Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Газове паливо (Природний газ для забезпечення виробничо-технологічних потреб та власних потреб, природний газ для забезпечення балансування)
Gas fuel (Natural gas for industrial and technological needs and their needs, natural gas for balancing)
Очікувана вартість
4 126 500 000,00 UAH
UA-2017-07-07-000230-c 8a4f1d87bee2426fad6e6ed48cc66820
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Семеренко Костянтин Володимирович

(044) 461-23-69 semerenko-kv@utg.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Purchasing Body
Найменування: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “УКРТРАНСГАЗ”
Код ЄДРПОУ: 30019801
Місцезнаходження: 01021, Україна , Київська обл., Київ, м. Київ, Кловський узвіз, 9/1
Контактна особа: Семеренко Костянтин Володимирович
(044) 461-23-69
semerenko-kv@utg.ua
Додаткові контактні особи: Олійник Володимир
(044) 461-21-64
oleynik-vv@utg.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Official name: Public Joint Stock Company “UKRTRANSGAZ”
National ID: 30019801
Contact point: Семеренко Костянтин Володимирович
(044) 461-23-69
semerenko-kv@utg.ua
Additional contacts: Oliynik Volodymir
(044) 461-21-64
oleynik-vv@utg.ua

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 07 липня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 28 липня 2017 14:00
Оскарження умов закупівлі: до 03 серпня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 серпня 2017 14:00
Очікувана вартість: 4 126 500 000,00 UAH без ПДВ
Publication date: 07 липня 2017 12:35
Enquiries until: 28 липня 2017 14:00
Complaints submission until: до 03 серпня 2017 00:00
Time limit for receipt of tenders: 07 серпня 2017 14:00

Information

Estimated total value: 4 126 500 000 UAH excluding VAT

Інформація про предмет закупівлі

Scope of the procurement
Природний газ для забезпечення виробничо-технологічних потреб та власних потреб, природний газ для забезпечення балансування. Дана закупівля здійснюється у відповідності до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2017-06-21-000200-c
Natural gas for industrial and technological needs and their needs, natural gas for balancing. This purchase is in accordance with the https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2017-06-21-000200-c

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Стосовно вимог до документів, що надаються переможцем торгів
Дата подання: 17 липня 2017 15:01
Дата відповіді: 20 липня 2017 14:30
Шановний Замовнику! Стосовно вимог до документів, що надаються переможцем торгів, встановлених ПАТ “Укртрансгаз”. п.п. “а” п.2 Додатку ІІІ до тендерної документації встановлено вимогу до переможця торгів щодо надання замовнику: “довідку/-и (скан-копію з оригіналу видану не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі) надану/-і Міністерством юстиції України про те, що службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення”. Згідно з частиною третьою ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-УШ замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Разом з цим, листом від 15.01.16 №3302-06/906-06 Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надало чіткі роз'яснення з приводу переліку відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, зокрема стосовно Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. В свою чергу, листом від 25.01.17 № 2880/1060-0-26-17/8 Міністерство юстиції України підтвердило, що доступ до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення є відкритим та вільним. Зважаючи на викладене вище, пропонуємо роглянути питання внесення відповідних змін до тендерної документації в частині необхідності надання зазначеної вище довідки.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за звернення. Питання розглянуте. До тендерної документації буде внесено відповідні зміни.
Cтосовно положень тендерної документації
Дата подання: 26 липня 2017 13:53
Дата відповіді: 31 липня 2017 12:09
Шановний Замовнику! Керуючись частиною першою статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо Вас надати розʼяснення стосовно положень тендерної документації в частині вимог, встановлених щодо забезпечення тендерної пропозиції, а саме − подання учасником у складі тендерної пропозиції банківської гарантії. Так, додатком VI до тендерної документації визначено, зокрема, вимоги щодо назви банківської гарантії, що подається учасником у складі тендерної пропозиції. Просимо надати відповідь, чи є зазначений припис імперативним? Чи відповідатиме умовам тендерної документації банківська гарантія, що матиме зміст, відповідний вимогам пункту третього додатку VI до тендерної документації та назву документу «Банківська гарантія» (в противагу пропонованої Замовником назви – «Гарантія»)? Будемо вдячні за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Незалежно від назви гарантії: «Гарантія» чи «Банківська гарантія» головною вимогою пункту 3 додатку VI до тендерної документації є надання саме банківської гарантії.

