Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Ендопротези та комплект інструментарію для ортопедії, 9 лотів
Implants and a set of instruments for orthopedics, 9 lots
Очікувана вартість
19 367 695,80 UAH
UA-2017-05-18-000648-c 5bd7327da4a94530bc78bbd828166a0a
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Беденок Лілія Василівна

+380442840879 doztender@ukr.net

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Purchasing Body
Найменування: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Код ЄДРПОУ: 02012906
Вебсайт: http://health.kievcity.gov.ua
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., місто, вулиця Прорізна, 19
Контактна особа: Беденок Лілія Василівна
+380442840879
doztender@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Official name: Health Department of the Kyiv City Council (Kyiv City State Administration)
National ID: 02012906
Contact point: Bedenok Liliya Vasylivna
+380442840879
doztender@ukr.net

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 18 травня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 09 червня 2017 18:01
Оскарження умов закупівлі: до 15 червня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 19 червня 2017 18:01
Очікувана вартість: 19 367 695,80 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 580 600,00 UAH
Publication date: 18 травня 2017 17:56
Enquiries until: 09 червня 2017 18:01
Complaints submission until: до 15 червня 2017 00:00
Time limit for receipt of tenders: 19 червня 2017 18:01

Information

Estimated total value: 19 367 696 UAH including VAT

Інформація про предмет закупівлі

Scope of the procurement
9 лотів

Документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-05-18-000648-c.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ФОП Чорний Дмитро Дмитрович, Код ЄДРПОУ:2526705210
Дата подання: 07 червня 2017 12:48
Внесення змін до загальних вимог щодо лотів (1-8)
Замовник зазначає вимогу щодо лотів 1-8:
- Належність відповідних імплантів виробництва міжнародних компаній до одного з Міжнародних Реєстрів з урахуванням позитивного досвіду імплантацій, коли не менше ніж 90% від встановлених ендопротезів не повинні потребувати повторного ревізійного втручання протягом 10 років, що має бути підтверджено зазначенням відповідного Реєстру та посилання на нього. Документ повинен бути завірений безпосередньо виробником продукції, або офіційним представництвом компанії-виробника в Україні.
- Належність відповідних імплантів до показників "ISI" (Інститут Наукової Інформації) або "SCI" (Індекс Цитування Наукових Видань) або "IF" (Імпакт Фактор), що дає можливість оцінити належність відповідних імплантів при згадуванні у міжнародних наукових виданнях з посиланням на проведення у медичному аспекті науково доказових досліджень. Необхідно зазначити видання та посилання та надати копії зазначених документів, які мають бути завірені безпосередньо виробником продукції або офіційним представництвом компанії-виробника в Україні.
Згідно науково-доказових досліджень та відомостей МОЗ України на території України в сфері травматології та ортопедії не має жодного офіційно впровадженого ні Міжнародного ні Національного реєстру, внесені відомості до якого зобов’язують медиків вважати як такі, що можуть вказати на позитивний чи негативний досвід імплантації імплантів (Ендопротезів). Замовник зазначає вимогу, яка не передбачена жодним чинним нормативно-правовим актом діючим на території України. Враховуючи процедуру «Відкриті торги з публікацією англ.мовою» та ймовірність, що участь в тендері братиме безпосередньо міжнародний виробник зазначимо, що навіть на теренах Європи при проведенні аналогічної закупівлі вище вказані вимоги до учасників не зазначаються. До прикладу закупівля МОЗ України через Міжнародну організацію CROWN AGENS так звані «Технічні характеристики» до аналогічного предмету закупівлі не передбачають вище зазначених вимог, хоча тендер МОЗ України розрахований якраз на Міжнародного виробника.
В Україні немає жодної законодавчої підстави, яка б зобов’язувала безпосереднього виробника чи його представника, який реалізує продукцію на теренах України вносити відомості до Міжнародних реєстрів та міжнародних наукових видань.
Отже виходячи з вище викладеного та згідно Закон України «Про публічні закупівлі», який передбачає, що документація має містити інформацію відповідно до законодавства. Чинним законодавством України не передбачено вище зазначених вимог до продукції закупівлі, належність її до міжнародних реєстрів та ін., тож їх включення до документації можна вважати незаконними та визнати такими, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Задля розширення конкуренції та проведення прозорої закупівлі Звертаємось до Замовника з проханням внести зміни до тендерної документації, а саме:
-Виключити з «Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.» (1-8 лотів) вимоги: Належність відповідних імплантів виробництва міжнародних компаній до одного з Міжнародних Реєстрів з урахуванням позитивного досвіду імплантацій, коли не менше ніж 90% від встановлених ендопротезів не повинні потребувати повторного ревізійного втручання протягом 10 років, що має бути підтверджено зазначенням відповідного Реєстру та посилання на нього. Документ повинен бути завірений безпосередньо виробником продукції, або офіційним представництвом компанії-виробника в Україні. - Належність відповідних імплантів до показників "ISI" (Інститут Наукової Інформації) або "SCI" (Індекс Цитування Наукових Видань) або "IF" (Імпакт Фактор), що дає можливість оцінити належність відповідних імплантів при згадуванні у міжнародних наукових виданнях з посиланням на проведення у медичному аспекті науково доказових досліджень. Необхідно зазначити видання та посилання та надати копії зазначених документів, які мають бути завірені безпосередньо виробником продукції або офіційним представництвом компанії-виробника в Україні.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
12 червня 2017 18:07
Повідомляємо, що згідно з офіційною інформацією основним завданням реєстрів є збереження і моніторинг якості штучних суглобів. Для більшої достовірності і об’єктивності інформації, до Міжнародних реєстрів дані подають хірурги, а не компанії виробники ендопротезів. Ця інформація збирається з офіційних даних лікарень та клінік, які проводять оперативні втручання такого типу. Відповідно, метою реєстрів є опис епідеміології суглоба і визначення факторів, пов'язаних з підвищеним ризиком ревізійних втручань.
Незважаючи на те, що зазначені реєстри визначаються місцезнаходженням в певній країні, інформація, що міститься в них не обмежується територією цієї країни. Крім того, реєстри відстежують міжнародні публікації щодо надійності і якості ендопротезів різних виробників. Відсутність інформації щодо продукції певного виробника в цих реєстрах свідчить про початковий етап або експериментальний характер виробництва ендопротезів, що не може гарантувати якість та безпечність продукції, а також її подальше функціонування.
Ще раз звертаємо увагу, що інформація щодо продукції всіх міжнародно відомих виробників ендопротезів міститься в будь-якому з зазначених реєстрів.
Відносно вимог ТД щодо належності відповідних ендопротезів до показників "ISI' (Інститут Наукової Інформації), "SCI" (Індекс Цитування Наукових Видань) та "IF” (Імпакт Фактор), що дає можливість оцінити належність відповідних імплантів при згадуванні у міжнародних наукових виданнях з посиланням на проведення у медичному аспекті науково доказових досліджень, повідомляємо наступне.
Зазначені міжнародні інституції (ISI, SCI, IF) ведуть діяльність щодо оцінки ефективного виконання технологій, досліджень світового класу, а також розробки методів оцінки технологій і забезпечення доказів правильності концепції досліджень; переходу нових технологій з академічних кіл до промислового виробництва.
Діючи в якості нейтрального партнера в багатосторонніх інституційних дослідженнях, розміщують та відстежують наукові публікації стосовно будь-якої продукції.
Звертаємо увагу, що діяльність зазначених інституцій не обмежується і не може стосуватися виключно продукції (в тому числі, ендопротезів) виробництва Сполучених Штатів Америки.
На сьогодні база даних реєстру, що ведеться зазначеними науковими закладами налічує близько сотні міжнародних виробників ендопротезів, технології та виробництво яких відповідає міжнародним стандартам.
Як відомо, на теперішній час будь-яких національних стандартів (ДСТУ) щодо ендопротезів на законодавчому рівні не затверджено.
Нині сучасна ортопедія передбачає обов’язкове використання методів доказової медицини, наукових клінічних досліджень в оцінці (надійності, якості) нових технологій та ефективності їх тривалого застосування. На даний час основними джерелами такої інформації є міжнародні реєстри, наукові профільні видання та спеціальні інформаційні ресурси, які дають змогу оцінити належність відповідних імплантів при згадуванні у міжнародних наукових виданнях. Саме всі заявлені реєстри спираються на великий масив досвіду оперативних втручань, клінічних результатів, підтверджених в провідних країнах світу та містять таку необхідну для практичних лікарів інформацію як кількість імплантованих суглобів; назву госпіталя чи лікарні; тип та конструкцію, фірму-виробника; терміни функціонування та «виживаємості» ендопротезів кульшових та колінних суглобів, відсоток ревізійних втручань. Саме останні показники на сьогодні є основними критеріями ефективності імплантації ендопротезів в залежності від дизайну, матеріалу та інших характеристик компонентів ендопротезів різних фірм виробників.
