На сьогодні в системі:
Послуги щодо виїзного ресторанного обслуговування (кейтерінгу) та інші послуги щодо забезпечення харчуванням під час організації та проведення шоу Пісенного Конкурсу Євробачення 2017
Очікувана вартість
12 965 790 UAH
UA-2017-03-17-002617-b de67510a0ed041c396637875f7531161
Допорогові закупівлі    Подання пропозицій
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Подати пропозицію

Контакти

Юрій Олегович Біловус

+380444814693 y.bilovus@eurovision.ua

Оголошення про проведення допорогової закупівлі

Інформація про замовника

Найменування замовника: ПАТ "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ: 23152907
Місцезнаходження замовника: 04119, Україна, Київ обл., м. Київ, вул. Мельникова, 42
Контактна особа замовника: Юрій Олегович Біловус
+380444814693
y.bilovus@eurovision.ua

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 22 березня 201723:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24 березня 201723:30
Початок аукціону: 27 березня 201711:44
Очікувана вартість: 12 965 790 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 129 658 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1 %

Інформація про предмет закупівлі

Ця процедура проводиться з метою проведення попереднього відбору постачальників послуг для подальшого застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 41 прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі" та постанови КМУ "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення" від 21.12.2016 № 966.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 посл.
Послуги щодо виїзного ресторанного обслуговування (кейтерінгу) та інші послуги щодо забезпечення харчуванням під час організації та проведення шоу Пісенного Конкурсу Євробачення 2017
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Сроки организации
Дата подання: 20 березня 201710:28
Дата відповіді: 22 березня 201717:33
Добрый день. Поясните как сроки начала работ, а именно 22.03.2017 года, коррелируют с тем что только с 22.03.2017 начало приема тендерных предложений? Просьба указать корректные сроки начала работы кейтеринга. Спасибо.
Відповідь: Орієнтовна дата початку 04.04.2017.
Вимоги про усунення порушення
Дата подання: 21 березня 201711:41
Дата відповіді: 22 березня 201715:58
Враховуючи положення частини 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (надалі – Закон) тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Замовником у тендерній документації встановлено дискримінаційні вимоги, які обмежують конкуренцію та право Виконавців бути учасником відкритих торгів на закупівлю Замовник, шляхом встановлення специфічних вимог, а саме: 1) достатні знання та досвід стосовно проведення заходів міжнародного рівня з організації обслуговування заходів, харчування та всього, що з цим пов'язано; можливий варіант редакції вимог: достатні знання та досвід стосовно проведення заходів з організації обслуговування заходів, харчування та всього, що з цим пов'язано з документальним підтвердженням й позитивним відгуком замовника; 2) документально підтверджений досвід участі щонайменше у трьох проектах, що відповідають масштабу цього проекту і відповідають вимогам Замовника. можливий варіант редакції вимог: документально підтверджений досвід участі проектах державного чи суспільного значення і відповідають вимогам Замовника з документальним підтвердженням й позитивним відгуком замовника;. Таким чином, Замовник умисно вчиняє дії щодо необґрунтованого обмеження кількості учасників торгів з метою надання переваги окремим учасникам закупівлі, чим порушує принципи добросовісної конкуренції та недискримінації учасників при проведенні процедури закупівлі, що суперечить законодавству у сфері публічних закупівель, та в результаті таких дій Замовника порушено право чи законні інтереси інших Виконавців. Вважаємо, що під час підготовки та затвердження тендерної документації, Замовником включено в умови конкурсних торгів вимоги, що дискримінують інших Виконавців, як учасника конкурсних торгів та, як наслідок, такі рішення, дії чи бездіяльність Замовника, які суперечать законодавству у сфері публічних закупівель, порушують право та законний інтерес інших Учасників. Відповідно до ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: - добросовісна конкуренція серед учасників; - максимальна економія та ефективність; - відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; - недискримінація учасників; - об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням. В зв’язку з вищевикладеним, ПРОСИМО внести зміни та привести тендерну документацію у відповідність до чинного законодавства України, усунути незаконні та дискримінаційні вимоги, які передбаченні Документацією. У разі, якщо Замовником не будуть внесені відповідні зміни до Документації та не будуть усуненні дискримінаційні вимоги, будемо вимушені звернутись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України. Подати вимоги про усунення неправомірних вимог Замовника через електронну систему Prozorro й DoZorro .
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до абзацу четвертого пункту другого статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон) Замовник установлює кваліфікаційні критерії, в тому числі, наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. На підставі цієї статті Замовник вимагає інформацію у вигляді, наявності досвіду надання аналогічних послуг для проектів типу Пісенного Конкурсу Євробачення або заходів аналогічного масштабу за останні 3 роки, а також кількість проведених в Україні комплексних заходів за участі іноземних учасників, на яких учасником здійснювалося надання послуг, аналогічних предмету закупівлі, а саме проведення заходів міжнародного рівня з організації обслуговування заходів.
Частиною третьою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити.
Перелік документів, якими Учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням пункту третього статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
З огляду на важливу потребу проведення Пісенного Конкурсу Євробачення на високому рівні, Замовником буде обраний досвідчений кандидат, який забезпечить кваліфіковані послуги і гарантію надійності.
Термін та умови оплати
Дата подання: 21 березня 201713:16
Дата відповіді: 21 березня 201719:36
Добрий день! В тендері не вказані умови та термін оплати за надані послуги. Це буде передоплата або інші умови?
Відповідь: Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" Замовником може проводитися попередня оплата, розмір такої оплати не перевищує 80 відсотків.
Зазначені умови будуть обговорюватися з переможцем попереднього відбору під час проведення переговорів.
Розгорнути всі запитання: 3 Згорнути запитання