Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Капітальний ремонт - заміна вікон в будівлях КЗ «Центр ПМСД №8» по вул. Харчова, 2 м. Запоріжжя
Очікувана вартість
1 140 100,00 UAH
UA-2017-05-25-000523-a cb66d8ec2c574a26b6a29f14f3b5c390
Спрощена закупівля    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Батовська Яна Олександрівна

+380988697962 kzpmsd8_buh@i.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги №8"
Код ЄДРПОУ: 38783662
Місцезнаходження: 69014, Україна , Запорізька обл., Запоріжжя, Харчова будинок 2
Контактна особа: Батовська Яна Олександрівна
+380988697962
kzpmsd8_buh@i.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 травня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 30 травня 2017 15:03
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 червня 2017 15:03
Початок аукціону: 08 червня 2017 11:02
Очікувана вартість: 1 140 100,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 11 401,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
196 шт
Капітальний ремонт - заміна вікон в будівлях КЗ «Центр ПМСД №8» по вул. Харчова, 2 м. Запоріжжя
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Харчова будинок 2, Запоріжжя, Запорізька область, 69014, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 червня 2017  —  31 грудня 2017
ДК 021:2015: 44221000-5 — Вікна, двері та супутні вироби

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Що до: Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази
Дата подання: 29 травня 2017 15:00
Дата відповіді: 30 травня 2017 14:59
У Оголошенні в пункті 8.1 Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази вказано: "У переліку обов’язкова наявність власної, орендованої чи субпідрядної матеріально-технічної бази (офіси, складські приміщення, гаражі, майстерні та інше). При цьому, учасник повинен документально підтвердити відповідність зазначеної ним матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки." Просимо дати роз’яснення : 1. Чому наявність офісу, складськіх приміщення, гаражу, майстерні та інше є обов’язковим, та як це впливає на виконання робіт, зазначеной у закупівлі, як що притендент є дилером виробника вікон, та має монтажну бригаду (фактично офіс, чи ще щось інше, йому не потрібне)? 2. Яке відношення має Замовник до відповідність зазначеної ймовірним підрядником матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, та на якій підставі підряник має документально підтвердити зазначене вище?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Відповідно до ст.93 Цивільного кодексу України, місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. Щодо пожежної безпеки є Постанова КМУ від 5 червня 2013 р. № 440.
Таким чином, Замовником було встановлено в оголошенні про здійснення електронної закупівлі відповідну умову про надання учасниками документального підтвердження фактичного дотримання учасниками чинного законодавства, наведеного вище, з метою підтвердження наявності матеріально-технічної бази, за допомогою якої ними здійснюється господарська діяльність (офіси, складські приміщення, гаражі, майстерні та інше).
Що до спеціаліста-кошторисника
Дата подання: 29 травня 2017 15:55
Дата відповіді: 30 травня 2017 14:54
У Оголошенні в пунктах 8.2.1; 9.3; 9.6 вказана наявність спеціаліста-кошторисника з підтверджуючими кваліфікацію документами (а саме сертифікат інженера-проектувальника). Дійсно як що Замовник має намір виконати роботи з Капітального ремонту здания, як в цьому Оголошенні, він замовляє виготовлення Проектно-кошторисної документації яка включає в себе розділ кошторисної документації, для чого дійсно обов'язково має бути спеціаліст-кошторисник з підтверджуючими кваліфікацію документами. На етапі Закупівлі робіт Замовник має викласти кошторис розроблений кваліфікаційним спеціалістом-кошторисником для рівноправного доступу всіх ймовірних учасників. Виходячи з вище зазначеного в Оголошені у предметі закупівлі має бути вказано: або-" Проектувальні роботи та Капітальний ремонт", або надані вже існуючи кошториси. Так як Предмет даної закупівлі звучіть чітко: " Капітального ремонту здания" Просимо видалити вимоги до спеціаліста-кошторисника з підтверджуючими кваліфікацію документами, або надати розроблену кошторисну документацію. До Вашої відповіді вважаємо застосування вказаної вище вимоги в Оголошені, що до спеціаліста-кошторисника, такою, що не відповідає Предмету закупівлі, ставить учасників в нерівні умови та підлягає Оскарженню.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Вимога про наявність власного працівника на посаді спеціаліст-кошторисник було встановлено замовником з метою документно підтвердити спроможність учасника кваліфікаційно здійснити розрахунок ціни пропозиції

