергу робить неможливим їх участь у відповідній процедурі.
Окремо звертаємо увагу на те, що скарги з аналогічних питань були предметом розгляду органу оскарження у сфері публічних закупівель, за результатами розгляду яких, замовники приводили документацію конкурсних торгів у відповідність із вимогами законодавства шляхом внесення відповідних змін.
Частина 1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», передбачає, що фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі.
Враховуючи вищевикладене, просимо усунути порушення у процесі проведення Закупівлі, та виключити з Документації, вимоги щодо:
- наявності виданого уповноваженим органом сертифікату на систему управління якістю щодо надання інженерних та пов’язаних з ними послуг;
- наявності тахеометру, нівеліру, склерометру, тепловізору, оптичних приладів для вимірювання розмірів та відстаней;
- наявності щонайменше 2 інженерів з технічного нагляду, які мають кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду (відповідного спрямування) що надає право на здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкту класу наслідків СС3, та мають досвід здійснення технагляду нагляду за проведенням будівельно-монтажних робіт на аналогічних об’єктах (із повною зайнятістю за основним місцем роботи);
- наявності сертифікованого інженера-геодезиста;
- наявності сертифікованого інженера-кошторисника;
- наявності інженер – будівельник за спеціалізацію теплопостачання (за основним місцем роботи);
- інженера-електротехніка;
- надання копії документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника навчання з питань охорони праці та промислової безпеки (чинним в галузі будівництва НПАОП), пожежної безпеки, техніки безпеки, долікарняної допомоги в тому числі керівника підприємства та викопіювання з протоколів про проходження зазначеними особами перевірки знань;
- наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів (не менше трьох) у 2016-2017 рр. за будівництвом або реконструкцією котелень;
- необхідності ознайомлення з Об’єктами будівництва або проектно-кошторисною документацією та складання двобічного Акту огляду (форма довільна) який стає невід’ємною частиною його тендерної пропозиції і подається у її складі.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 серпня 2017 14:35
Доброго дня!

Вимушені інформувати Вас про відмову у задоволені Вашої вимоги!

Замовник має на меті отримати послуги максимальної якості з максимальною економією та ефективністю.
Замовник не вважає вимоги тендерної документації такими, що обмежують коло потенційних Учасників* відповідної кваліфікації.
Замовник вважає вимоги тендерної документації такими які сприяють добросовісній конкуренції серед Учасників* які мають досвід і працівників відповідної кваліфікації, мають необхідне обладнання та матеріально-технічну базу.
Замовник вважає вимоги тендерної документації такими які сприяють відкритості і прозорості на всіх стадіях закупівлі*.
Замовник вважає вимоги тендерної документації такими які не дискримінують Учасників*.
Замовник інформує, що починаючи з 01.01.2016р. в Україні введено категорійність інженерів-проектувальників, експертів будівельних, інженерів з технічного нагляду. В залежності від категорії, значно коригуються можливості щодо здійснення діяльності сертифікованими фахівцями.
Вимоги щодо кількості інженерів технагляду обумовленні кількістю об’єктів нагляду та взаємозамінністю інженерів задля недопущення припинення будівельно-монтажних робіт в наслідок відсутності нагляду.
Замовник гарантує об'єктивну та неупереджену оцінку будь якої тендерної пропозиції.

*У відповідності до вимог ч.1 та 2 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі»:

1. Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.

2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.


Дякуємо за увагу!
Номер вимоги: UA-2017-08-09-000556-b.c4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ФЕНІКС", Код ЄДРПОУ:32781303
Дата подання: 14 вересня 2017 16:23
Неправомірне відхилення - вимога щодо підстав відхилення
ВИМОГА:
З урахуванням інформації розміщеної Замовником 12 вересня 2017 14:18, звертаємо увагу, що надана відповідь не стосується змісту вимоги ПП «ФЕНІКС» від 12 вересня 2017 08:38.
ЧЕКАЄМО НА ОБГРУНТОВАНУ, ВИЧЕРПНУ ВІДПОВІДЬ!!!
Згідно з ч. 3 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий УЧАСНИК МОЖЕ ПОВТОРНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЗАМОВНИКА З ВИМОГОЮ НАДАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ СТОСОВНО ПРИЧИНИ НЕВІДПОВІДНОСТІ ЙОГО ПРОПОЗИЦІЇ УМОВАМ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а ЗАМОВНИК ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ НАДАТИ ЙОМУ ВІДПОВІДЬ З ТАКОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Враховуючи зазначене, надання відповіді Замовником у порядку ч. 3 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» є не правом, а обов’язком Замовника.
З урахуванням вищезазначеного, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ФЕНІКС” вимагає надати додаткову, вичерпну інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції, з конкретизацією у чому саме полягає невідповідність умовам тендерної документації та кваліфікаційним критеріям установленим ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі».
При наданні відповіді просимо врахувати наступне:
1. В змісті тендерної документації заборона групувати/архівувати документи з форматом *.pdf, - не встановлена. У зв’язку з цим аргумент Замовника: «частина файлів з числа документації Учасника (ПП «ФЕНІКС») надійшла Замовнику у електронному форматі, який не підтримується електронно-обчислювальною машиною Замовника», є необгрунтованим. Рівень технічного укомплектування електронно-обчислювальної машини Замовника, є ПРОБЛЕМОЮ САМОГО ЗАМОВНИКА!

Замовнику до роздумів: «Цікаво, електронно-обчислювальна техніка в Антимонопольному комітеті України підтримує можливість відкриття згрупуваних/зархівованих документів?»

2. Замовник вказав: «Разом з тим, ПП «ФЕНІКС» не було надано Замовнику інформацію, у достатньому обсязі, яка б підтверджувала наявність на підприємстві необхідних для виконання поставленого завдання матеріально-технічної бази та кваліфікованих працівників (в тому числі керівника), таких які пройшли навчання та перевірку знань відповідного спрямування (див. Додаток 1 тендерної документації Замовника)». При наданні відповіді просимо вказати конкретну вимогу документації, і В ЯКОМУ САМЕ ОБСЯЗІ ПП «ФЕНІКС» не виконало вимогу Замовника (з прикладом вимоги, і обсягу інформації наданої ПП «ФЕНІКС» яка не влаштувала Замовника? .
ПОВТОРНО ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО ВІДХИЛИТИ ВИМОГУ, ВАМ ЗАБОРОНЯЮТЬ ПРИПИСИ Ч. 3 СТ. 30 ЗУ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ».
ЧЕКАЄМО НА ОБГРУНТОВАНУ, ВИЧЕРПНУ ВІДПОВІДЬ!!!
Примітка: на питання «до роздумів» можете не відповідати)))).
Ухилення від виконання Замовником приписів ч. 3 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», є підставою для реалізуації ПП «ФЕНІКС» права закріпленого в ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 вересня 2017 10:15
Наступним інформуємо:

1. Фахівці (особи), які здійснюють технічний нагляд за будівництвом об’єктів, у відповідності до вимог чинного законодавства України, повинні пройти навчання та перевірку знань в обсязі виконуваної ними роботи. ТОВ «ФЕНІКС» було ознайомлене (під особистий підпис уповноваженої особи Товариства) з проектною документацією на об’єкти будівництва тендерної документації, де зазначено перелік Норм та Правил (нормативно-правових актів) на підставі яких розроблено відповідні проекти. У складі поданих на розгляд Замовнику документації ТОВ «ФЕНІКС» не надано підтвердження факту того, що особи Товариства пройшли навчання та перевірку знань відповідних нормативно-правових актів в обсязі роботи яку планувалося до виконання.
2. ТОВ «Фенікс» та інші Учасники з умовами тендерної документації Замовника були ознайомлені шляхом розміщення останньої на майданчику «Prozorro». У Додатку 2 до тендерної документації декларувалось : «Ми (Учасник) погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі тендерні пропозиції згідно з умовами тендерної документації, а також розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами». ТОВ «Фенікс» не було надано відповідної згоди та не виконано інші вимоги зазначеного Додатку.
3. Що стосується питання групувати/архівувати документи з форматом *.pdf чи ні, це досадне непорозуміння, але і дозволу на таке у тендерній документації не надано.
4. КП «КОМУНЖИЛСЕРВІС» не може та не обмежує ТОВ «ФЕНІКС» у праві реалізувати будь-які права Товариства.
Номер вимоги: UA-2017-08-09-000556-b.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ФЕНІКС", Код ЄДРПОУ:32781303
Дата подання: 07 вересня 2017 07:40
Вимога
ВИМОГА:
У відповідності з рішенням тендерного комітету (протокол №9 від 04.09.2017р.), пропозиція ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ФЕНІКС” (далі – Учасник) була відхилена як така, що не відповідає кваліфікаційним критеріям установленим ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» та умовам тендерної документації.
Згідно з ч. 3 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
З урахуванням вищезазначеного, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ФЕНІКС” вимагає надати додаткову, вичерпну інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції, з конкретизацією у чому саме полягає невідповідність умовам тендерної документації та кваліфікаційним критеріям установленим ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 вересня 2017 14:38
Доброго дня шановні коллеги!

Розглянувши Вашу вимогу, інформуємо:

1. На превеликий жаль, частина файлів з числа документації Учасника (ПП «ФЕНІКС») надійшла Замовнику у електронному форматі, який не підтримується електронно-обчислювальною машиною Замовника.

2. Разом з тим, ПП «ФЕНІКС» не було надано Замовнику інформацію, у достатньому обсязі, яка б підтверджувала наявність на підприємстві необхідних для виконання поставленого завдання матеріально-технічної бази та кваліфікованих працівників (в тому числі керівника), таких які пройшли навчання та перевірку знань відповідного спрямування (див. Додаток 1 тендерної документації Замовника).

Вимушені відхилити Вашу вимогу!
Номер вимоги: UA-2017-08-09-000556-b.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ФЕНІКС", Код ЄДРПОУ:32781303
Дата подання: 12 вересня 2017 08:38
Вимога
Вимога
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 вересня 2017 14:18
Наступним інформуємо, що КП «Комунжилсервіс» продовжує розгляд Вашої тендерної пропозиції. Повідомлення про це було вчасно розміщене на авторизованому електронному майданчику. Копія повідомлення додається. Дякуємо за увагу!

Документи подані скаржником

Документи

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

12 вересня 2017 08:38
Запит.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 28 серпня 2017 12:53

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіціент Приведена ціна Документи
ФОП "ШАРКОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ" 1 284 040,87
UAH
1 284 040,87
UAH
1 1 284 040.87 Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ААА+' 1 300 000,00
UAH
1 300 000,00
UAH
1 1 300 000 Документи
ПП "ФЕНІКС" 829 642,00
UAH
829 642,00
UAH
1.4285714286 580 749.40 Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ" 1 227 960,00
UAH
1 227 960,00
UAH
1.4285714286 859 572 Документи

Публічні документи

23 серпня 2017 18:21
29.pdf
23 серпня 2017 18:21
28.pdf
23 серпня 2017 18:21
26.pdf
23 серпня 2017 18:21
24.pdf
23 серпня 2017 18:21
23.pdf
23 серпня 2017 18:21
22.pdf
23 серпня 2017 18:21
21.pdf
23 серпня 2017 18:21
20.pdf
23 серпня 2017 18:21
19.pdf
23 серпня 2017 18:21
18.pdf
23 серпня 2017 18:21
17.pdf
23 серпня 2017 18:21
16.pdf
23 серпня 2017 18:21
15.pdf
23 серпня 2017 18:21
14.pdf
23 серпня 2017 18:21
13.pdf
23 серпня 2017 18:21
12.pdf
23 серпня 2017 18:21
11.pdf
23 серпня 2017 18:21
10.pdf
23 серпня 2017 18:21
9.pdf
23 серпня 2017 18:21
8.pdf
23 серпня 2017 18:21
7.pdf
23 серпня 2017 18:21
6.pdf
23 серпня 2017 18:21
5.PDF
23 серпня 2017 18:21
4.pdf
23 серпня 2017 18:21
3.pdf
23 серпня 2017 18:21
2.pdf
23 серпня 2017 18:21
1.pdf

Публічні документи

24 серпня 2017 12:51
Електронний підпис
24 серпня 2017 12:50
ДОВІДКАТЕНДЕР.PDF.pdf
24 серпня 2017 12:50
ТЕНДЕРНАПРОПОЗИЦІЯ.PDF.pdf
24 серпня 2017 12:50
ГАРАНТІЯ.PDF.pdf
24 серпня 2017 12:50
РЕЄСТРАЦІЯМИТНИЦЯ.pdf

Публічні документи

24 серпня 2017 14:51
Пояснення.pdf
24 серпня 2017 14:51
Лист згода.pdf
24 серпня 2017 14:51
Скан Котельня4.zip
24 серпня 2017 14:51
Скан Котельня3.zip
24 серпня 2017 14:51
Скан Котельня2.zip
24 серпня 2017 14:51
Скан Котельня.zip
24 серпня 2017 14:51
Ведомості ЄДРПОУ.pdf
24 серпня 2017 14:51
Розрахунок.pdf

Публічні документи

23 серпня 2017 21:08
Електронний підпис
23 серпня 2017 21:05
1 Пропозиція.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.1 виписка ОЗ.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.1 Довідка МТБ.pdf
23 серпня 2017 21:05
1.1 договір прилади.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.1 договір склерометр.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.1 ТТХ далекомір.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.1 ттх склерометр.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.1 ТТХ тепловізор.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 витяги з трудових.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 Звіт 1 дф (2 кв).pdf
23 серпня 2017 21:05
1.2 наказ на прийняття.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 накази допуск.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 сертифікат Білик.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 сертифікат Крючков.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 сертифікат Кулічок.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.2 Сертифікат Смоляр.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.3 відгук Горохів.pdf
23 серпня 2017 21:05
1.3 відгук Зеленбуд.pdf
23 серпня 2017 21:05
1.3 відгук Флотська.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.3 договір Горохів.pdf
23 серпня 2017 21:05
1.3 договір Зеленбуд.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.3 договір Новотрубна.PDF
23 серпня 2017 21:05
1.3 договір Флотська.PDF
23 серпня 2017 21:05
2 повноваження.PDF
23 серпня 2017 21:04
3.Б.1 оригінал статуту.pdf
23 серпня 2017 21:04
3.Б.1.2 відомості ЄДРПОУ.PDF
23 серпня 2017 21:04
3.Б.1.4 Витяг ЄДРПОУ 15.08.17.PDF
23 серпня 2017 21:04
3.Б.4 довідка МВС 31.07.2017.PDF
23 серпня 2017 21:04
3.Б.6 довідка податкова.PDF
23 серпня 2017 21:04
4.1 Акт огляду.PDF
23 серпня 2017 21:04
4.1 Довідка про наказ.pdf
23 серпня 2017 21:04
7.4 Довідка ліцензія.pdf
23 серпня 2017 21:04
7.4 Додаток Лист ДАБІ.PDF
23 серпня 2017 21:04
8 проект договору.PDF
23 серпня 2017 21:04
Підписаний_G0817-7305-GL_tender.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ФОП "ШАРКОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ААА+'

ПП "ФЕНІКС"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ПП "ФЕНІКС"
#32781303
Відхилено 829 642,00
UAH
04 вересня 2017 14:20
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ"
#38114886
Відхилено 1 227 960,00
UAH
14 вересня 2017 17:00
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ
ФОП "ШАРКОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ"
#3086005698
Відхилено 1 284 040,87
UAH
14 вересня 2017 17:42
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ААА+'
#41276001
Відхилено 1 300 000,00
UAH
14 вересня 2017 17:44
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ

Документи

04 вересня 2017 14:20
Електронний підпис

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ" #38114886

№ рішення у справі

54/18 -р/к

Дата рішення у справі

30.06.2020

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Південно-східного міжобласного ТВ

Документи

14 вересня 2017 17:00
Електронний підпис
11 вересня 2017 09:30
Електронний підпис
09 вересня 2017 17:00
Електронний підпис
09 вересня 2017 16:58
ПОВІДОМЛЕННЯ.pdf
04 вересня 2017 14:21
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

14 вересня 2017 17:42
Електронний підпис
14 вересня 2017 17:00
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ААА+' #41276001

№ рішення у справі

60/3-р/к

Дата рішення у справі

11.02.2021

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Північного міжобласного ТВ

№ рішення у справі

60/13-р/к

Дата рішення у справі

11.03.2021

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Північного міжобласного ТВ

№ рішення у справі

60/24-р/к

Дата рішення у справі

08.04.2021

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Північного міжобласного ТВ

Документи

14 вересня 2017 17:44
Електронний підпис
14 вересня 2017 17:42
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Інформація про відміну

Дата відміни
14 вересня 2017 17:44
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі