Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Послуги з надання правової допомоги службовцям Національного банку України), код ДК 021:2015 – 79110000-8.
Очікувана вартість
511 500,00 UAH
UA-2017-01-25-001400-a 5997a8e4027742b69fb251f6667d4346
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Лис Ніна Іванівна

380442540108 Nina.Lys@bank.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Національний банк України
Код ЄДРПОУ: 00032106
Місцезнаходження: 01601, Україна , Київська обл., Київ, Інститутська, 9
Контактна особа: Лис Ніна Іванівна
380442540108
Nina.Lys@bank.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 січня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 31 січня 2017 11:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 лютого 2017 11:00
Початок аукціону: 13 лютого 2017 14:54
Початок аукціону: 13 лютого 2017 14:54
Очікувана вартість: 511 500,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 10 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,96 %

Інформація про предмет закупівлі

Послуги з надання правової допомоги службовцям Національного банку України. Обсяг надання послуг: 341 год., за письмовим дорученням замовника.

Послуги з надання правової допомоги службовцям Національного банку України.
Обсяг надання послуг: 341 год., за письмовим дорученням замовника.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з надання правової допомоги службовцям Національного банку України.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Київ, Київ, м. Київ
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2017
ДК 021:2015: 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Кваліфікаційні критерії
Дата подання: 27 січня 2017 13:48
Дата відповіді: 30 січня 2017 14:46
Однією із кваліфікаційних вимог є наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, що підтверджується довідкою учасника у довільній формі, завірена підписом уповноваженої особи та відбитком печатки учасника про наявність договорів, закупівлі. Довідка повинна містити назву послуг, рік надання, результати або хід надання послуг. Яка інформація має міститися у цій довідці? Чи обов'язково вказувати назви контрагентів? Що мається на увазі під "аналогічних предмету договору"? Юридичні послуги чи конкретні галузі права?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до вимог пункту 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону” розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації, учасник повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, які підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, в т.ч. довідку учасника у довільній формі, завірену підписом уповноваженої особи та відбитком печатки учасника про наявність договорів, аналогічних предмету закупівлі. Довідка повинна містити назву послуг, рік надання, результати або хід надання послуг.
Відповідно до пункту 6 “Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі” розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації, пункту 1.3 додатку 2 до тендерної документації, спеціалісти учасника повинні забезпечити надання таких послуг:
- захист інтересів службовців Національного банку України у справах про адміністративні правопорушення в правоохоронних органах та суді;
- захист інтересів службовців Національного банку України у кримінальних провадженнях на різних стадіях;
- захист інтересів службовців Національного банку України по цивільних справах.
При цьому, надання послуг включає: надання правової інформації, усних та письмових консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів службовців Національного банку в судах всіх інстанцій, правоохоронних, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту службовців Національного банку від обвинувачення; надання інших послуг в межах предмету закупівлі.
Отже, у довідці про наявність договорів, аналогічних предмету закупівлі, учасник має підтвердити наявність досвіду надання послуг щодо захисту інтересів клієнтів у справах про адміністративні правопорушення в правоохоронних органах та суді, у кримінальних провадженнях на різних стадіях, у цивільних справах, які включають надання правової інформації, усних та письмових консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій, правоохоронних, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту клієнтів від обвинувачення; надання інших послуг в межах предмету закупівлі.
Тендерна документація не містить вимоги щодо зазначення найменувань контрагентів, отже, така інформація може надаватися на розсуд учасника.
Кваліфікаційні критерії
Дата подання: 27 січня 2017 13:53
Дата відповіді: 30 січня 2017 14:37
Відповідно до тендерної документації, наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід підтверджується, зокрема, дипломами, сертифікатами, свідоцтвами, у тому числі не менше 3-х свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, іншими документами встановленого зразка. Чи необхідно надавати скановані дипломи про вищу освіту всіх співробітників? Якщо так, то лише дипломи спеціаліста/магістра чи також бакалавра? Чи необхідно надавати скановані додатки до дипломів?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до вимог пункту 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону” розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації, учасник повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, які підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, в т.ч.оригінали або завірені учасником копії дипломів, сертифікатів, свідоцтв, у тому числі не менше 3-х свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, інших документів встановленого зразка, що підтверджують кваліфікацію всіх спеціалістів учасника, зазначених у довідці учасника про наявність спеціалістів, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору. Тобто, необхідно надати документи, що підтверджують кваліфікацію саме тих спеціалістів учасника, які зазначені у довідці про наявність спеціалістів, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору.
Щодо надання дипломів, то необхідно надати диплом про наявність повної вищої освіти. Скановані додатки до дипломів тендерною документацією не вимагаються та можуть надаватися на розсуд учасника.