Крім того, важливим критерієм відбору є наявність «історії» використання ендопротеза, починаючи з перших клінічних випробувань та закінчуючи останніми та ретроспективними науковими дослідженнями ефективності їх використання.
Оскільки предмети закупівлі є технічно складними, то опис функціональних характеристик скласти неможливо, а отже тендерна документація вимагає належності відповідних імплантів до Міжнародних Реєстрів, в якості підтвердження належних функціональних характеристик предмету закупівлі.
Враховуючи викладене, вимога щодо надання підтвердження належних функціональних характеристик через реєстрацію предмета закупівлі в Міжнародних Реєстрах є правомірною.
Номер вимоги: UA-2017-05-18-000648-c.c3
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: "Регіон ОПТ"Всеукраїнської Асоціації Інвалідів України "Союз Асоціацій Інвалідів України", Код ЄДРПОУ:34820464
Дата подання: 21 липня 2017 15:17
Невідповідність МТВ
Відповідно до вимог Документації Замовника - Додаток №2 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» «Загальні вимоги щодо лотів №№1-8» - зазначають, що запропоновані учасниками медичні вироби та інструменти для їх імплантації повинні бути належним чином зареєстровані в Україні відповідно до вимог чинного законодавства.
Учасником торгів ТОВ «Академія здоров’я ХХІ століття» для підтвердження відповідності запропонованого товару вище вказаній вимозі було надано «Свідоцтва про державну реєстрацію» (з необмеженим строком дії), а саме:
-№13371/2013 – Ендопротези кульшового суглобу;
-№14169/2014 – Ендопротези суглобів Zimmer;
- №13826/2014 – Цементи кісткові;
Згідно постанови КМУ від 23 березня 2016 р. № 240 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яким вносяться зміни в 3 Технічних регламенти щодо медичних виробів:
1) постанова КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів»;
2) постанова КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 754 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro»;
3) постанова КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 755 «Про затвердження Технічного регламенту з активних медичних виробів, які імплантують».
Зазначеною постановою уряду до 01.07.2017 р. продовжується дія перехідного періоду, протягом якого надання на ринку та/або введення в експлуатацію всіх медичних виробів здійснюється на підставі чинного свідоцтва про державну реєстрацію.
Так, документом передбачається наступне: «Надання на ринку та/або введення в експлуатацію зареєстрованих, внесених в Державний реєстр медичної техніки та виробів медичного призначення і дозвіл для застосування на території України медичних виробів, які були введені в обіг до дати обов'язкового застосування Технічного регламенту, дозволяється без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності».
Таким чином для медичних виробів, що пройшли державну реєстрацію та внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території України, строк дії свідоцтва про державну реєстрацію яких необмежений чи закінчується після 1 липня 2017 р. - проходження процедури оцінки відповідності є обов'язковим з 1 липня 2017 р.
Отже, виходячи з вище викладеного надані свідоцтва про державну реєстрацію учасника ТОВ «Академія здоров’я ХХІ століття» являються такими, що втратили свою чинність 1 липня 2017 року, а учасником в свою чергу згідно Технічних регламентів потрібно було надати «Сертифікати відповідності», що свідчать про введення в обіг запропонованих медичних виробів згідно чинного законодавства.
Учасником було надано «Свідоцтво про державну реєстрацію» (з необмеженим строком дії), а саме:
- №13370/2013 – Інструменти для імплантації ендопротезів колінного суглобу;
- № 13368/2013 - Інструменти для імплантації ендопротезів кульшового суглобу;
Виходячи з вище викладеного, дані свідоцтва втратили свою чинність з 1 липня 2017 року та не відповідають вимогам Постанови КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів», де чітко передбачено, що відповідно до пункту 31 Технічного регламенту будь-який виробник, який під власним іменем вводить медичні вироби в обіг, згідно з процедурами, зазначеними у пунктах 18 і 19 цього Технічного регламенту а також будь-яка інша фізична особа - підприємець або юридична особа, зобов’язана повідомити Держлікслужбі щодо свого місцезнаходження і надати перелік та опис відповідних виробів. Держлікслужба на підставі отриманої від виробників або їх уповноважених представників інформації забезпечує ведення Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів в обіг.
В пропозиції ТОВ «Академія здоров’я ХХІ століття» не було надано будь-яких підтверджуючих, або роз’яснюючих документів, щодо внесення відомостей, які передбачає чинний Технічний Регламент до «Журналу обліку інформації, що надходить до Держлікслужби України від осіб, відповідальних за введення виробів в обіг, та від органів з оцінки відповідності» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