Звернення до розгляду Комісією

Номер скарги: UA-2017-05-25-000523-a.b1
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ТОВ "Компанія Позитив", Код ЄДРПОУ:36315588
Дата подання: 14 червня 2017 16:40
Вимога
Вимагає скасувати рішення Замовника Комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги №8" згідно закупівлі «Капітальний ремонт - заміна вікон в будівлях КЗ «Центр ПМСД №8» по вул. Харчова, 2 м. Запоріжжя» номер у ЦБД UA-2017-05-25-000523-a, про дискваліфікацію ТОВ «Компанія Позитив» (код ЄДРПОУ 36315588): Згідно вимог документації, Замовником не було конкретизовано документ, яким Учасник повинен був підтвердити проходження навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки керівника підприємства. ТОВ «Компанія Позитив» було надано посвідчення №2237 видане Гайдаю Максиму Вікторовичу де засвідчено що вищевказана особа «Пройшла навчання та перевірку знать чинного Законодавства України про охорону праці, організації роботи з охорони праці, вибухонебезпеки виробництва і вибухозахисту, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, профілактики професійних отруєнь і захворювань, надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій» згідно протоколу засідання комісії з перевірки знань №16-162 від 25.08.2016р. Вищевказаного документу достатньо для підтвердження проходження навчання та перевірки знань Директора підприємства. Враховуючи викладене вище, ТОВ «Компанія Позитив» було подано всі необхідні документи, які вимагалося документацією та вважаємо рішення Замовника, щодо відхилення Нашої пропозиції незаконним та таким, що суперечить умовам закупівлі. На підставі цього, керуючись Наказом ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 ВИМАГАЄМО: Скасувати рішення Замовника, затверджене Протоколом № 5.3 від 13.06.2017 р., про дискваліфікацію ТОВ «Компанія Позитив», або скасувати процедуру торгів, у зв’язку з допущенням порушень у процедурі закупівлі. Директор ТОВ "Компанія Позитив" М.В. Гайдай
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
Дата: 14 червня 2017 16:19
Відповідно до п.8.2.4 пункту 8.2 Оголошення про проведення електронної закупівлі, з метою підтвердження кваліфікаційних вимог щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, учасник повинен був надати у складі пропозиції документ, що підтверджує проходження навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки керівника підприємства.
Правила навчання посадових осіб підприємств, установ та організацій з питань пожежної безпеки регулюються відповідно до Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року №444.
Учасником ТОВ "Компанія Позитив" не надано у складі пропозиції документа, що підтверджує проходження навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки керівника учасника Гайдай М.В. в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року №444.
Натомість, посвідчення №2237, на яке посилається учасник у своїй вимозі в якості належного документального підтвердження проходження навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки керівника підприємства, було видано в порядку, передбаченому Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженим Наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 №15, яким встановлюється порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників у процесі трудової діяльності. Таким чином, надане учасником посвідчення №2237 підтверджує факт перевірки знань керівника учасника з охорони праці, що, до речі, було окремою вимогою до учасника, встановленою умовами закупівлі (п.8.2.4 Оголошення).
Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Відповідно до пп.9.2 п.9 Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016р. №35, виключними підставами дискваліфікації є:
1. пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі;
2. Учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору.