Фактичний обсяг робіт
Дата подання: 27 січня 2017 16:24
Дата відповіді: 30 січня 2017 15:40
У п. 6 Тендерної документації вказано, "Фактичний обсяг надання послуг протягом строку дії договору залежить від кількості письмових доручень замовника та може меншим ніж 341 год." Не зрозуміло фактичний обсяг є 341 година, чи не менше ніж 341 година?
Відповідь: У тендерній документації для розрахунку обсягу надання послуг взято за основу 341 годину. Під час виконання договору фактичний обсяг послуг залежатиме від кількості письмових доручень та може бути меншим ніж 341 година. Письмові доручення надаються замовником по мірі виникнення необхідності в отриманні послуг.
Перелік документів
Дата подання: 30 січня 2017 13:43
Дата відповіді: 30 січня 2017 16:37
1. В п.1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» зазначається, що необхідно подати «Тендерну пропозицію» яка складена і заповнена за формою, що наведена у Додатку 1 до тендерної документації. Далі зазначається, що зазначена «тендерна пропозиція» повинна містити точну і повну інформацію про послуги, що пропонуються. Однак, в додатку 1 до тендерної документації відсутня графа «інформація про послуги, що пропонуються», а наявна лише графа «Найменування та основні характеристики, де вже зазначено «Послуги з надання правової допомоги службовцям НБУ». Таким чином, чи варто під реченням «точна і повна інформація про послуги, що пропонуються», зазначеному в п.1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» розуміти «Послуги з надання правової допомоги службовцям НБУ», що ВЖЕ ЗАЗНАЧЕНО в Додатку 1? Якщо ні, то що саме, конкретно, мається на увазі і де саме необхідно зазначати вказану інформацію, враховуючи, що «тендерну пропозицію» необхідно заповнювати за певною, визначеною формою, яка не передбачає зазначення вказаної інформації?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Документ «Тендерна пропозиція» надається за формою, що наведена у Додатку 1 до тендерної документації та повинна бути заповнена учасником шляхом внесення відповідної інформації (заповненню підлягають пусті графи).
Вимоги до кваліфікації
Дата подання: 30 січня 2017 13:44
Дата відповіді: 30 січня 2017 16:40
2. Згідно виставлених вимог, в довідці щодо кваліфікаційних критеріїв до учасників необхідно зазначити наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору. Чи обов’язково, щоб зазначені спеціалісти перебували в штаті учасника, чи можливе залучання спеціалістів за цивільно – правовим договором? 3. Чи потрібно разом з копіями дипломів надавати додатки до дипломів із зазначенням оцінок успішності, а також копії договорів про надання аналогічних послуг з копіями актів виконаних робіт?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до вимог пункту 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону” розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації, учасник повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, які підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, в т. ч. довідку у довільній формі, завірену підписом уповноваженої особи та відбитком печатки учасника, про наявність спеціалістів, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору. Довідка повинна містити інформацію про прізвища та ініціали спеціалістів, їх освіту, стаж роботи за фахом, напрями (галузі права) роботи.
Оскільки умовами тендерної документації інші вимоги не встановлено, учасник може у вищевказаній довідці зазначити як спеціалістів, які перебувають у штаті учасника, так і тих, які залучені за цивільно – правовим договором.
Щодо надання додатків до дипломів із зазначенням оцінок успішності, а також копій договорів про надання аналогічних послуг з копіями актів виконаних робіт, повідомляємо, що тендерною документацією вищезазначені документи не вимагаються та можуть надаватися додатково на розсуд учасника.
Додатки до документів
Дата подання: 30 січня 2017 13:46
Дата відповіді: 31 січня 2017 09:57
4. Що мається на увазі під словосполученням «аналогічний договір»: будь – який договір про надання юридичних послуг (незалежно від напряму) чи конкретно договір про надання правової допомоги службовцям установ, підприємств) та ін. чи договір про надання юридичних послуг в певному напрямку (адміністративне чи кримінальне провадження), тощо? Чи наявні вимоги до давності такого договору (наприклад, якщо послуги надавалися в 1992 році)? 5. Що означає інформація «про результати надання послуг за аналогічними договорами», яка повинна зазначатися в довідці про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Чи достатньою буде інформація про те, що «договір виконано». 6. Які вимоги до завірення багатосторінкових документів. Чи необхідно завіряти кожну сторінку документа, чи достатньо надати сканкопію прошитого документа із відміткою «З оригіналом згідно» та печаткою учасника на звороті документа?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Необхідно підтвердити наявність досвіду надання послуг щодо захисту інтересів клієнтів у справах про адміністративні правопорушення в правоохоронних органах та суді, у кримінальних провадженнях на різних стадіях, у цивільних справах; у т. ч.: надання правової інформації, усних та письмових консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій, правоохоронних, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту клієнтів від обвинувачення; надання інших послуг в межах предмету закупівлі. Вимоги щодо давності договорів у тендерній документації відсутні.
Довідка про наявність договорів, аналогічних предмету закупівлі, повинна містити назву послуг, рік надання, результати або хід надання послуг. Під результатами надання послуг слід розуміти інформацію, яка характеризує по суті, чим завершено процес надання послуг, чи досягнуто очікуваного клієнтом результату тощо.
Умовами тендерної документації передбачено завантаження файлів документів у сканованому вигляді, як то оригіналу або завіреної учасником копії документа чи оригіналу або завіреної учасником/засвідченої нотаріально копії документа. Оскільки додаткових вимог не визначено, учасник на свій розсуд завантажує у сканованому вигляді скановані копії документів, які або завірені на кожній сторінці документа, або у вигляді прошитого документа із відміткою «З оригіналом згідно» та печаткою учасника на звороті.
