Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з опитування громадської думки мешканців м. Дніпро щодо ефективності діяльності Дніпропетровської міської ради, її виконавчих органів та Міського голови у основних сферах забезпечення життєдіяльності міста
Очікувана вартість
198 000,00 UAH
UA-2016-12-05-001632-b 608acdfc237c43f68d858f6d8ea78e05
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена
Електронний підпис не накладено

Контакти

Соболь Олександр Олександрович

380968258181 oas_kp@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпропетровської міської ради
Код ЄДРПОУ: 38360501
Місцезнаходження: 49000, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпропетровськ, проспект Дмитра Яворницького, буд.75, каб.612
Контактна особа: Соболь Олександр Олександрович
380968258181
oas_kp@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 05 грудня 2016
Звернення за роз’ясненнями: до 08 грудня 2016 20:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 грудня 2016 22:00
Початок аукціону: 14 грудня 2016 11:06
Початок аукціону: 14 грудня 2016 11:06
Очікувана вартість: 198 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 980,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Послуги з опитування громадської думки мешканців м. Дніпро щодо ефективності діяльності Дніпропетровської міської ради, її виконавчих органів та Міського голови у основних сферах забезпечення життєдіяльності міста
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з опитування громадської думки мешканців м. Дніпро щодо ефективності діяльності Дніпропетровської міської ради, її виконавчих органів та Міського голови у основних сферах забезпечення життєдіяльності міста
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, проспект Дмитра Яворницького буд.75, каб.612
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2016
ДК 021:2015: 79320000-3 — Послуги з опитування громадської думки
ДК 016:2010: 73.20.2 — Послуги щодо визначання громадської думки

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо помилки в Оголошенні
Дата подання: 06 грудня 2016 12:58
Дата відповіді: 06 грудня 2016 14:46
В п.2.2. Тендерної документації до закупівлі, яка розміщена Замовником, вказана очікувана вартість в розмірі 198 000,00 грн. з урахуванням ПДВ. Разом з тим, згідно інформації, розміщеної в електронній системі закупівель очікувана вартість закупівлі скаладає 198 000,00 грн без ПДВ. Просимо усунути помилку, яка не дає змоги оформити пропозицію відповідно до вимог Тендерної документації учасникам полатникам ПДВ.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дійсно під час публікації оголошення про закупівлю було викладено очікувану вартість закупівлі без урахування ПДВ. Наразі цей пункт виправлено та приведено у відповідність до тендерної документації. Дякуємо за зауваження.
З приводу розміру забезпечення
Дата подання: 06 грудня 2016 16:03
Дата відповіді: 07 грудня 2016 15:35
Абз.3 ч.1 ст.24 ЗУ "Про публічні закупівлі" та абз.3 п.6.4. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП "Зовнішторгвидава" №35 від 13.04.2015 встановлено, що розмір забезпечення тендерної пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 3% - у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених тендерною документацією. Ч.2 ст. 26 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачає, що розмір забезпечення виконання договору про закупівлю не може перевищувати 5% відсотків вартості договору. Замовником у Тендерній документації встановлено розмір забезпечення пропозиції та розмір забезпечення договору в розмірі, що майже вдвічі перевищує розмір максимально допустимий Законом. Просимо Замовника привести Тендерну документацію у відповідність з вимогами Закону та встановити розмір забезпечення пропозиції не більше 3%, а договору не більше 5%. Просимо внести відповідні зміни до Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Після розгляду Вашого питання щодо необхідності зменшення розміру забезпечення тендерної пропозиції та розміру забезпечення виконання договору, до тендерної документації було внесено відповідні зміни. Дякуємо за доречне і своєчасне зауваження.
Про приведення документаці у відповідність вимогам Закону
Дата подання: 06 грудня 2016 16:32
Дата відповіді: 06 грудня 2016 17:11
Документацією передбачено наступне: 5. Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам учасника, цінова пропозиція з урахуванням результатів аукціону та копія статуту (іншого установчого документу), а також копії документів, що підтверджують право представника учасника на укладання договору (протокол зборів учасників та наказ про призначення керівника або довіреність), безумовна та безвідклична банківська гарантія, як забезпечення виконання договору (на вимогу замовника) надаються переможцем до моменту укладання договору, для укладання договору про закупівлю в паперовому вигляді, завірені підписом та печаткою учасника (у разі наявності печатки), прошиті пронумеровані та скріплені печаткою (у разі наявності печатки) разом із супроводжуючим листом. Незабезпечення Учасником надходження до Замовника вказаних документів у зазначений термін, або надання неповного комплекту документів, або надання документів, що не відповідають умовам оголошення, є підставою для відхилення комітетом з конкурсних торгів (відповідним протокольним рішенням) пропозиції учасника. Законом України "Про публічні закупівлі" не передбачено подання жодних документів у паперовому вигляді на будь-якому етапі проведення закупівлі. Електронною системою закупівель передбачена можливість довантаження учасником, якого визнано переможцем скан-копій. Тобто, після визначення переможця учасник матиме можливість довантажити банківську гарантію на забезпечення виконання договору та інші документи до електронної системи закупівель. Тож вимога про надання переможцем документів у паперовому вигляді не відповідає Закону України "Про публічні закупівлі". Просимо виключити її з документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Згідно статті 2, пункту 1 Закону України "Про публічні закупівлі", цей Закон застосовується до замовників, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис.грн., у тому числі і в частині вимог до учасників торгів. Тобто виписана у тендерній документації вимога щодо надання необхідних документів у паперовому вигляді не суперечить чинному законодавству.
Про приведення документаці у відповідність вимогам Закону
Дата подання: 07 грудня 2016 12:42
Дата відповіді: 08 грудня 2016 16:42
"Згідно статті 2, пункту 1 Закону України "Про публічні закупівлі", цей Закон застосовується до замовників, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис.грн., у тому числі і в частині вимог до учасників торгів. Тобто виписана у тендерній документації вимога щодо надання необхідних документів у паперовому вигляді не суперечить чинному законодавству." Тобто, з вашої точки зору, якщо вартість предмета закупівлі менше 200 тис.грн. процедура не врегульована взагалі? Або застосовується Наказ ДП "Зовнішторгвидав" №35 від 13.04.2015? Якщо під час проведення закупівлі ви вважаєте необхідним застосовувати лише Наказ, то п.1.1. встановлено, що порядок розроблено на підставі абз.4 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі", яким встановлено, Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Зверніть увагу, що дотримання принципів Закону - це обовязок, а не право. Серед принципів, визначених ст.3 Закону: відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. Електронна система закупівель застосовується для прозорості проведення закупівель, будь-яка інформація на будь-якій стадії має бути доступна для перегляду громадянами України. Окрім того, Порядком здійснення допорогових закупівель взагалі не передбачено забезпечення виконання договору, вимога про яке міститься у вашій тендерній документації. Таке положення міститься у ст.26 Закону. Більш того, Тендерна документація містить посилання на Закон, а саме: учасники мають надати інформацію про відсутність підстав передбачених ст.17 Закону. Таким чином, ви застосовуєте норми Закону та Порядку вибірково. Просимо з посиланням на чинне законодавство України аргументувати законність вимоги про надання документів у паперовому вигляді. І пояснити як у разі надання таких документів саме у паперовому вигляді буде дотримано принцип відкритості та прозорості проведення закупівель.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Закупівлі, очікувана вартість яких є меншою 200 тис.грн., регулюються Наказом ДП "Зовнішторгвидав" №35 від 13.04.2015 та Положенням про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Дніпропетровській міській раді, затвердженим рішенням міської ради №30/9 від 08.06.2016 року. Жоден з цих документів не містить обмежень щодо підготовки тендерної документації у частині вимоги надання необхідних документів у паперовому вигляді.
Розгорнути всі запитання: 4 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2016-12-05-001632-b.c1
Статус:
Відхилено
Учасник: ФОП ХАДЖИ ІВАН СТЕПАНОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3203021778
Дата подання: 19 грудня 2016 17:32
Щодо дотримання кроку зниження ставки
Шановні, піні та панове,
Прошу надати роз’яснення, щодо відповідності зниження кроку ставки переможцем тендеру, до умов зазначеним у пункті 2.3 тендерної документації.
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 грудня 2016 11:11
Нагадуємо, що замовник жодним чином не впливає на хід аукціону, переможець якого визначається системою. У зв'язку із тим, що розмір останнього кроку під час проведення аукціону не вплинув на перебіг аукціону та визначення переможця, а отже не порушив принципу конкурентності, ми не бачимо можливим дискваліфікувати визначеного системою переможця. Однак за іншими учасниками аукціону зберігається право оскарження його результатів у встановленому законом порядку.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 14 грудня 2016 11:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Центр Консалтинг" 196 021,44
UAH з ПДВ
169 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "Пироженко Олексій Олександрович" 196 260,00
UAH з ПДВ
170 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП ХАДЖИ ІВАН СТЕПАНОВИЧ 197 325,00
UAH з ПДВ
177 525,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 грудня 2016 16:58
anketa pruklad.PDF
13 грудня 2016 16:58
договір та додатки 4 і 5.pdf

Публічні документи

13 грудня 2016 21:07
Додаток 5.pdf
13 грудня 2016 21:07
Додаток 4.pdf
13 грудня 2016 21:07
Додаток 3.pdf
13 грудня 2016 21:07
Додаток 2.pdf
13 грудня 2016 21:07
Додаток 1.pdf
13 грудня 2016 21:07
Технічна пропозиція.pdf
13 грудня 2016 21:07
Цінова пропозиція.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "Центр Консалтинг"

ФОП "Пироженко Олексій Олександрович"

ФОП ХАДЖИ ІВАН СТЕПАНОВИЧ

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Центр Консалтинг"
#34294451
Переможець 169 999,00
UAH з ПДВ
17 грудня 2016 09:04

Документи

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 17 грудня 2016 09:04

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Центр Консалтинг"
#34294451
169 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Договір №9.21.12.pdf укладений
26 грудня 2016 14:02
Електронний підпис укладений
03 січня 2017 12:15

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2016
Сума оплати за договором: 169 999,00
UAH з ПДВ