Таким чином, враховуючи викладені вище обставини, учасником ТОВ "Компанія Позитив" не було документально підтверджено один з кваліфікаційних критеріїв, встановлених Законом, - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, що не відповідає вимогам Закону та умовам закупівлі та в силу вимог пп.9.2 п.9 Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016р. №35, є підставою для дискваліфікації пропозиції учасника.
Отже, сукупність обставин, не спростованих учасником згідно вимог п.3 пп.14.1 п.14 Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016р. №35, дають підстави вважати рішення замовника про дискваліфікацію учасника ТОВ "КОМПАНІЯ ПОЗИТИВ" законним та обґрунтованим.
Зважаючи на викладене вище, при проведенні об’єктивної та неупередженої оцінки тендерним комітетом та відповідальною особою було вирішено дискваліфікувати учасника ТОВ "Компанія Позитив" у зв’язку із невідповідністю пропозиції учасника умовам закупівлі.
Також повідомляємо, що органом оскарження рішень Замовника при проведенні допорогових закупівель, згідно Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016р. №35, є Комісія з розгляду звернень.
Вирішили:
1. Вимогу ТОВ "КОМПАНІЯ ПОЗИТИВ" по допороговій закупівлі ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», (код CPV згідно ДК 021:2015 44221000-5 «Вікна, двері та супутні вироби»). Капітальний ремонт - заміна вікон в будівлях КЗ «Центр ПМСД №8» по вул. Харчова, 2 м. Запоріжжя залишити без задоволення.
2. Оприлюднити на порталі електронних закупівель інформацію щодо розгляду даної вимоги.
Документи
Оцінка скаржника: Рішенням Замовника не задоволений
Дата звернення до Комісії з розгляду звернень: 14 червня 2017 16:40
Рішення Комісії: Відмовлено в задоволенні

Документи подані замовником

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 червня 2017 11:53

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ВКФ КОНКОРД" 818 892,00
UAH з ПДВ
752 698,00
UAH з ПДВ
Документи
Общество с ограниченной ответственностью "Фауна Гранд" 920 000,00
UAH з ПДВ
760 000,00
UAH з ПДВ
Немає
УІ ТОВ "Харвест Індустріалес, С.Л." 826 814,40
UAH з ПДВ
762 599,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Компанія Позитив" 870 000,00
UAH з ПДВ
789 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП ЕКІПАЖ 850 000,00
UAH з ПДВ
790 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КАСКАД ТРЕЙД"" 814 000,00
UAH з ПДВ
802 599,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "МК СФЕРА" 1 035 000,00
UAH з ПДВ
990 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

07 червня 2017 12:39
пропозиція.doc
07 червня 2017 12:39
Смета.zip
07 червня 2017 12:39
тендер 8.zip

Публічні документи

07 червня 2017 14:51
гарантія на вироби.pdf
07 червня 2017 14:42
технічне завдання.pdf
07 червня 2017 14:42
субпідряд.pdf
07 червня 2017 14:42
Статут.pdf
07 червня 2017 14:42
Сертифікати.pdf
07 червня 2017 14:42
сертифікати фурнітура.pdf
07 червня 2017 14:42
сертифікати профіль.pdf
07 червня 2017 14:42
свідоцтво ПДВ.pdf
07 червня 2017 14:42
робітники.pdf
07 червня 2017 14:42
Пропозиція.pdf
07 червня 2017 14:41
про підприємство.pdf
07 червня 2017 14:41
посвідчення.pdf
07 червня 2017 14:41
МТБ.pdf
07 червня 2017 14:41
ліцензія.pdf
07 червня 2017 14:41
лист згода з договором.pdf
07 червня 2017 14:41
кошторис.pdf
07 червня 2017 14:41
ІТР.pdf
07 червня 2017 14:41
Звіт ЄСВ.pdf
07 червня 2017 14:41
захист довкілля.pdf
07 червня 2017 14:41
догорів Обл псих лікар.rar
07 червня 2017 14:41
договір вивіз сміття.pdf
07 червня 2017 14:41
диплом Мовчан.pdf
07 червня 2017 14:41
диплом Гайдай.pdf
07 червня 2017 14:41
декларація пожежники.pdf
07 червня 2017 14:41
графік робіт.pdf
07 червня 2017 14:41
відгук ОРА.pdf
07 червня 2017 14:41
витяг з ЄДРПОУ.pdf
07 червня 2017 14:41
виписка з ЄДР.pdf
07 червня 2017 14:41
без передплати в строк.pdf
07 червня 2017 14:41
аналогічні договори.pdf