Додатки до документів
Дата подання: 30 січня 2017 13:46
Дата відповіді: 30 січня 2017 16:41
7. П.7 1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: чи необхідно Учаснику подавати копію довідки 4-ОПП, якщо в Учасника наявна виписка з ЄДР, в якій зазначено інформацію про взяття на облік в Міндоходів? Чи достатньо буде надати копію вказаної виписки з ЄДР?
Відповідь: Відповідно до вимог пункту 8 “Зміст і подання тендерної пропозиції” розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації, тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом, у т .ч. завантаження файлів нижчезазначених документів у сканованому вигляді, у т. ч. оригіналу або завіреної учасником копії довідки про взяття на облік платника податків (у разі наявності). Тобто, учасник завантажує вищезазначену довідку у разі наявності.
Договір
Дата подання: 30 січня 2017 13:49
Дата відповіді: 31 січня 2017 10:55
8. Чи встановлена періодичність надання письмових доручень відповідно до п.2.1 проекту Договору (1/тиждень, місяць та ін..); 9. Просимо уточнити порядок визначення кількості витрачених годин спеціаліста відповідно до п.2.8 проекту Договору: яким чином визначається витрачений час на аналіз документів та\або підготовки документів (без безпосередньої участі працівника НБУ)? 10. Який конкретний порядок письмового погодження із Замовником часу збільшення витрачених годин? 11. Що мається на увазі під поняттям п.4.1 проекту Договору «конкретний випадок (епізод)»: чи випадки, визначені в п.4.1.1. проекту Договору визначаються як окремі випадки, чи як один епізод в межах однієї справи (тобто, якщо спеціаліст в рамках одного доручення для підготовки до судового засідання вивчав документи, готував клопотання, очікував та брав участь в розгляді справи будуть вважатися 4 епізоди чи 1 епізод з «однією» витраченою годиною?) Який порядок вирішення спору, якщо працівник НБУ і спеціаліст Виконавця не дійдуть згоди щодо витраченого часу та\або якості наданих послуг? 12. П.4.2 проекту Договору: оплата здійснюється протягом 10 календарних дні з часу отримання Акту приймання –передавання послуг від Виконавця чи від час підписання зазначеного Акту Замовником? 13. Який порядок дій після відпрацювання Виконавцем обсягу замовленого часу задовго до закінченнят строку дії Договору; 14. Чи здійснює Замовник оплату відрядження працівників Виконавця, в тому числі й за межі України? 15. Хто здійснює оплату офіційних платежів, наприклад, судового збору?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Щодо питання:
8. Доручення надаються по мірі виникнення необхідності надання послуг в залежності від надходження документів від правоохоронних органів, судів тощо.
9. Кількість годин, витрачених на аналіз документів та/або підготовку документів, самостійно фіксується спеціалістом учасника та зазначається в акті приймання-передавання послуг.
10. За зверненням виконавця замовник має надати письмове погодження про збільшення часу, при цьому, сторони мають право використовувати будь-які зручні для них засоби зв’язку (телефон, телеграф, факс, тощо).
11. Під поняттям «конкретний випадок (епізод)» слід розуміти конкретні окремі випадки, передбачені у п. 4.1.1 проекту договору.
Час надання послуг фіксується спеціалістом учасника та працівником НБУ за годинником на початку надання послуг та наприкінці, при цьому відповідна інформація одразу фіксується письмово у документі «Форма контролю».
Порядок вирішення спорів за договором відбувається у порядку, визначеному розділом VІІІ проекту договору.
12. У п. 4.2 проекту договору передбачено, що замовник впродовж 10 (десяти) робочих днів з дня отримання для підписання Акту приймання-передавання послуг за відповідний календарний місяць, перевіряє кількість витрачених Виконавцем на надання послуг годин годинам, зазначеним в Акті приймання-передавання послуг за відповідний календарний місяць та Калькуляції. У випадку відсутності зауважень Замовник у вказаний термін підписує відповідний Акт приймання-передавання послуг за відповідний календарний місць та, в цей же термін, здійснює оплату або надає вмотивовану письмову відмову від його підписання.
Тобто, оплата відбувається протягом 10 робочих днів з дати отримання Акту приймання-передавання послуг для підписання.
13. У випадку, коли обсяг часу за договором вичерпано у повному обсязі до закінчення строку його дії, що підтверджено відповідними актами, підписаними уповноваженими особами сторін, зобов’язання за договором припиняються.
14. Відповідно до документації місце надання послуг – м. Київ.
15. У рамках цього договору таких платежів не передбачається. Послуги передбачають правовий захист службовців у разі подання проти них позовів або їх участі в адміністративному чи кримінальному провадженні, що пов’язані із виконанням ними своїх повноважень.
Розгорнути всі запитання: 8 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-01-25-001400-a.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: Головань I Парнери Адвокатське Об'єднання, Код ЄДРПОУ:24639623
Дата подання: 27 січня 2017 14:55
Вимога щодо внесення змін до тендерної документації
У тендерній документації, а саме в інструкції з підготовки тендерної пропозиції міститься вимога подання такого документа: «11) довідки у довільній формі, про те, що протягом 2016 року та з початку 2017 року і до закінчення строку дії тендерної пропозиції учасник та/або працівники учасника – штатні або залучені на підставі цивільно-правових договорів:
- не брав(ли), не бере(уть), не братиме(уть) участі у судових справах (або інших спорах), позивачем або відповідачем, або третьою особою у справі (або стороною) по яких є або був замовник та/або будь-яка особа, що має/мала будь-яке відношення до замовника (працівник або колишній працівник);
- не надавав(ли), не надає(ють), не надаватиме(уть) послуги правового характеру, які можуть мати негативні наслідки для репутації замовника, негативно впливати на його діяльність».

