Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Розробка концепції розвитку ДП МА «Бориспіль»
Очікувана вартість
85 000,00 EUR
UA-2017-06-14-000468-c 273b7076d0314087ac5951792a97e652
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Рибак Татьяна Вікторівна

+380 44 281 77 22 t.rybak@kbp.aero

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Код ЄДРПОУ: 20572069
Місцезнаходження: 08307, Україна , Київська обл., Бориспіль, 08307, Київська обл., місто Бориспіль, МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Рибак Татьяна Вікторівна
+380 44 281 77 22
t.rybak@kbp.aero
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, що здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування
Концепція Державної програми розвитку міжнародного аеропорту «Бориспіль» на період до 2020 року, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.01.2007 № 5-р. Зазначена Концепція готувалась у 2006 році та базується на вихідних даних, які були актуальні у 2005-2006 роках, тобто більше 10 років тому.
Через значні зміни, що відбулися в авіаційній галузі країни протягом останніх 10 років, Концепція 2006-2007 років втратила актуальність, потребує суттєвого доопрацювання та має бути приведена у відповідність до вищезазначеного Указом Президента України та рішення РНБО.
Оновлена Концепція має бути адаптована до вимог українського законодавства та має бути погоджена із зацікавленими центральними органами виконавчої влади та направлена на розгляд та затвердження Кабінету Міністрів України.
Протягом останніх 20 років розробником всіх програмних документів аеропорту (Концепції, Бізнес-плани, тощо) є австрійська компанія «Airport Consulting Vienna GmbH», яка є виконавцем комплексного спектру консультаційних послуг у маркетинговій, комерційній, технічній та фінансовій сферах аеропортової діяльності.
Послуги експертів даної організації допомагають у оптимізації потужностей, підвищенні ефективності, збільшенні доходів, збільшенні обсягів пасажирських перевезень, підтриманні задоволеності клієнтів з покращенням якості послуг. Широка обізнаність у ринку та значний досвід даної компанії є запорукою вчасного виконання замовлення належної якості.
У 2009 році дана компанія розробила Концепцію розвитку та модернізації Київського міжнародного аеропорту «Бориспіль», а у 2012 році провела оновлення вказаної Концепції. Компанія є добре обізнаною з ситуацією, місцевим ринком та іншими особливостями аеропорту «Бориспіль».
Залучення саме цієї організації для виконання послуг з оновлення Концепції розвитку ДП МА «Бориспіль» дозволить:
- скоротити термін виконання та вартість робіт за рахунок зменшення часу на вивчення ситуації, збір вихідних даних, оцінку існуючої інфраструктури, аналіз та погодження із замовником
- гарантувати своєчасність виконання робіт
- бути впевненим в отриманні продукту відповідної якості
- уніфікувати та забезпечити сумісність результатів отриманих послуг з попередніми результатами, що приведе до значної економії коштів державного підприємства.
Заміна попереднього надавача послуг призведе не лише до несумісності з результатами вже виконаних досліджень, але й потребуватиме значно більшого часу та суттєвих перевитрат коштів державного підприємства.
В разі заміни попереднього надавача послуг, новий виконавець буде вимушений приступити до збору вихідних даних, їх вивченню та ознайомленню з особливостями функціонування міжнародного аеропорту. Все це потребуватиме залучення та відрядження до ДП МА «Бориспіль» додаткового персоналу виконавця. Враховуючи той факт, що базою для розрахунку вартості такого роду консультаційних послуг є залучені виконавцем людські ресурси та витрачені «людино-години», аеропорт буде вимушений компенсувати подібні витрати, що призведе до значного збільшення витрат підприємства.
Необхідно також відзначити, що останній варіант Концепції, оновленої компанією Airport Consulting Vienna GmbH у 2012 році, пропонує розвивати на базі аеропорту вузловий аеропорт-хаб, що повністю відповідає вищезазначеному Указу Президента України та рішенню РНБО. По-суті, йдеться про оновлення вже існуючої Концепції, правильність висновків якої підтверджена не лише ґрунтовними дослідженнями консультанта, а й прийнята на найвищому державному рівні. Вибір будь-якого іншого виконавця може призвести до несумісності з результатами вже виконаних досліджень.
Крім того, за наявною інформацією, ринок вітчизняних компаній, що надають подібні послуги саме в частині розвитку міжнародних аеропортів та мають значний, загальновизнаний та успішний досвід, є досить обмеженим. Залучення компанії - нерезидента, недостатньо обізнаної з галузевою специфікою, призведе до втрати часу, та у кінцевому випадку, збільшенню вартості послуг.
Виходячи з вищезазначеного, а також з метою уніфікації, стандартизації та забезпечення сумісності з наявними раніше напрацьованими матеріалами пропонується провести закупівлю даних послуг у компанії Airport Consulting Vienna GmbH шляхом проведення переговорної процедури відповідно до вимог п.5 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі».
Підтверджуючим документом є: Довідка про єдиного постачальника послуг з оновлення Концепції розвитку Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» від 20.09.2016 № 6412/08.2-7.3, видана Торгово-промисловою платою України, згідно якої єдиним виконавцем консалтингових послуг з оновлення Концепції розвитку Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є компанія «Airport Consulting Vienna GmbH», Австрія.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 14 червня 2017 16:18
Оскарження наміру укласти договір: 25 червня 2017 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Концепція розвитку ДП МА «Бориспіль» (далі – Концепція) має містити наступні розділи:
- оцінку існуючої ситуації в аеропорту, аналіз наявних даних
- розробку прогнозу перевезень
- огляд існуючої та підготовка оновленої технічної концепції та пропозицій в т.ч. оновлення існуючої схеми Генерального плану на основі ефективних міжнародних практик, з урахуванням діючих місцевих норм, існуючого землевідведення та додаткових земельних ділянок, необхідних для розвитку аеропорту
- аналіз та пропозиції щодо моделювання та оптимізації бізнес процесів
Концепція має бути адаптована до вимог українського законодавства та направлена на розгляд та затвердження Кабінету Міністрів України (детально в комерційній пропозиції)
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 усл.
Розробка концепції розвитку ДП МА «Бориспіль»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 08307, Україна, Київська обл., Бориспіль, територія Замовника (08307, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Міжнародний аеропорт «Бориспіль») та Airport Consulting Vienna GmbH (Office Park 1, B08/01, A-1300 Vienna Airport, Austria)
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2017
ДК 021:2015: 79310000-0 — Послуги з проведення ринкових досліджень

Тендерна документація

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Компанія «Аеропорт Консалтинг Відень Гмбх»/ Airport Consulting Vienna GmbH
#FN 396573x
Переможець 85 000,00
EUR
14 червня 2017 16:18

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 червня 2017 16:18

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Компанія «Аеропорт Консалтинг Відень Гмбх»/ Airport Consulting Vienna GmbH
#FN 396573x
85 000,00
EUR
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
02 січня 2018 16:34
Електронний підпис укладений
27 червня 2017 11:31
Контракт 37-14.2_8.5-1 від 27.06.2017.pdf укладений
27 червня 2017 11:30

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 27 червня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 85 000,00
EUR