Публічні документи

07 червня 2017 12:40
КВАЛІФІКАЦІЯ - 6.rar
07 червня 2017 12:40
КВАЛІФІКАЦІЯ - 5.rar
07 червня 2017 12:40
КВАЛІФІКАЦІЯ - 4.rar
07 червня 2017 12:40
КВАЛІФІКАЦІЯ - 3.rar
07 червня 2017 12:40
КВАЛІФІКАЦІЯ - 2.rar
07 червня 2017 12:40
КВАЛІФІКАЦІЯ - 1.rar
07 червня 2017 12:40
ВІДПОВІДНІСТЬ.rar
07 червня 2017 12:40
КОШТОРИС.rar

Публічні документи

07 червня 2017 13:45
персональні.rar
07 червня 2017 13:45
уст.rar
07 червня 2017 13:45
листи.rar
07 червня 2017 13:44
смета.rar
07 червня 2017 13:44
сертиф.rar
07 червня 2017 13:44
КАЛЕНД ПЛАН.jpg
07 червня 2017 13:44
ПРОПОЗИЦ (2).jpg
07 червня 2017 13:44
ПРОПОЗИЦ (1).jpg

Публічні документи

07 червня 2017 10:57
Технічна частина.rar
07 червня 2017 10:13
Технічна частина.rar
07 червня 2017 10:13
Пропозиція.rar
07 червня 2017 10:13
Кваліфікаційні вимоги.rar
06 червня 2017 17:21
Технічна частина.rar
06 червня 2017 17:20
Пропозиція.rar
06 червня 2017 17:20
Кваліфікаційні вимоги.rar
06 червня 2017 17:19
Договірна ціна.rar

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПП "ВКФ КОНКОРД"

Общество с ограниченной ответственностью "Фауна Гранд"

УІ ТОВ "Харвест Індустріалес, С.Л."

ТОВ "Компанія Позитив"

ПП ЕКІПАЖ

ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КАСКАД ТРЕЙД""

ТОВ "МК СФЕРА"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ПП "ВКФ КОНКОРД"
#33873720
Відхилено 752 698,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:07
Общество с ограниченной ответственностью "Фауна Гранд"
#37214342
Відхилено 760 000,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:09
УІ ТОВ "Харвест Індустріалес, С.Л."
#24912645
Відхилено 762 599,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:11
ТОВ "Компанія Позитив"
#36315588
Відхилено 789 000,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:15
ПП ЕКІПАЖ
#21241245
Відхилено 790 000,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:17
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КАСКАД ТРЕЙД""
#40421835
Відхилено 802 599,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:20
ТОВ "МК СФЕРА"
#39673040
Переможець 990 000,00
UAH з ПДВ
13 червня 2017 16:23
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ

Документи

13 червня 2017 16:07
Електронний підпис
13 червня 2017 16:05
Протокол

Документи

13 червня 2017 16:09
Електронний підпис
13 червня 2017 16:08
Протокол

Документи

13 червня 2017 16:11
Електронний підпис
13 червня 2017 16:10
Протокол

Документи

13 червня 2017 16:15
Електронний підпис
13 червня 2017 16:13
Протокол

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ПП ЕКІПАЖ #21241245

№ рішення у справі

33-р/тк

Дата рішення у справі

12.06.2019

Орган АМКУ, що прийняв рішення

ТАК

Документи

13 червня 2017 16:17
Електронний підпис
13 червня 2017 16:16
Протокол

Документи

13 червня 2017 16:20
Електронний підпис
13 червня 2017 16:19
Протокол

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ТОВ "МК СФЕРА" #39673040

№ рішення у справі

33-р/тк

Дата рішення у справі

12.06.2019

Орган АМКУ, що прийняв рішення

ТАК

Документи

13 червня 2017 16:23
Електронний підпис
13 червня 2017 16:22
Протокол

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 13 червня 2017 16:23

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "МК СФЕРА"
#39673040
990 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

13 червня 2017 16:23
Електронний підпис
13 червня 2017 16:22
Протокол

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
20 червня 2017 09:13
Договір укладений
20 червня 2017 09:12

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 20 червня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 990 000,00
UAH з ПДВ