Така вимога, на нашу думку, встановлює додатковий кваліфікаційний критерій до учасників закупівлі — зокрема, не мати протягом 2016 року певного професійного досвіду.
А саме, замовник має на меті відсторонити від участі у закупівлі осіб, які здійснювали представництво інтересів клієнта у спорах, у яких стороною чи третьою особою (навіть на боці клієнта учасника закупівлі) був замовник.

Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», одним з кваліфікаційних критеріїв до учасників закупівлі може бути наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Зазначена вище вимога, у свою чергу, фактично вимагає не мати певного досвіду.

Вважаємо цю умову дискримінаційною та такою, що є завуальованим додатковим «негативним» кваліфікаційним критерієм до учасників закупівлі.

Що стосується вимоги не надавати протягом строку дії «послуг правового характеру, які можуть мати негативні наслідки для репутації замовника, негативно впливати на його діяльність», у цій вимозі вбачається потенційний ризик виникнення конфлікту інтересів.
А саме, учасники закупівлі можуть мати чинні договори про надання правової допомоги та відповідні обов'язки щодо виконання доручення клієнтів. Відмова ж надати юридичну послугу, яка ініціюватиме спір з НБУ протягом строку дії тендерної пропозиції, буде порушенням чинного договору з клієнтом.
Зазначена вимога фактично накладає обмеження на господарську діяльність учасника закупівлі протягом строку дії тендерної пропозиції, що є неприпустимим.