У зв’язку з вище викладеними фактами порушення чинного законодавства України ПРОСИМО переглянути результати розгляду прекваліфікації та прийняти рішення згідно вимог Постанови КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів».
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2017-05-18-000648-c.b2
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: "Регіон ОПТ"Всеукраїнської Асоціації Інвалідів України "Союз Асоціацій Інвалідів України", Код ЄДРПОУ:34820464
Дата подання: 21 липня 2017 14:34
Невідповідність МТВ
Відповідно до вимог Документації Замовника - Додаток №2 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» «Загальні вимоги щодо лотів №№1-8» - зазначають, що запропоновані учасниками медичні вироби та інструменти для їх імплантації повинні бути належним чином зареєстровані в Україні відповідно до вимог чинного законодавства.
Учасником торгів ТОВ «Орто Лайф» для підтвердження відповідності запропонованого товару вище вказаній вимозі було надано «Свідоцтва про державну реєстрацію» (з необмеженим строком дії), а саме:
-№13371/2013 – Ендопротези кульшового суглобу;
-№14169/2014 – Ендопротези суглобів Zimmer;
-№13372/2013 – Ендопротези колінного суглобу;
- №13386/2014 – Цементи кісткові;
Згідно постанови КМУ від 23 березня 2016 р. № 240 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яким вносяться зміни в 3 Технічних регламенти щодо медичних виробів:
1) постанова КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів»;
2) постанова КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 754 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro»;
3) постанова КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 755 «Про затвердження Технічного регламенту з активних медичних виробів, які імплантують».
Зазначеною постановою уряду до 01.07.2017 р. продовжується дія перехідного періоду, протягом якого надання на ринку та/або введення в експлуатацію всіх медичних виробів здійснюється на підставі чинного свідоцтва про державну реєстрацію.
Так, документом передбачається наступне: «Надання на ринку та/або введення в експлуатацію зареєстрованих, внесених в Державний реєстр медичної техніки та виробів медичного призначення і дозвіл для застосування на території України медичних виробів, які були введені в обіг до дати обов'язкового застосування Технічного регламенту, дозволяється без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності».
Таким чином для медичних виробів, що пройшли державну реєстрацію та внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території України, строк дії свідоцтва про державну реєстрацію яких необмежений чи закінчується після 1 липня 2017 р. - проходження процедури оцінки відповідності є обов'язковим з 1 липня 2017 р.
Отже, виходячи з вище викладеного надані свідоцтва про державну реєстрацію учасника ТОВ «Орто лайф» являються такими, що втратили свою чинність 1 липня 2017 року, а учасником в свою чергу згідно Технічних регламентів потрібно було надати «Сертифікати відповідності», що свідчать про введення в обіг запропонованих медичних виробів згідно чинного законодавства.
Учасником було надано «Свідоцтво про державну реєстрацію» (з необмеженим строком дії), а саме:
- №13370/2013 – Інструменти для імплантації ендопротезів колінного суглобу;
- № 13368/2013 - Інструменти для імплантації ендопротезів кульшового суглобу;
Виходячи з вище викладеного, дані свідоцтва втратили свою чинність з 1 липня 2017 року та не відповідають вимогам Постанови КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів», де чітко передбачено, що відповідно до пункту 31 Технічного регламенту будь-який виробник, який під власним іменем вводить медичні вироби в обіг, згідно з процедурами, зазначеними у пунктах 18 і 19 цього Технічного регламенту а також будь-яка інша фізична особа - підприємець або юридична особа, зобов’язана повідомити Держлікслужбі щодо свого місцезнаходження і надати перелік та опис відповідних виробів. Держлікслужба на підставі отриманої від виробників або їх уповноважених представників інформації забезпечує ведення Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів в обіг.
В пропозиції ТОВ «Орто Лайф» не було надано будь-яких підтверджуючих, або роз’яснюючих документів, щодо внесення відомостей, які передбачає чинний Технічний Регламент до «Журналу обліку інформації, що надходить до Держлікслужби України від осіб, відповідальних за введення виробів в обіг, та від органів з оцінки відповідності» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
У зв’язку з вище викладеними фактами порушення чинного законодавства України ПРОСИМО переглянути результати розгляду прекваліфікації та прийняти рішення згідно вимог Постанови КМУ від 2 жовтня 2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів».
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується

Лоти

Інформація про лот

Information about lots
Предмет закупівлі: лот 1 – Тотальні ендопротези кульшового суглоба цементної фіксації з подвійним клином
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 1 218 195,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 090,98 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 36 500,00 UAH


Title: lot 1 − total endoprostheses shoulder joint cement fixation with a double wedge − 55 units
Current status: Complete
Estimated total value: 1 218 195,00 UAH including VAT
Minimal lowering step: 6 090,98 UAH including VAT
Type of tender guarantee: Electronic guarantee
Sum of tender guarantee: 36 500,00 UAH

Аукціон

Початок: 25 липня 2017 12:52
Auction planned date: 25 липня 2017 12:52
Закінчення: 25 липня 2017 13:13
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

55 од.
лот 1 – Тотальні ендопротези кульшового суглоба цементної фіксації з подвійним клином
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Доставка: 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, , вул. Прорізна, 19
Дата доставки: 14 серпня 2017  —  29 грудня 2017

lot 1 − total endoprostheses shoulder joint cement fixation with a double wedge − 55 units
CPV: 33140000-3

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Переглянути / друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій з інформацією про підстави відхилення PDFHTML
Дата публікації: 17 липня 2017
UA-2017-05-18-000648-c5bd7327da4a94530bc78bbd828166a0a
Найменування: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Код ЄДРПОУ: 02012906
Місцезнаходження: 01001, Україна, м. Київ обл., місто, вулиця Прорізна, 19
Учасник Документи Рішення
"Регіон ОПТ"Всеукраїнської Асоціації Інвалідів України "Союз Асоціацій Інвалідів України" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ХХІ СТОЛІТТЯ Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВ ОРТО-ЛАЙФ Документи
Допущено до аукціону
Документи

Публічні документи

16 червня 2017 16:29
Банківська_ліцензія.rar
16 червня 2017 16:29
РЕГІОН_ОПТ_Гарантія.rar
16 червня 2017 16:29
Проект договору.pdf
16 червня 2017 16:29
Технічна частина 2.pdf
16 червня 2017 16:29
Технічна частина.pdf

Публічні документи

19 червня 2017 11:00
Переклад ІСО.pdf
17 червня 2017 14:02
31 Гарант листи (лот 9).pdf
17 червня 2017 14:02
29 Інструкції-вкладиші.pdf

Публічні документи

19 червня 2017 07:15
Проект договору.pdf
19 червня 2017 07:15
Лот 1 БГ 36500 .zip
19 червня 2017 07:15
Таблиці МТВ .pdf
19 червня 2017 07:15
Свідоцтва реєст. інстр.pdf
19 червня 2017 07:15
Довідки щодо ст. 17 ЗУ.pdf
19 червня 2017 07:15
Кваліфікац. довідки.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 25 липня 2017 13:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ОРТО-ЛАЙФ 1 218 195,00
UAH з ПДВ
1 218 195,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ХХІ СТОЛІТТЯ 1 217 606,50
UAH з ПДВ
1 217 606,50
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

19 червня 2017 07:15
Проект договору.pdf
19 червня 2017 07:15
Лот 1 БГ 36500 .zip
19 червня 2017 07:15
Таблиці МТВ .pdf
19 червня 2017 07:15
Свідоцтва реєст. інстр.pdf
19 червня 2017 07:15
Довідки щодо ст. 17 ЗУ.pdf
19 червня 2017 07:15
Кваліфікац. довідки.pdf

Публічні документи

19 червня 2017 11:00
Переклад ІСО.pdf
17 червня 2017 14:02
31 Гарант листи (лот 9).pdf
17 червня 2017 14:02
29 Інструкції-вкладиші.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ХХІ СТОЛІТТЯ
#39833043
Переможець 1 217 606,50
UAH з ПДВ
01 серпня 2017 14:22

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 01 серпня 2017 14:22

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ХХІ СТОЛІТТЯ
#39833043
1 217 606,50
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
18 серпня 2017 11:45
Договір 59.PDF укладений
18 серпня 2017 11:42
sign.p7s зміни до договору
18 вересня 2017 12:00

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 18 серпня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 1 217 606,50
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку