Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Інсулін людський, Інсулін людський біосинтетичний, Інсулін людський (ДНК-рекомбінантний)
Очікувана вартість
3 745 938,92 UAH
UA-2017-02-20-000038-a 4448c57f248a4e94bfe5a32b7e9c0ca8
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Сєдова Світлана Анатоліївна

+380512421171 bazasmp25@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КЗ Миколаївська обласна база спеціального медичного постачання Миколаївської обласної ради
Код ЄДРПОУ: 00182047
Місцезнаходження: 54025, Україна , Миколаївська обл., місто Миколаїв, Проспект Героїв України, 7-А
Контактна особа: Сєдова Світлана Анатоліївна
+380512421171
bazasmp25@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 лютого 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 28 березня 2017 09:23
Оскарження умов закупівлі: до 03 квітня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 квітня 2017 09:23
Очікувана вартість: 3 745 938,92 UAH з ПДВ

Інформація про предмет закупівлі

6 найменувань

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Кваліфікаційні вимоги
Дата подання: 23 лютого 2017 10:45
Дата відповіді: 23 лютого 2017 11:34
Висловлюємо Вам свою повагу та повідомляємо, що уважно вивчивши Тендерну документацію, виявили вимогу стосовно документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, яке призводить до дискримінації Товариства, як учасника, що, в свою чергу, унеможливить максимальну економію та ефективність під час закупівлі та призведе до порушення основних принципів державних закупівель (ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»). Так, згідно підпункту 2 пункту 5.3. Тендерної документації Замовником вимагається від потенційних учасників процедури закупівлі надання довідки у довільній формі, про досвід виконання аналогічних договорів (договору) про постачання товару за 2014 рік та/або 2015 рік та/або 2016 рік, в якій повинна бути зазначена інформація про обсяг поставки товару (у кількісному виразі), найменування суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір, його адресу та контактний телефон, а також стан належного виконання договору. Така вимога є дискримінаційною, оскільки ті потенційні учасники, які бажають прийняти участь в Торгах і мають дешевші від всіх інших потенційних учасників торгів цінові пропозиції на предмет закупівлі, але не мають підтвердження аналогічного досвіду виконання подібних договорів за 2014 рік та/або 2015 рік та/або 2016 рік,, не зможуть бути допущені до участі у торгах, тобто – зазначена вимога штучно звужує коло потенційних учасників Торгів, що призводить до обмеження конкуренції та унеможливлює створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, здешевлення предмету закупівлі. Враховуючи наведене, дуже просимо Вас внести відповідні зміни в Тендерну документацію, виключивши вимогу, а саме: «2) Сканована довідка у довільній формі про досвід виконання аналогічних договорів (договору) про постачання товару за 2014 рік та/або 2015 рік та/або 2016 рік, в якій повинна бути зазначена інформація про обсяг поставки товару (у кількісному виразі), найменування суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір, його адресу та контактний телефон, а також стан належного виконання договору." та внести відповідні зміни до Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На Ваше звернення щодо усунення з тендерної документації кваліфікаційного критерію про досвід виконання аналогічних договорів повідомляємо наступне:
Тендерна документація – документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках (п. 29 частини 1 статті 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» далі - Закон).
Відповідно до частини другої статті 16 Закону замовник може встановлювати кваліфікаційні критерії, зокрема наявність документального підтвердження досвіду аналогічних договорів.
Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію замовник визначає самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини 3 статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених в статті 3.
Враховуючи, що придбання товару, що є предметом закупівлі, здійснюється для забезпечення виконання програми лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, такій кваліфікаційний критерій, як досвід виконання аналогічних договорів є необхідним для Замовника, так як гарантує можливість учасників поставити товар у необхідній кількості, якості та у встановлені строки для забезпечення хворих Миколаївської області на цукровий та нецукровий діабет безплатними препаратами. Тобто, хворі на цукровий та нецукровий діабет фактично залежать від переможців торгів.
Аналогічний - схожий за номенклатурою договір, тобто поставка за прямим договором, не обов'язково тендерному, не обов'язково держпідприємству або бюджетнику. У учасника може бути укладено договір з ФОП, ПП, або іншим підприємством.
«Виконання» в ідеалі, звичайно, це договори вже виконані, але учасник може надати договори які підписані в минулі роки, але які діють впродовж цього ж, 2017 року, тобто ще діючі, і ці договори можуть бути ще не виконані станом на сьогоднішній день. В такому випадку буде виконано дві вимоги: - договір є? Є; - Він виконується? Виконується.
На підставі викладено Замовник – Миколаївська Обласна база спецмедпостачання відхиляє Вашу вимогу стосовно виключення з тендерної документації кваліфікаційного критерію «досвід виконання аналогічних договорів», оскільки не має можливості задовольнити її.
Кваліфікаційні вимоги
Дата подання: 23 лютого 2017 12:32
Дата відповіді: 23 лютого 2017 12:49
Вимога стосовно документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, яке призводить до дискримінації Товариства, як учасника, що, в свою чергу, унеможливить максимальну економію та ефективність під час закупівлі та призведе до порушення основних принципів державних закупівель (ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»). Так, згідно підпункту 2 пункту 5.3. Тендерної документації Замовником вимагається від потенційних учасників процедури закупівлі надання довідки у довільній формі, про досвід виконання аналогічних договорів (договору) про постачання товару за 2014 рік та/або 2015 рік та/або 2016 рік, в якій повинна бути зазначена інформація про обсяг поставки товару (у кількісному виразі), найменування суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір, його адресу та контактний телефон, а також стан належного виконання договору. Така вимога є дискримінаційною, оскільки ті потенційні учасники, які бажають прийняти участь в Торгах і мають дешевші від всіх інших потенційних учасників торгів цінові пропозиції на предмет закупівлі, але не мають підтвердження аналогічного досвіду виконання подібних договорів за 2014 рік та/або 2015 рік та/або 2016 рік,, так як створені та проводять господарську діяльність починаючи з поточного року, не зможуть бути допущені до участі у торгах, тобто – зазначена вимога штучно звужує коло потенційних учасників Торгів, що призводить до обмеження конкуренції та унеможливлює створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, здешевлення предмету закупівлі. Враховуючи наведене, дуже просимо Вас внести відповідні зміни в Тендерну документацію, а саме: Для учасників, які створені та проводять господарську діяльність починаючи з поточного року замість вказаних документів може надаватись довідка в довільній формі про досвід виконання аналогічних договорів (договору) про постачання товару за 2017 рік, в якій повинна бути зазначена інформація про обсяг поставки товару (у кількісному виразі), найменування суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір, його адресу та контактний телефон, а також стан належного виконання договору.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На ваше прохання щодо внесення змін до підпункту 2 пункту 5.3. тендерної документації як виключення для новостворених підприємств інформації про досвід виконання аналогічних договорів в 2017 році повідомляємо:
окрім довідки про досвід виконання аналогічних договорів учасник для підтвердження зазначеної у довідці інформації повинен надати сканований договір постачання товару та сканований відгук [виданий суб’єктом господарювання, з яким було укладено договір, із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору]. У разі спроможності Вас надати вказані документи, Замовник залишає за собою право на внесення змін до ТД.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-02-20-000038-a.b1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ Бадм-Б, Код ЄДРПОУ:39273420
Дата подання: 21 лютого 2017 16:34
Запит на зміни
Детально у файлі
Рішення замовника: Вимога відхилена
23 лютого 2017 13:03
У відповідь на Вашу вимогу, розміщену на веб-порталі уповноваженого органу на закупівлю: «33600000-6 Фармацевтична продукція (Інсулін людський, Інсулін людський біосинтетичний, Інсулін людський (ДНК-рекомбінантний)», код закупівлі: UA-2017-02-20-000038-a, повідомляємо.
Тендерна документація на закупівлю «33600000-6 Фармацевтична продукція (Інсулін людський, Інсулін людський біосинтетичний, Інсулін людський (ДНК-рекомбінантний)» відповідає вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-УІІІ «Про публічні закупівлі». Зокрема, перелік складових, який повинна містити тендерна документація, визначено частиною другою статті 22 Закону. Пунктом 8 частини другої статті 22 Закону встановлено, що документація конкурсних торгів може містити опис окремої частини або частин предмета закупівлі(лота), у разі якщо учасникам дозволяється подати тендерні пропозиції стосовно частини предмета закупівлі (лота).
Предмет закупівлі визначається замовником відповідно до затвердженого наказу від 17.03.2016 р №454 Міністерства економічного розвитку і торгівлі (Із змінами від 19.12.2016 №2092). Згідно ч.1 пункту два Порядку визначення предмета закупівлі зазначено, що Замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за МНН, за формою випуску, за дозуванням, за обсягом та/або за місцем поставки лікарських засобів, тобто це виключне законне право Замовника вносити або не вносити перелік лікарських засобів в окремі лоти.
Також зазначаємо, що потенційні учасники не можуть впливати на роботу тендерного комітету Обласної бази СМП.

Документи подані скаржником

21 лютого 2017 16:34
Лист 1 (1) — копия.doc

Документи

23 лютого 2017 13:03
ответ на скаргу 6 найм..PDF

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2017-02-20-000038-a.b2
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТОВ Бадм-Б, Код ЄДРПОУ:39273420
Дата подання: 03 березня 2017 17:52
Скарга щодо встановлення Миколаївською обласною базою спеціального медичного постачання Миколаївської обласної ради дискримінаційних вимог у тендерній документації
Детально у файлі
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 11 березня 2017 09:59
рішення від 09.03.2017 № 1100.pdf
Дата публікації: 11 березня 2017 09:59
рішення від 24.03.2017 № 1498.pdf
Дата публікації: 29 березня 2017 19:33
Коментар замовника щодо усунення порушення: З рішенням АМК України ознайомлені. В ТД внесені зміни. Предмет закупівлі поділено на лоти.
Дата виконання рішення замовником: 30 березня 2017 09:36

Документи подані скаржником

03 березня 2017 17:52
Рішення 823 (3).pdf
03 березня 2017 17:52
Платіжне доручення (3).pdf
03 березня 2017 17:52
Скарга (2).pdf
03 березня 2017 17:52
Платіжне доручення_2.pdf
21 березня 2017 15:35
Лист-передоручення.pdf
21 березня 2017 15:35
Новонордиск.pdf
23 березня 2017 12:10
Фармак.pdf

Документи Органу Оскарження

11 березня 2017 09:59
рішення від 09.03.2017 № 1100.pdf
29 березня 2017 19:33
рішення від 24.03.2017 № 1498.pdf

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Інсулін людський
Опис предмету закупівлі: Фармасулін НNР, 10 мл (100 МО/мл) або еквівалент
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 974 791,40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 873,96 UAH з ПДВ

Аукціон

Початок: 10 квітня 2017 14:45
Закінчення: 10 квітня 2017 15:06
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

4141 упак.
Інсулін людський генно-інженерний тривалої дії у флаконах 10 мл (1000 Од у флаконі) № 1
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
Доставка: 54025, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, , пр.Героїв України, 7-а
Дата доставки: 01 травня 2017  —  31 грудня 2017

Електронна документація лоту

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 квітня 2017 15:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПрАТ "Медфарком-Центр" 974 377,30
UAH з ПДВ
974 377,30
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БАДМ-Б" 828 572,69
UAH з ПДВ
828 572,69
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

12 квітня 2017 17:35
Акцепт UA-2017-02-20-000038-a.pdf
07 квітня 2017 09:20
ком. часть.pdf
07 квітня 2017 09:20
тех.часть.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПрАТ "Медфарком-Центр"

ТОВ "БАДМ-Б"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "БАДМ-Б"
#39273420
Переможець 828 572,69
UAH з ПДВ
12 квітня 2017 14:30

Документи

12 квітня 2017 14:30
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 квітня 2017 14:30

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "БАДМ-Б"
#39273420
828 572,69
UAH з ПДВ
Документи

Документи

12 квітня 2017 14:30
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 квітня 2017 15:16
30.PDF укладений
27 квітня 2017 14:59
Електронний підпис зміни до договору
28 грудня 2017 12:18

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 27 квітня 2017 — 31 грудня 2017
Сума оплати за договором: 828 572,69
UAH з ПДВ