У свою чергу, на нашу думку, питання, на розв'язання яких був спрямований підпункт 11 пункту 1 інструкції з підготовки тендерної пропозиції, є врегульованими діючим законодаством, а саме Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Правилами адвокатської етики, якими детально регламентовано питанння запобігання конфлікту інтересів.

На підставі усього викладеного вище, просимо змінити підпункт 11 пункту 1 інструкції з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації, затвердженої
рішенням Тендерного комітету Національного банку України від 25.01.2017, виклавши його таким чином:
«11) письмове зобов'язання у довільній формі, про те, що у випадку укладення договору за результатами публічної закупівлі, протягом строку дії такого договору учасник та/або працівники учасника – штатні або залучені на підставі цивільно-правових договорів:
- не братиме(уть) участі у судових справах (або інших спорах), позивачем або відповідачем, або третьою особою у справі (або стороною) по яких є замовник та/або будь-яка особа, що має будь-яке відношення до замовника (працівник або колишній працівник);
- не надаватиме(уть) послуги правового характеру, які можуть мати негативні наслідки для репутації замовника, негативно впливати на його діяльність».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
30 січня 2017 17:57
Вимоги підпункту 11 пункту 1 “Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції” розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації є гарантією, що договір укладатиметься між сторонами, у яких відсутній конфлікт інтересів.
Запропоновані зміни до підпункту 11 пункту 1 тендерної документації, а саме «11) письмове зобов'язання у довільній формі, про те, що у випадку укладення договору за результатами публічної закупівлі, протягом строку дії такого договору учасник та/або працівники учасника – штатні або залучені на підставі цивільно-правових договорів:
- не братиме(уть) участі у судових справах (або інших спорах), позивачем або відповідачем, або третьою особою у справі (або стороною) по яких є замовник та/або будь-яка особа, що має будь-яке відношення до замовника (працівник або колишній працівник);
- не надаватиме(уть) послуги правового характеру, які можуть мати негативні наслідки для репутації замовника, негативно впливати на його діяльність» автоматично призводять до ризиків, про які зазначено у запиті, оскільки, за наслідками укладення договору з замовником, учасник вимушений буде у разі звернення відмовити у наданні юридичних послуг іншому клієнтові, який ініціюватиме спір з Національним банком України, але вже не протягом строку дії тендерної пропозиції, а протягом строку дії договору, що так само призводить до порушення умов чинного договору та накладає обмеження на господарську діяльність.
Умови тендерної документації, запропоновані замовником, у сукупності з нормами законодавства у сфері публічних закупівель дозволяють у разі звернення до учасника його клієнтів, зокрема, з питань ініціювання спорів з Національним банком України тощо, відкликати свою тендерну пропозицію (до закінчення строку її подання) або відмовитися від укладення договору для уникнення конфлікту інтересів та порушення умов чинних договорів.
З урахуванням зазначеного, підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Розгорнути Згорнути
Підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Номер вимоги: UA-2017-01-25-001400-a.a2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Коларес, Код ЄДРПОУ:34965238
Дата подання: 30 січня 2017 13:52
Неконкретні вимоги
1. В розділі 5 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» видалити частину речення «..або якщо ці документи не запевнять замовника у тому, що учасник має необхідну кваліфікацію відповідно до кваліфікаційних критеріїв і здатен виконати замовлення згідно з умовами тендерної документації», оскільки в протилежному випадку, відповідно до зазначеного, Замовник матиме на свій власний розсуд визначатиме «..запевнили його надані документи чи ні». Зазначена підстава для відмови є дуже неконкретною і по суті сприятиме можливості визначення переможця «в ручному режимі» посилаючись лише на те, що «документи не запевнили Замовника». Всі виключні вимоги, які можуть «запевнити Замовника» повинні бути зазначені в тендерній документації. Відсутність документів, які підтверджували б відповідність учасника кваліфікаційним критеріям буде достатньою підставою для відхилення його тендерної пропозиції. Тобто, або необхідні документи надані і переможець визначається по ціновому критерію, або документи не надані і пропозиція відхиляється.
2. Приєднати Додатки №1 та №2 до Договору
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
31 січня 2017 10:00
Вичерпний перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій учасника передбачено статтею 30 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VII, із змінами і доповненнями (далі -Закон) та зазначено у пункті 3 “Відхилення тендерних пропозицій” розділу “Оцінка тендерної пропозиції” тендерної документації.
Разом з тим, відповідно до частини сьомої статті 28 Закону, замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині першій статті 17 Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Тому вважаємо, що підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Розгорнути Згорнути
Dважаємо, що підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 13 лютого 2017 16:57