Щодо імперативності припису «гарантія» у тендерній документації.
Підпунктом 8 пункту 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» забезпечення тендерної пропозиції визначається, як надання забезпечення виконання зобов'язань учасника перед замовником, що виникли у зв'язку з поданням тендерної пропозиції, у вигляді такого забезпечення, як гарантія.
При цьому законодавство України не містить категоричних обмежень за суб’єктним складом при наданні гарантій, як фінансових послуг. Цивільний Кодекс України у ст. 560 не закріплює чіткого поняття гарантії, саме як банківської, і, крім того, суб’єктний склад гарантії містить фінансові установи, а не кредитні, як у ст. 200 Господарського Кодексу України.
Визначення банківської гарантії надається у ст. 200 Господарського Кодексу України (з наданням переліку гарантів: банк, кредитна установа, страхова організація) та у Положенні про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого постановою Правління Національного банку України № 639 від 15 грудня 2004 року.
Гарантія згідно зі ст. 546 Цивільного Кодексу України є видом забезпечення виконання зобов’язання і одночасно регулюється, як фінансова послуга. Стаття 560 Цивільного Кодексу України передбачає, що гарантію може надавати банк, інша фінансова установа, страхова організація, що підтверджує її визначення, як фінансової послуги у ст. 4 Закону «Про фінансові послуги», із поширенням на ці відносини законодавства про фінансові послуги, зокрема, нормативних актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Але на цей час відповідно до законодавства України суб’єктами гарантії можуть бути тільки банки та фінансові установи, за винятком страхових компаній, предметом фінансової діяльності яких може бути лише діяльність, пов'язана з формуванням, розміщенням страхових резервів та їх управлінням (відповідно до ст. 2 Закону України «Про страхування»).

Враховуючи те, що Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затверджене постановою Правління Національного банку України № 639 від 15 грудня 2004 року регулює порядок, умови надання та отримання банками гарантій та їх виконання, до пункту 3 додатку VI до тендерної документації було включено вимогу про надання саме банківської гарантії, а її назва не має принципового значення.
Стосовно очікуваної вартості предмета закупівлі
Дата подання: 26 липня 2017 14:54
Дата відповіді: 28 липня 2017 09:53
Шановний Замовнику! Поточна максимальна ціна пропозиції тендеру не відображає всіх очікуваних витрат потенційних учасників тендеру таких як вартість транспортування імпортного газу в зимовий період, умови оплати що запропоновані замовником, ризики вбудованих у формулу розрахунку ціни, умови контракту та термін подання пропозицій наведений у тендерній документації. Відомо, що суттєві умови контракту не підлягають перегляду Замовником (умови оплати, можливість в односторонньому порядку змінити та/або перерозподілити обсяги постачання і т.п.), тому вартість виконання цих умов є складовою ціни пропозиції, разом із вартістю транспортування, валютного хеджування і т.п.. Враховуючи зазначене поточна максимальна ціна пропозиції враховує прогнозні та очікувані витрати постачальника, проте зв'язок між подачею тендерних пропозицій та формулою за якою розраховується ціна в контракті містить суттєві некеровані ризики для учасників тендеру, розмір яких перевищує ринкову премію за поточною максимальною ціною пропозиції. Визначення у формулі параметру NCG bas –ціну природного газу, опубліковану за день до дати проведення електронного аукціону у Джерелі Котирувань в Євро/МВт·год, та Kb – офіційний курс гривні до євро встановлений Національним банком України, що діє на дату проведення електронного аукціону – створює суттєвий ціновий ризик для учасників тендеру оскільки не покриває період руху ціни між датою подачі тендерної пропозиції та фактичною датою проведення аукціону. Також вказаний період може бути подовжений у випадках передбачених Законом України Про Публічні Закупівлі. Вказаний ризик не може бути ефективно нівельованим учасником і його вартість не може бути відображена в ціні пропозиції, оскільки перевищує ринкову премію закладену в поточну максимальну ціну тендерної пропозиції. Тому для забезпечення високого інтересу учасників ринку до закупівлі та успішного проведення закупівлі по всіх лотах пропонуємо змінити визначення у формулі параметру NCG bas –на ціну природного газу, опубліковану на кінцеву дату подання тендерних пропозицій у Джерелі Котирувань в Євро/МВт·год, та Kb – на офіційний курс гривні до євро встановлений Національним банком України, що діє на кінцеву дату подання тендерних пропозицій. Запропонована зміна повністю нівелює зазначені вище неконтрольовані ризики для учасників, створюючи таким чином додаткові конкурентні переваги для процедури закупівлі. Якщо запропонована зміна у визначені параметрів NCG bas та Kb у Додатку 4 до тендерної документації є неприйнятною, просимо розглянути можливість суттєвого збільшення Очікуваної вартості предмету закупівлі для надання можливості учасникам відобразити існуючий ціновий ризик в ціні пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Ваше питання розглянуте і до тендерної документації (проекту договору про закупівлю природного газу) буде внесено відповідні зміни.
Стосовно ліцензії на постачання природного газу
Дата подання: 28 липня 2017 00:56
Дата відповіді: 31 липня 2017 17:22
Шановний замовник! Чи могли би ви підтвердити, що претендент/продавець не повинен мати ліцензії на діяльність з постачання природного газу кінцевому споживачу при постачанні природного газу ПАТ «Укртрансгаз» на Віртуальному Торговому Пункті.
Відповідь: Вимогами тендерної документації передбачено, що до укладання договору переможець торгів повинен надати замовнику в письмовому та/або електронному вигляді документи (ліцензія (-ї) та/або дозвіл (-оли), тощо) які підтверджують провадження господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством.
Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» постачання природного газу - господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і полягає в реалізації природного газу безпосередньо споживачам на підставі укладених з ними договорів. Господарська діяльність на ринку природного газу, пов’язана з постачанням природного газу, провадиться за умови отримання відповідної ліцензії. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності на ринку природного газу, пов’язаної з постачанням природного газу, затверджуються НКРЕКП.
Стосовно положень тендерної документації
Дата подання: 28 липня 2017 10:53
Дата відповіді: 28 липня 2017 12:31
Відповідно до пункту 10 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник приймає рішення про відмову учаснику, юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Оскільки вартість Вашої закупівлі перевищує 20 мільйонів гривень, чи потрібно надавати в складі тендерної пропозиції антикорупційну програму?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. Відповідно до пункту 10 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень.
Дана вимога стосується тільки переможця торгів, який у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен через електронну систему закупівель надати замовнику (завантажити) в електронному вигляді документи, що підтверджують наявність в учасника антикорупційної програми (скан-копія з оригіналу) та уповноваженого з реалізації антикорупційної програми (скан-копія/-ій з оригіналу документу/-ів або скан-копія з оригіналу витягу/-ів чи виписки/-ок з нього/них).
Щодо проекту договору
Дата подання: 28 липня 2017 13:49
Дата відповіді: 02 серпня 2017 09:18
Вами у складі Тендерної документації оприлюднено додаток IV – Проект Договору про закупівлю природного газу. У пункті 3.1. Проекту договору (абзац 3) встановлено, що газ, ввезений на митну територію України (за кодом згідно УКТ ЗЕД 2711 21 00 00), що передається Продавцем Покупцю за Договором, пройшов митний контроль і випущений у вільне використання на митній території України (DDP "Поставка зі сплатою мита", ІНКОТЕРМС (Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної Торгової Палати, редакція 2000 року). На сьогодні чинності набрали переглянуті правила ІНКОТЕРМС від 2010 року. Тому, пропонуємо встановити у пункті посилання саме на ІНКОТЕРМС-2010, або надати роз’яснення, чому саме було обрано більш ранню версію ІНКОТЕРМС, беручи до уваги те, що термін DDP "Поставка зі сплатою мита" наявний як і у ІНКОТЕРМС-2000, так і у ІНКОТЕРМС-2010.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Питання розглянуте. Враховуючи те, що термін DDP "Поставка зі сплатою мита" наявний як в ІНКОТЕРМС-2000, так і у ІНКОТЕРМС-2010, ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» було включено до тендерної документації ІНКОТЕРМС-2000.
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2017-07-07-000230-c.c1
Статус:
Розгляд припинено
Скаржник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ "УКРНАФТОБУРІННЯ", Код ЄДРПОУ:33152471
Дата подання: 22 серпня 2017 17:52
Скарга про порушення законодавства в сфері публічних закупівель (#UA-2017-07-07-000230-c)
Скарга до органу оскарження про порушення ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» законодавства при проведенні публічних закупівель (#UA-2017-07-07-000230-c)
Документи
Рішення органу оскарження: Розгляд припинено
Скарга відкликана скаржником
Причина: Технічна помилка при завантаженні документів
Дата: 22 серпня 2017 18:41
Рішення від 28.08.2107 № 5868.PDF
Дата публікації: 29 серпня 2017 18:43
Номер скарги: UA-2017-07-07-000230-c.b2
Статус:
Розгляд припинено
Скаржник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ "УКРНАФТОБУРІННЯ", Код ЄДРПОУ:33152471
Дата подання: 22 серпня 2017 18:43
Скарга про порушення законодавства в сфері публічних закупівель (#UA-2017-07-07-000230-c)
Скарга до органу оскарження про порушення ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» законодавства при проведенні публічних закупівель (#UA-2017-07-07-000230-c)
Документи
Рішення органу оскарження: Розгляд припинено
Прийнято до розгляду: 29 серпня 2017 18:42
Скарга відкликана скаржником
Причина: Відмова від скарги
Дата: 13 вересня 2017 09:57
рішення від 28.08.2017 № 5867+лист Замовнику.PDF
Дата публікації: 29 серпня 2017 18:42
рішення від 13.09.2017 № 6351.PDF
Дата публікації: 13 вересня 2017 19:22

Документи Органу Оскарження

29 серпня 2017 18:43
Рішення від 28.08.2107 № 5868.PDF

Документи Органу Оскарження

13 вересня 2017 19:22
рішення від 13.09.2017 № 6351.PDF

Лоти

Інформація про лот

Information about lots
Предмет закупівлі: Лот 1. Газове паливо (Природний газ для забезпечення виробничо-технологічних потреб та власних потреб, природний газ для забезпечення балансування)
Опис предмету закупівлі: Природний газ для забезпечення виробничо-технологічних потреб та власних потреб, природний газ для забезпечення балансування
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 1 375 500 000,00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 755 000,00 UAH без ПДВ


Title: Lot 1. Gas fuel (Natural gas for industrial and technological needs and their needs, natural gas for balancing)
Description: Natural gas for industrial and technological needs and their needs, natural gas for balancing.
Current status: Complete
Estimated total value: 1 375 500 000,00 UAH excluding VAT
Minimal lowering step: 13 755 000,00 UAH excluding VAT

Аукціон

Початок: 14 вересня 2017 14:15
Auction planned date: 14 вересня 2017 14:15
Закінчення: 14 вересня 2017 14:43
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

210000 тис м.куб
Газове паливо
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 01 жовтня 2017  —  30 квітня 2018

Gas fuel
CPV: 09120000-6

Електронна документація лоту

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Переглянути / друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій з інформацією про підстави відхилення PDFHTML
Дата публікації : 17 серпня 2017
UA-2017-07-07-000230-c8a4f1d87bee2426fad6e6ed48cc66820
Найменування: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “УКРТРАНСГАЗ”
Код ЄДРПОУ: 30019801
Місцезнаходження: 01021, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, Кловський узвіз, 9/1
Учасник Документи Рішення
ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія" Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТ УКРАЇНА" Документи
Допущено до аукціону
Документи

Документи

17 серпня 2017 16:24
Протокол_17_048_р1_л1.pdf
17 серпня 2017 16:24
Електронний підпис

Публічні документи

19 вересня 2017 19:03
Електронний підпис
19 вересня 2017 18:59
Електронний підпис
19 вересня 2017 18:57
Електронний підпис
19 вересня 2017 18:57
Довідка_Перелома С.В..pdf
19 вересня 2017 18:48
Додаток 3-а _230с_лот 1.xlsx
19 вересня 2017 18:48
Довідка_Перелома С.В..pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка_Коболєв А.В..pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка ст.17_2.pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка ст.17.pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка з податків.pdf
04 серпня 2017 13:07
Електронний підпис
04 серпня 2017 13:06
Додаток I лот 1.pdf
04 серпня 2017 13:06
БГ №ГР31НАКВ17К.pdf.p7s.p7s
04 серпня 2017 13:06
БГ №ГР31НАКВ17К.pdf
04 серпня 2017 13:06
СТАТУТ Компанії .pdf
04 серпня 2017 13:06
Додаток II 1_1.pdf
04 серпня 2017 13:06
договір №1704000325-ВТВ.pdf
04 серпня 2017 13:06
договір №1704000324-ВТВ.pdf
04 серпня 2017 13:06
договір №1704000321-ВТВ.pdf

Документи

17 серпня 2017 16:25
Протокол_17_048_р1_л1.pdf
17 серпня 2017 16:25
Електронний підпис

Публічні документи

07 серпня 2017 10:02
Електронний підпис
04 серпня 2017 19:07
193-41268.pdf.p7s
04 серпня 2017 19:07
Банківська гарантія.pdf
04 серпня 2017 15:11
22_Статут.pdf
04 серпня 2017 15:11
21_Витяг із протоколу.pdf
04 серпня 2017 15:10
18_Питальник.pdf
04 серпня 2017 15:10
16_Довідка щодо санкцій.pdf
04 серпня 2017 15:09
14_Проект договору.pdf
04 серпня 2017 15:08
12_Дод.угода_транспорт.pdf
04 серпня 2017 15:07
9_Технічні вимоги.pdf
04 серпня 2017 15:04
2_Ціна.pdf
04 серпня 2017 15:04
1_Розрах ціни.xlsx

Документи

17 серпня 2017 16:26
Протокол_17_048_р1_л1.pdf
17 серпня 2017 16:26
Електронний підпис

Публічні документи

07 серпня 2017 12:32
Статут MET Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Протокол МЕТ Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Витяг MET Україга.pdf
07 серпня 2017 12:32
Статут MET Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Протокол МЕТ Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Витяг MET Україга.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"

ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТ УКРАЇНА"

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 14 вересня 2017 14:43

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТ УКРАЇНА" 1 375 500 000,00
UAH
1 375 500 000,00
UAH
Документи
ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія" 1 375 080 000,00
UAH
1 314 250 000,00
UAH
Документи
ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" 1 339 800 000,00
UAH
1 314 249 999,00
UAH
Документи

Публічні документи

07 серпня 2017 12:32
Статут MET Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Протокол МЕТ Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Витяг MET Україга.pdf
07 серпня 2017 12:32
Статут MET Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Протокол МЕТ Україна.pdf
07 серпня 2017 12:32
Витяг MET Україга.pdf

Публічні документи

07 серпня 2017 10:02
Електронний підпис
04 серпня 2017 19:07
193-41268.pdf.p7s
04 серпня 2017 19:07
Банківська гарантія.pdf
04 серпня 2017 15:11
22_Статут.pdf
04 серпня 2017 15:11
21_Витяг із протоколу.pdf
04 серпня 2017 15:10
18_Питальник.pdf
04 серпня 2017 15:10
16_Довідка щодо санкцій.pdf
04 серпня 2017 15:09
14_Проект договору.pdf
04 серпня 2017 15:08
12_Дод.угода_транспорт.pdf
04 серпня 2017 15:07
9_Технічні вимоги.pdf
04 серпня 2017 15:04
2_Ціна.pdf
04 серпня 2017 15:04
1_Розрах ціни.xlsx

Публічні документи

19 вересня 2017 19:03
Електронний підпис
19 вересня 2017 18:59
Електронний підпис
19 вересня 2017 18:57
Електронний підпис
19 вересня 2017 18:57
Довідка_Перелома С.В..pdf
19 вересня 2017 18:48
Додаток 3-а _230с_лот 1.xlsx
19 вересня 2017 18:48
Довідка_Перелома С.В..pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка_Коболєв А.В..pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка ст.17_2.pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка ст.17.pdf
19 вересня 2017 18:48
Довідка з податків.pdf
04 серпня 2017 13:07
Електронний підпис
04 серпня 2017 13:06
Додаток I лот 1.pdf
04 серпня 2017 13:06
БГ №ГР31НАКВ17К.pdf.p7s.p7s
04 серпня 2017 13:06
БГ №ГР31НАКВ17К.pdf
04 серпня 2017 13:06
СТАТУТ Компанії .pdf
04 серпня 2017 13:06
Додаток II 1_1.pdf
04 серпня 2017 13:06
договір №1704000325-ВТВ.pdf
04 серпня 2017 13:06
договір №1704000324-ВТВ.pdf
04 серпня 2017 13:06
договір №1704000321-ВТВ.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТ УКРАЇНА"

ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія"

ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
#20077720
Переможець 1 314 249 999,00
UAH
15 вересня 2017 15:14

Документи

15 вересня 2017 15:14
Електронний підпис
15 вересня 2017 15:13
04.1_протокол_17_048_р2_л1.pdf
14 вересня 2017 15:36
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 вересня 2017 15:14

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
#20077720
1 314 249 999,00
UAH
Документи

Документи

15 вересня 2017 15:14
Електронний підпис
15 вересня 2017 15:13
04.1_протокол_17_048_р2_л1.pdf
14 вересня 2017 15:36
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 вересня 2017 17:32
1709000304-ВТВ.pdf укладений
27 вересня 2017 17:31
Електронний підпис зміни до договору
06 лютого 2019 11:32

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 30 квітня 2018
Сума оплати за договором: 1 881 143 459,92
UAH