Газове паливо (природний газ), (транспортування природного газу магістральними трубопроводами)
Очікувана вартість
998 333,72 UAH
UA-2017-08-07-001532-b 4a4524f53e004d25a066e3b3044fcad3
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Відділ освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Томаківської селищної ради
Код ЄДРПОУ: 36730231
Місцезнаходження замовника: 53500, Україна, Дніпропетровська обл., смт Томаківка Томаківський р-н, вул. Лесі Українки, буд. 17
Контактна особа замовника: Інна Кузьменко
+380951594387
voms.buh.tomak@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 12 серпня 2017 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 18 серпня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 серпня 2017 18:00
Початок аукціону: 23 серпня 2017 12:12
Очікувана вартість: 998 333,72 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,05 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
110850 метр кубічний
Газове паливо (природний газ), (транспортування природного газу магістральними трубопроводами)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 53500, Україна, Дніпропетровська область, смт Томаківка, Богдана Хмельницького 68
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2017
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

07 серпня 2017 17:15
Електронний цифровий підпис
07 серпня 2017 17:14
тенд_док_дод1.docx
07 серпня 2017 17:14
тенд_док_дод2.docx
07 серпня 2017 17:14
тенд_док_дод3.docx
07 серпня 2017 17:14
тендер_докум Освіта газ.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-08-07-001532-b.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія", Код ЄДРПОУ:37334004
Дата подання: 08 серпня 2017 12:53
Щодо транспортування магістральними трубопроводами
Тендерна документація складена з порушеннями, оскільки у Тендерній документації встановлена вимога, що до ціни природного газу як товару має бути включено витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами.
Така вимога встановлена в пункті 6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації, а саме, що при розрахунку вартості пропозиції учасник включає всі витрати у т.ч. витрати пов’язані з транспортуванням газу магістральними газопроводими до точки входу в газорозподільну систему оператора ГРМ до якої підключено заклади Замовника та усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені учасником
Постачальники природного газу не можуть включати до ціни природного газу як товару вартість його транспортування магістральними трубопроводами.

По-перше, у пункті 31 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу» визначено, що природний газ є товарною продукцією, тобто товаром.
Діяльність з постачання природного газу здійснюється постачальниками природного газу у відповідності до пункту 27 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу», яким визначено, що постачальник природного газу – це суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу.
Відповідно до пункту 45 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу» транспортування природного газу – це господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і пов’язана з переміщенням природного газу газотранспортною системою з метою його доставки до іншої газотранспортної системи, газорозподільної системи, газосховища, установки LNG або доставки безпосередньо споживачам, але що не включає переміщення внутрішньопромисловими трубопроводами (приєднаними мережами) та постачання природного газу.
Пунктом 19 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу» встановлено, що оператор газотранспортної системи – суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із транспортування природного газу газотранспортною системою на користь третіх осіб (замовників).
Абзацом 2 частини 1 статті 23 цього Закону визначено, що «оператор газотранспортної системи не може провадити діяльність з видобутку, розподілу або постачання природного газу».
Таким чином, послуга з транспортування природного газу може надаватися винятково оператором газотранспортної системи на підставі відповідної ліцензії. У відповідності до переліку суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження діяльності із транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, який оприлюднюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, лише два підприємства мають право на провадження такої діяльності.
Крім того, відбулося відокремлення функцій транспортування та розподілу від функції постачання природного газу, тож Оператор газотранспортної системи не може одночасно поєднувати діяльність з транспортування та постачання. Діяльність з постачання природного газу провадиться лише постачальниками природного газу.
Тому, у Учасника як постачальника природного газу відсутні правові підстави для отримання від Замовника коштів за транспортування природного газу, оскільки послуги транспортування не надає.

По-друге, Учасник як постачальник природного газу не може здійснювати оплату послуг транспортування природного газу Оператору газотранспортної системи, оскільки на сьогодні можливість замовлення потужностей та їх оплати постачальником як замовником послуг транспортування не запроваджена на практиці.

Так, за чинною редакцією Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493:
- Оператор газотранспортної системи надає потужність у фізичних точках входу та фізичних точках виходу на підставі договору транспортування природного газу (пункт 1 глави 1 Розділу ІХ).
- потужність фізичної точки виходу з газотранспортної системи, до якої підключена газорозподільна система, надається виключно оператору газорозподільної системи (пункт 3 глави 1 Розділу ІХ).
- потужність фізичної точки виходу з газорозподільної системи, до якої безпосередньо підключений споживач, надана виключно Споживачу (пункт 1 глави 1 Розділу ІХ).

Між Учасником та оператором газотранспортної системи укладено договір транспортування природного газу. Цей договір укладено у відповідності до Типового договору транспортування природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2497.
Цим договором передбачене надання оператором газотранспортної системи трьох послуг: послуга замовленої потужності, фізичного переміщення (транспортування) та балансування.
Але оскільки Кодексом газотранспортної системи постачальників обмежено у доступі до потужностей, що суперечить статті 19 ЗУ «Про ринок природного газу», і ці потужності надані відповідно операторам газорозподільних систем та споживачам, постачальник не може здійснити оплату послуги транспортування природного газу Оператору газотранспортної системи.
За таких умов, договір транспортування природного газу, укладений між Постачальником та Оператором газотранспортної системи, діє лише в частині урегулювання небалансів Учасника як постачальника.

На підставі вищевикладеного, з метою захисту прав та законних інтересів Учасника, пов’язаних з участю у процедурі закупівлі, просимо привести тендерну документацію у відповідність із вимогами законодавства.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
10 серпня 2017 13:23
Відповідь надано у прикпіпленому файлі.
Номер вимоги: UA-2017-08-07-001532-b.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія", Код ЄДРПОУ:37334004
Дата подання: 11 серпня 2017 17:44
Щодо порушення у тендерній документації
Вами протоколом № 9 від 10 серпня 2017 року відмовлено у задоволенні вимоги усунути порушення у Тендерній документації з посиланням на те, що «постачальник має право укласти з оператором газотранспортної системи договір на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для своїх споживачів до точок входу в газорозподільні системи».
На жаль, це твердження не відповідає чинному законодавству. Дійсно, статтею 19 Закону України «Про ринок природного газу» у частині 1 встановлено, що суб’єкти ринку природного газу є рівними у праві на отримання доступу до газотранспортних та газорозподільних систем, газосховищ, установки LNG та на приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем.
Однак, НКРЕКП було прийнято постанови, які грубо порушують передбачений Законом принцип і постановляють наступне.
За чинною редакцією Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493:
- Оператор газотранспортної системи надає потужність у фізичних точках входу та фізичних точках виходу на підставі договору транспортування природного газу (пункт 1 глави 1 Розділу ІХ).
- потужність фізичної точки виходу з газотранспортної системи, до якої підключена газорозподільна система, надається виключно оператору газорозподільної системи (пункт 3 глави 1 Розділу ІХ).
- потужність фізичної точки виходу з газорозподільної системи, до якої безпосередньо підключений споживач, надана виключно Споживачу (пункт 1 глави 1 Розділу ІХ).
Між нашим підприємством та оператором газотранспортної системи укладено договір транспортування природного газу. Цей договір укладено у відповідності до Типового договору транспортування природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2497
Цим договором передбачене надання оператором газотранспортної системи трьох послуг: послуга замовленої потужності, фізичного переміщення (транспортування) та балансування
Однак через відсутність доступу до потужностей на точці споживача та відповідній точці входу в газорозподільну систему, скористатися правом використання цієї потужності або здійснення транспортування до цієї точки для нас, як постачальника, неможливо. Тому цей договір на сьогодні діє для будь-якого постачальника лише в частині балансування, і постачальники оплачують Оператору ГТС лише послуги балансування.
Тому, повторно просимо внести зміни у тендерну документацію для того, щоб уникнути надлишкових витрат.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 серпня 2017 16:14
Відповідь надано у прикріпленому файлі.

Документи

10 серпня 2017 13:23
прот_9(1).jpg
10 серпня 2017 13:23
прот_9 (2).jpg
10 серпня 2017 13:23
прот_9 (3).jpg

Документи

15 серпня 2017 16:14
Прот_14.jpg
15 серпня 2017 16:14
Прот_14_.jpg
15 серпня 2017 16:14
Прот_14__.jpg

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 серпня 2017 12:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 714 707,59
UAH з ПДВ
714 707,59
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" 996 266,59
UAH з ПДВ
996 266,59
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ" 998 333,72
UAH з ПДВ
998 333,72
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

22 серпня 2017 17:02
1. Реєстр_документов.PDF
22 серпня 2017 17:02
3. СТАТУТ + код.pdf
22 серпня 2017 17:02
9. Гарант тех. вимог.pdf
22 серпня 2017 17:02
10. Захист довкілля.pdf
22 серпня 2017 17:01
23. код_ЕІС.PDF
22 серпня 2017 17:01
24. рахунок ПУМБ 15.08.17.pdf
22 серпня 2017 17:01
25 . Довідка_про_підпис.PDF
22 серпня 2017 17:01
26. Не банкрут 17.08.17.pdf
22 серпня 2017 17:01
27.Гарант_перможця.PDF
22 серпня 2017 17:01
29. Гарантійний_лист.PDF
22 серпня 2017 17:01
36. Якість газу.pdf

Публічні документи

17 серпня 2017 16:54
23 Проект договору.pdf
17 серпня 2017 16:33
7 Копія Статуту.pdf
17 серпня 2017 16:29
6 Копія витягу з ЄДРПОУ.pdf
17 серпня 2017 16:28
5 Технічні вимоги.pdf
17 серпня 2017 16:24
2 Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

21 серпня 2017 19:07
Довідки.pdf
21 серпня 2017 19:06
Технічні вимоги.pdf
21 серпня 2017 19:04
Зразок договору.pdf
21 серпня 2017 19:03
Витяг з ЄДР.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
#34528630
Переможець 714 707,59
UAH з ПДВ
31 серпня 2017 11:11

Документи

31 серпня 2017 11:11
sign.p7s
31 серпня 2017 11:07
Протокол_28.jpg

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 31 серпня 2017 11:11

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
#34528630
714 707,59
UAH з ПДВ
Документи

Документи

31 серпня 2017 11:11
sign.p7s
31 серпня 2017 11:07
Протокол_28.jpg

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
20 вересня 2017 14:27
Договір42_10.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_09.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_08.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_07.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_06.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_05.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_04.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_03.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_02.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
Договір42_01.jpg укладений
20 вересня 2017 14:23
sign.p7s зміни до договору
19 лютого 2018 12:47
Звіт.jpg укладений
19 лютого 2018 12:45
IMG_0002.jpg укладений
19 лютого 2018 12:45
sign.p7s зміни до договору
02 лютого 2018 15:10
IMG_0003.jpg зміни до договору
02 лютого 2018 15:09
Дод уг 7.jpg зміни до договору
02 лютого 2018 15:09
sign.p7s зміни до договору
29 січня 2018 16:27
Протокол.jpg зміни до договору
29 січня 2018 16:26
Дод уг 6.jpg зміни до договору
29 січня 2018 16:26
sign.p7s зміни до договору
29 грудня 2017 14:40
IMG_0044.jpg зміни до договору
29 грудня 2017 14:39
IMG_0043.jpg зміни до договору
29 грудня 2017 14:39
sign.p7s зміни до договору
29 грудня 2017 13:49
IMG_0040.jpg зміни до договору
29 грудня 2017 13:49
IMG_0037.jpg зміни до договору
29 грудня 2017 13:49
sign.p7s зміни до договору
26 грудня 2017 16:51
Протокол №70.jpg зміни до договору
26 грудня 2017 16:50
Додаткова угода 3.jpg зміни до договору
26 грудня 2017 16:50
sign.p7s зміни до договору
01 грудня 2017 14:47
дод.угода2.jpg зміни до договору
01 грудня 2017 14:47
протокол60.jpg зміни до договору
01 грудня 2017 14:46
sign.p7s зміни до договору
01 грудня 2017 14:45
дод.угода11.jpg зміни до договору
01 грудня 2017 14:41
дод.угода1.jpg зміни до договору
01 грудня 2017 14:41
протокол59.jpg зміни до договору
01 грудня 2017 14:40

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 листопада 2017
Дата публікації змін до договору:
01 грудня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): У зв'язку із зміною ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% що пов'язане із коливання ціни товару на ринку, зменшено плановий обсяг постачання товару
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
01 грудня 2017
Дата публікації змін до договору:
01 грудня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): У зв'язку із зміною ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% що пов'язане із коливання ціни товару на ринку, зменшено плановий обсяг постачання товару
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
26 грудня 2017
Дата публікації змін до договору:
26 грудня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2017
Дата публікації змін до договору:
29 грудня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2017
Дата публікації змін до договору:
29 грудня 2017
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 січня 2018
Дата публікації змін до договору:
29 січня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 20 відсотків від суми договору становить - 142941,51 грн.
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 6
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
02 лютого 2018
Дата публікації змін до договору:
02 лютого 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер договору про закупівлю: 42
Договір:
Номер додаткової угоди: 7
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 20 вересня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 797 917,57
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку