Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з цілодобової охорони майна
Очікувана вартість
271 000,00 UAH
UA-2017-07-20-000233-a abf9024a97f84b7da969f7bfa7b59125
Спрощена закупівля    Торги відмінено    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний підпис не накладено

Контакти

Кривенко Юлія Владиславівна

380504180114 guli-nmtp@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДП «Миколаївський морський торговельний порт»
Код ЄДРПОУ: 01125608
Місцезнаходження: 54020, Україна , Миколаївська обл., Миколаїв, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, БУД. 23/14
Контактна особа: Кривенко Юлія Владиславівна
380504180114
guli-nmtp@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 липня 2017 10:46
Звернення за роз’ясненнями: до 25 липня 2017 12:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 липня 2017 16:00
Початок аукціону: 28 липня 2017 13:17
Очікувана вартість: 271 000,00 UAH без ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 355,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Послуги з цілодобової охорони майна стаціонарним постом у кількості 2-х осіб.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з цілодобової охорони майна стаціонарним постом у кількості 2-х осіб.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2017
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

роз'яснення вимог п.4 технічного завдання
Дата подання: 20 липня 2017 11:54
Дата відповіді: 20 липня 2017 16:29
Відповідно до п. 14 Кадрових вимог Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, фахівець з організації заходів охорони повинен мати один з таких освітніх та (або) кваліфікаційних рівнів: вищу освіту і стаж роботи не менше трьох років на посадах офіцерського складу в оперативних і слідчих підрозділах органів внутрішніх справ, міліції охорони, СБУ або стаж не менше трьох років на командних посадах стройових частин та навчальних закладів Збройних Сил, на посадах середнього та старшого начальницького складу правоохоронних органів, військових формувань, утворених відповідно до законів, та відомчої воєнізованої охорони; вищу освіту і стаж роботи на керівних посадах (директора, заступника директора, керівника філії, іншого відокремленого підрозділу) суб’єкта охоронної діяльності не менше трьох років або стаж не менше трьох років на посадах, відповідальних за напрям охорони; вищу юридичну освіту і стаж роботи за спеціальністю в суб’єкта охоронної діяльності не менше трьох років. Прошу повідомити чи достатньо учаснику на підтвердження вимоги щодо надання копії диплому фахівця надати один з документів відповідно до переліку освітніх та (або) кваліфікаційних рівнівнів визначених п. 14 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності. Або прохання повідомити якою освітньою установою видається диплом про освіту з організації заходів охорони.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше звернення! В технічній документації були допущенні деякі невідповідності, які будуть усунені найближчим часом.
Щодо процедури закупівлі
Дата подання: 20 липня 2017 13:05
Дата відповіді: 20 липня 2017 15:29
В оголошенні для проведення закупівлі у п. 2 зазначено вид закупівлі "допорогова закупівля". Згідно ст. 3 Закону "Про публічні закупівлі" закупівля товарів та послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. грн., підпадає під дію цього Закону. Ст.ст. 12, 20 Закону передбачено що основною процедурою закупівлі є "відкриті торги". Отже, закупівля послуг вартістю 271 тис. грн. має проводитись саме за цією процедурою - відкриті торги. Допороговою закупівлею є закупівля, вартість якої не перевищує визначений абзацем першим ст. 3 Зкону поріг - 200 тис. грн. У звязку з цим необхідно внести відповідні коррективи до оголошення. Дякую.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: До замовників,які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання , за умови, що вартість предмета закупівлі товару, послуи(послуг) дорівнює або перевищує 1 смільон грн.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-07-20-000233-a.b1
Статус:
Відхилено
Учасник: ПП "ВР", Код ЄДРПОУ:39319229
Дата подання: 20 липня 2017 17:53
Вимога щодо внесення змін до Технічного завдання
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про охоронну діяльність» фахівець з організації заходів охорони - керівник суб'єкта охоронної діяльності або його заступник, начальник філії, іншого відокремленого структурного підрозділу або його заступник, до посадових обов'язків якого належать організація та проведення заходів охорони, контроль за виконанням персоналом охорони покладених на нього обов'язків; Ст. 11 Закону України «Про охоронну діяльність» фахівець з організації заходів охорони та працівники, задіяні до роботи на пункті централізованого спостереження, повинні відповідати вимогам частини першої цієї статті, мати рівень освіти, визначений ліцензійними умовами, затвердженими центральним органом виконавчої влади у сфері охоронної діяльності, і в установлені спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі освіти і науки, молоді та спорту терміни та порядку підвищувати рівень кваліфікації.
Ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 960 визначають: п. 14. До штату суб’єкта охоронної діяльності, його філії, іншого відокремленого підрозділу повинен входити фахівець (фахівці) з організації заходів охорони. <…> Зазначений фахівець повинен мати один з таких освітніх та (або) кваліфікаційних рівнів:
вищу освіту і стаж роботи не менше трьох років на посадах офіцерського складу в оперативних і слідчих підрозділах органів внутрішніх справ, міліції охорони, СБУ або стаж не менше трьох років на командних посадах стройових частин та навчальних закладів Збройних Сил, на посадах середнього та старшого начальницького складу правоохоронних органів, військових формувань, утворених відповідно до законів, та відомчої воєнізованої охорони;
вищу освіту і стаж роботи на керівних посадах (директора, заступника директора, керівника філії, іншого відокремленого підрозділу) суб’єкта охоронної діяльності не менше трьох років або стаж не менше трьох років на посадах, відповідальних за напрям охорони;
вищу юридичну освіту і стаж роботи за спеціальністю в суб’єкта охоронної діяльності не менше трьох років.
На підставі цих вимог орган ліцензування приймає рішення про видачу відповідної ліцензії. Привертаю увагу, що зазначені вище документи подаються лише органу ліцензування.
Пункт 4 (Кваліфікаційні критерії) Технічного завдання передбачають надання учасником цитата: «…диплому про освіту з організації заходів охорони…». Такий документ ні Законом, ні Ліцензійними умовами не передбачений та жодним навчальним закладом не видається. Прохання внести відповідні зміни до Технічного завдання шляхом вилучення з нього зазначеної вимоги.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
21 липня 2017 14:28
Відповідно до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМУ від 18.11.2015 року № 960:

1. До штату учасника повинен входити фахівець (фахівці) з організації заходів охорони, який повинен відповідати встановленим вимогам п.14 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМУ від 18.11.2015 року №960, а саме, зазначений фахівець повинен мати один з таких освітніх та (або) кваліфікаційних рівнів:
вищу освіту і стаж роботи не менше трьох років на посадах офіцерського складу в оперативних і слідчих підрозділах органів внутрішніх справ, міліції охорони, СБУ або стаж не менше трьох років на командних посадах стройових частин та навчальних закладів Збройних Сил, на посадах середнього та старшого начальницького складу правоохоронних органів, військових формувань, утворених відповідно до законів, та відомчої воєнізованої охорони;
вищу освіту і стаж роботи на керівних посадах (директора, заступника директора, керівника філії, іншого відокремленого підрозділу) суб'єкта охоронної діяльності не менше трьох років або стаж не менше трьох років на посадах, відповідальних за напрям охорони;
вищу юридичну освіту і стаж роботи за спеціальністю в суб'єкта охоронної діяльності не менше трьох років.
Тому і вимагає наявність фахівця (фахівців) з організації заходів охорони з підтвердженням надання довідки у довільній формі із зазначенням ПІБ працівника (працівників), посади, інформації про освіту і стаж роботи, та наданням завірених належним чином копій трудової книжки та диплому про освіту особи (осіб), що є фахівцем (фахівцями) з організації заходів охорони.
Розгорнути Згорнути
Державне підприємство "Миколаївський морський торговельний порт"
Номер вимоги: UA-2017-07-20-000233-a.b2
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ПП "ОЛІМП-ЮГ", Код ЄДРПОУ:33933584
Дата подання: 28 липня 2017 17:27
Щодо невідоповідності пропозиції умовам закупівлі
28.07.2017 відбувся аукціон по закупівлі послуг ДК 021:2015 (CPV) код 79710000-4 «Охороні послуги». За результатами аукціону електронною системою визначено учасника, який надав найнижчу пропозицію – ТОВ «Вікінг Люкс». Пунктом 4 Кваліфікаційні критерії передбачено вичерпний перелік документів, які повинен подати Учасник процедури закупівлі на підтвердження відповІдності вимогам Замовника до Учасника електронних торгів. Отже, ненадання Учасником зазначених в п. 4 документів є порушенням умов закупівлі. В порушення п. 4 в пропозиції ТОВ «Вікінг Люкс» не надано: -копію останнього квартального звіту 1 ДФ «з відміткою відповідного органу державної податкової служби України…» (на наданому екземплярі звіту 1ДФ зазначена відмітка відсутня); -завірену належним чином копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 2017 рік (надано витяг на 2016 рік); - довідку про відкриття рахунку в банківській установі.
Аналогічні порушення п. 4 Кваліфікаційні критерії в пропозиції ПП «Безпека Центр», а саме не надано: -копію останнього квартального звіту 1 ДФ «з відміткою відповідного органу державної податкової служби України…» (на наданому екземплярі звіту 1ДФ відсутня відмітка ДПІ); - завірену належним чином копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 2017 рік (наданий екземпляр витягу не завірений); крім цього, в довідці про наявність працівників зазначені відомості по 4 охоронникам (Маляренко С.А., Кулінченко В.М., Нікольчук О.К., Філик С.В.), у яких минуло більше року з моменту проведення медичного огляду та видачі медичних довідок про відсутність обмежень за станом здоров’я).
Також в порушення вимог П. 4 Кваліфікаційні критерії відсутня відмітка відповідного органу державної податкової служби України на квартальному звіті 1 ДФ, наданому у складі пропозиції ТОВ Охоронна компанія «Альфа Безпека»; в пропозиції відсутня «вартість однієї постогодини та підтвердження вимог до послуг охорони, заявлених в п.п. 2 та 3 цієї Документації».
Ввважаємо, що пропозиції зазначених учасників мають бути визнані такими, що не відповідають вимогам до Учасника електронних торгів (п. 4 Кваліфікаційні критерії), зазначеним замовником у період оголошення Закупівлі.
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується

Документи

21 липня 2017 14:09
відповідь.doc
21 липня 2017 14:13
Key-6.dat

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 28 липня 2017 13:56

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Вікінг Люкс 196 378,56
UAH
182 900,00
UAH
Документи
ПП "Безпека Центр" 229 867,20
UAH
182 990,00
UAH
Документи
ТОВ "КОНСТЕБЛЬ" 231 475,20
UAH
182 999,00
UAH
Документи
ПП "ОЛІМП-ЮГ" 214 200,00
UAH
183 000,00
UAH
Документи
ТОВ Охоронна Компанія "Альфа Безпека" 269 916,48
UAH
184 521,60
UAH
Документи

Публічні документи

Публічні документи

27 липня 2017 14:49
ВИТЯГ з ЕДР.pdf
27 липня 2017 14:47
Св-во платника.pdf
27 липня 2017 14:46
СТАТУТ 1.pdf
27 липня 2017 14:45
Розрахунок послуг.pdf
27 липня 2017 14:44
Документи на фахівця.pdf
27 липня 2017 14:42
Ліцензія.pdf

Публічні документи

26 липня 2017 17:30
Цінова пропозиція.PDF
26 липня 2017 17:30
Копія Статуту.PDF
26 липня 2017 17:30
Копія ліцензії.PDF

Публічні документи

27 липня 2017 13:51
довідка банку.pdf
27 липня 2017 13:51
Копія Статуту.pdf
27 липня 2017 13:51
6_Пропозиція.pdf
27 липня 2017 13:51
5_1ДФ.pdf
27 липня 2017 13:51
4.2_Диплом.pdf
27 липня 2017 13:51
4.1_Трудова книжка.pdf
27 липня 2017 13:51
4_Довідка про фахівця.pdf
27 липня 2017 13:51
1_Ліцензія.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ Вікінг Люкс

ПП "Безпека Центр"

ТОВ "КОНСТЕБЛЬ"

ПП "ОЛІМП-ЮГ"

ТОВ Охоронна Компанія "Альфа Безпека"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Вікінг Люкс
#32189563
Очікує рішення 182 900,00
UAH
28 липня 2017 13:56

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 31 липня 2017 17:03
Коментар щодо відміни: Закупвіля скасовується у зв'язку із змінами технічного завдання.
Документи:
31 липня 2017 16:33
Скасування закупівлі охорона..doc