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство З Обмеженою Відповідальністю 'Вагомий Аргумент' 330 770,00
UAH з ПДВ
59,90
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович 501 500,00
UAH з ПДВ
10 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Касьяненко і Партнери" 341 000,00
UAH з ПДВ
27 020,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "АЛЄКСЄЄВ, БОЯРЧУКОВ ТА ПАРТНЕРИ" 341 000,00
UAH з ПДВ
49 445,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНА ФІРМА " ЄВГЕН ОСТАПЕНКО ТА ПАРТНЕРИ" 477 400,00
UAH з ПДВ
103 300,00
UAH з ПДВ
Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРАВОЗАХИСТ" 170 500,00
UAH з ПДВ
104 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "СТРАТЕГ" 253 193,00
UAH з ПДВ
105 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Адвокатське об'єднання "Правова група "Домініон" 511 500,00
UAH з ПДВ
238 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Асоціація корпоративних і приватних адвокатів 477 400,00
UAH з ПДВ
259 999,99
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДВОКАТСЬКА ФІРМА "ГОРО ЛІГАЛ" 439 200,00
UAH з ПДВ
260 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Істеблішмент Компані 272 800,00
UAH з ПДВ
262 800,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ДЕШУНІН І ПАРТНЕРИ" 460 000,00
UAH з ПДВ
270 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "УКР-ТРЕЙД-МЕНЕДЖМЕНТ" 327 360,00
UAH з ПДВ
317 360,00
UAH з ПДВ
Документи
Адвокатське об'єднання "БІ ЕС БІ Партнерс" 511 500,00
UAH з ПДВ
339 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Адвокатське об'єднання "АРТІУС" 511 500,00
UAH з ПДВ
341 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Коларес 499 565,00
UAH з ПДВ
399 900,00
UAH з ПДВ
Документи
Адвокатське Об'єднання 'Клочков Та Партнери' 443 300,00
UAH з ПДВ
413 300,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "СТУДІЯ ПРАВА" 499 565,00
UAH з ПДВ
430 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Авер Лекс 511 500,00
UAH з ПДВ
470 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

09 лютого 2017 12:47
sign.p7s

Публічні документи

09 лютого 2017 15:16
sign.p7s
09 лютого 2017 15:14
39_2017_Додаток №1.pdf
09 лютого 2017 12:54
39_2017_Додаток №1.pdf
08 лютого 2017 10:28
Наказ_Сицько.pdf
08 лютого 2017 10:28
Наказ_Оберкович.pdf
08 лютого 2017 10:28
Наказ_Мисник.pdf
08 лютого 2017 10:28
Наказ_Манойленко.pdf
08 лютого 2017 10:28
Наказ_Лебедєв.pdf
08 лютого 2017 10:27
Наказ_Кальницька.pdf
08 лютого 2017 10:27
Наказ_Гусарова.pdf
08 лютого 2017 10:27
Диплом ICA_Гвоздій.pdf
08 лютого 2017 10:27
Наказ_Гвоздій.pdf
08 лютого 2017 10:27
Свідоцтво ПДВ.pdf
08 лютого 2017 10:27
Статут_АКГО_01.08.2012.pdf

Публічні документи

10 лютого 2017 10:49
sign.p7s
10 лютого 2017 10:45
Числовська.pdf
10 лютого 2017 10:45
Фасулакі.doc
10 лютого 2017 10:45
Онопко2.jpg
10 лютого 2017 10:45
Онопко1.jpg
10 лютого 2017 10:45
Коломієць.jpg
10 лютого 2017 10:45
Клименко.jpg
10 лютого 2017 10:44
Вовченко.pdf
10 лютого 2017 10:44
Бондарчук.jpg
10 лютого 2017 10:44
Близнюк.jpg
10 лютого 2017 10:44
установчі документи.pdf
10 лютого 2017 10:44
Реєстр працівників1.pdf
10 лютого 2017 10:44
Додаток 1.pdf
10 лютого 2017 10:44
договір.pdf
10 лютого 2017 10:44
договір 2.pdf

Публічні документи

09 лютого 2017 12:20
Диплом Серафімов.pdf
09 лютого 2017 12:19
Диплом Почекай скан.pdf
09 лютого 2017 12:19
Диплом Остапенко.pdf
09 лютого 2017 12:19
Диплом Кречетникова.pdf
09 лютого 2017 12:19
Диплом Вербовий.pdf
09 лютого 2017 12:18
Диплом Білова.pdf
09 лютого 2017 12:17
Адв. Почекай.pdf
09 лютого 2017 12:17
Адв. Остапенко.pdf
09 лютого 2017 12:16
Адв. Кречетникова.pdf
09 лютого 2017 12:16
Адв. Білова.pdf
09 лютого 2017 12:15
Св-во Серафімов.pdf
09 лютого 2017 12:14
Договір адв. Серафімов.pdf
09 лютого 2017 12:13
Довідка №11.pdf
09 лютого 2017 12:12
Довідка №11.pdf
09 лютого 2017 12:12
Довідка № 10.pdf
09 лютого 2017 12:12
Довідка №7.pdf
09 лютого 2017 12:11
Довідка №6.pdf
09 лютого 2017 12:09
Виписка ЮФ 2017.pdf
09 лютого 2017 12:05
Довідка 12 приміщення.pdf
09 лютого 2017 12:04
наказ Остапенко №70.pdf
09 лютого 2017 12:03
Статут ЮФ.pdf
09 лютого 2017 12:02
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

10 лютого 2017 10:16
Статут ЮК Стратег.PDF
10 лютого 2017 10:15
Диплом Сидоренка А.А..PDF
10 лютого 2017 10:15
Диплом Наливайко О.Р..PDF
10 лютого 2017 10:15
Диплом Наливайко Н.Д..PDF
10 лютого 2017 10:15
Диплом Медведенко Ю.В..PDF
10 лютого 2017 10:15
тендерна пропозиція.PDF

Публічні документи

09 лютого 2017 18:28
Довідка 2.pdf
09 лютого 2017 18:28
Довідка.pdf
09 лютого 2017 18:28
Статут Домініон.pdf
09 лютого 2017 18:27
ч. 2 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
п. 9 ч. 1 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
п. 8 ч. 1 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
п. 6 ч. 1 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
п. 4 ч. 1 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
п. 3 ч. 1 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
п. 2 ч. 1 ст. 17.pdf
09 лютого 2017 18:27
Кваліфікаційні вимоги.pdf
09 лютого 2017 18:27
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

09 лютого 2017 18:12
sign.p7s
09 лютого 2017 17:46
6-витяг з реєстру ПДВ.PDF
09 лютого 2017 17:46
5-статут.PDF
09 лютого 2017 17:46
4-повноваження.PDF
09 лютого 2017 17:46
1-Тендерна пропозиція.PDF

Публічні документи

10 лютого 2017 10:02
Тендерна пропозиція.pdf
10 лютого 2017 10:02
Диплом_Овсій Д. Ю..pdf
10 лютого 2017 10:01
Диплом Мирослава.pdf
10 лютого 2017 10:01
Диплом Круглюк Г..pdf
10 лютого 2017 10:01
Диплом Власов.pdf
10 лютого 2017 10:01
Диплом Біла.pdf
10 лютого 2017 10:01
Диплом Барташевич.pdf
10 лютого 2017 10:01
Диплом Корнєв І.І..pdf
10 лютого 2017 10:01
Довідка - спеціалісти.pdf
10 лютого 2017 10:01
Довідка - досвід.pdf

Публічні документи

10 лютого 2017 10:51
Довідка 3 08 02 (1).pdf
10 лютого 2017 10:50
Довідка 3 08 02 (1).pdf
09 лютого 2017 19:19
Довідка 9 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:19
Довідка 8 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:18
Довідка 6 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:18
Довідка 6 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:17
Довідка 5 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:17
Довідка 4 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:17
Довідка 3 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:16
Довідка 3 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:15
Довідка 4 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:14
Довідка 3 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:14
Довідка 2 08 02.pdf
09 лютого 2017 19:13
Довідка 1 08 02.pdf

Публічні документи

10 лютого 2017 10:59
доки.jpg
10 лютого 2017 10:59
доки 007.jpg
10 лютого 2017 10:59
доки 006.jpg
10 лютого 2017 10:59
доки 005.jpg
10 лютого 2017 10:59
доки 004.jpg
10 лютого 2017 10:59
доки 003.jpg
10 лютого 2017 10:59
доки 001.jpg
10 лютого 2017 10:59
IMG_20170209_200011.jpg
10 лютого 2017 10:59
IMG_20170209_200002.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом Новіков.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом на Мельнікову.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом на Гелла0002.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом на Гелла0001.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом Бунякк0002.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом Бунякк0001.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом Буняк0002.jpg
10 лютого 2017 10:58
Диплом Буняк0001.jpg
10 лютого 2017 10:58
Виписка на АО0002.jpg
10 лютого 2017 10:58
Виписка на АО0001.jpg
10 лютого 2017 10:57
Диплом Новіков.jpg
10 лютого 2017 10:57
Диплом на Мельнікову.jpg
10 лютого 2017 10:57
Диплом на Гелла0002.jpg
10 лютого 2017 10:57
Диплом на Гелла0001.jpg
10 лютого 2017 10:57
Диплом Бунякк0002.jpg
10 лютого 2017 10:57
Диплом Бунякк0001.jpg
10 лютого 2017 10:56
Диплом Буняк0002.jpg
10 лютого 2017 10:56
Диплом Буняк0001.jpg
10 лютого 2017 10:56
Виписка на АО0002.jpg
10 лютого 2017 10:56
Виписка на АО0001.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки 007.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки 006.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки 005.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки 004.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки 003.jpg
10 лютого 2017 10:55
доки 001.jpg
10 лютого 2017 10:55
IMG_20170209_200011.jpg
10 лютого 2017 10:55
IMG_20170209_200002.jpg

Публічні документи

09 лютого 2017 20:06
Довідка 4-ОПП Коларес.pdf
09 лютого 2017 20:06
Довідка 4-ОПП Коларес.pdf
09 лютого 2017 20:04
Диплом Майдюк В. П.pdf
09 лютого 2017 20:04
Диплом Лященко А.Є.pdf
09 лютого 2017 20:04
Диплом Бажан М.А.pdf
09 лютого 2017 20:04
Диплом Бабаєв А.С.pdf
09 лютого 2017 20:04
Диплом Оробцова О.О.PDF

Публічні документи

10 лютого 2017 10:13
Довідка 1.pdf
10 лютого 2017 10:13
Тендерна пропозиція.pdf
10 лютого 2017 10:13
Наказ.pdf
10 лютого 2017 10:12
статут нова редакція.pdf
10 лютого 2017 10:12
Витяг 09.02.2017.pdf

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

Вагомий Аргумент | Юридична Компанія

ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович

ТОВ "Касьяненко і Партнери"

ТОВ "АЛЄКСЄЄВ, БОЯРЧУКОВ ТА ПАРТНЕРИ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНА ФІРМА " ЄВГЕН ОСТАПЕНКО ТА ПАРТНЕРИ"

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРАВОЗАХИСТ"

ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "СТРАТЕГ"

Адвокатське об'єднання "Правова група "Домініон"

Асоціація корпоративних і приватних адвокатів

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДВОКАТСЬКА ФІРМА "ГОРО ЛІГАЛ"

ТОВ Істеблішмент Компані

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ДЕШУНІН І ПАРТНЕРИ"

ТОВ "УКР-ТРЕЙД-МЕНЕДЖМЕНТ"

Адвокатське об'єднання "БІ ЕС БІ Партнерс"

Адвокатське об'єднання "АРТІУС"

ТОВ Коларес

Адвокатське Об'єднання 'Клочков Та Партнери'

ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "СТУДІЯ ПРАВА"

Авер Лекс

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство З Обмеженою Відповідальністю 'Вагомий Аргумент'
#39305771
Відхилено 59,90
UAH з ПДВ
17 лютого 2017 09:35
ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович
#32826752
Очікує рішення 10 000,00
UAH з ПДВ
24 лютого 2017 14:43
ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович
#32826752
Рішення скасоване 10 000,00
UAH з ПДВ
24 лютого 2017 14:43

Документи

17 лютого 2017 09:30
sign.p7s

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 24 лютого 2017 16:33
Коментар щодо відміни: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг (абзац перший частини 1 статті 31 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VII, із змінами і доповненнями).
Документи:
24 лютого 2017 16:31
Повідомлення про відміну торгів.docx

Актуальні тендери

До пошуку