«Школа у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П. 1-б Харківського району Харківської області» (нове будівництво)
Очікувана вартість
60 250 500,00 UAH
UA-2016-12-02-001778-a 9c9a99cd8eaa4731b6695da33708a296
Переговорна процедура    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Код ЄДРПОУ: 04396727
Вебсайт: http://pisochin-rada.gov.ua
Місцезнаходження: 62416, Україна , Харківська обл., смт. Пісочин, ПРОВУЛОК ТРАНСПОРТНИЙ, будинок 2
Контактна особа: Валентина Чернопіщук
+380676605695
sr.pisochin@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю
Обгрунтування
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник.
1.1. Найменування. Пісочинська селищна рада Харківського району.
1.2. Код за ЄДРПОУ. 04396727.
1.3. Місцезнаходження. 62416, Харківська область, Харківській район, сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2
1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса). Чернопіщук Валентина Оленксандрівна – член комітету з конкурсних торгів Пісочинської селищної ради, пров. Транспортний, 2 сел. Пісочин, тел. (057)742-80-40, sr.pisochin@ukr.net
1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі. 01.12.2016 р.
2. Інформація про предмет закупівлі.
2.1. Найменування предмета закупівлі. Код ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво школи у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району Харківської області (нове будівництво).
2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 1 (одна) одиниця.
2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. Вулиця Кушнарьова Є.П., 1-б Харківська область, Харківський район, смт Пісочин.
2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. До 31 грудня 2017 року.
3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі.
3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стальконструкція ЛТД».
3.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків..
3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс.61106 ГСП, м. Харків, вул. Плиткова, 12 літ. «АИ-3», пов. 3, оф. 43, 52, 54, тел. 0572-94-67-60, факс 057-719-38-44.
4. Ціна закупівлі по об’єкту «Школа у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району Харківської області» (нове будівництво) складає 60 250 500, 00 гривень.
5. Умова застосування переговорної процедури закупівлі. У відповідності до пункту 5, 6 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі - потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням;
необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору;
5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі.
16 вересня 2015 року між Пісочинською селищною радою Харківського району Харківської області та Товариством з обмеженою відповідальністю «Стальконструкція ЛТД» було укладено Договір підряду № 329 (далі – Договір) на будівництво Об’єкта «Школа у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району Харківської області» (нове будівництво).
Даний договір частково виконано генеральним підрядником, проте у зв’язку з істотною зміною обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, а саме – у зв’язку з виникненням необхідності проведення робіт, не передбачених у проектній документації та необхідності істотного перевищення кошторису, – Виконавець і Замовник дійшли згоди щодо неможливості подальшого виконання Договору підряду № 329 від 16 вересня 2015 року.
На теперішній час будівельні роботи з будівництва об’єкта частково виконані генеральним підрядником. Претензій щодо якості робіт до генерального підрядника не висувалося. Будівельні роботи, що становлять предмет закупівлі, технічно пов’язані із вже виконаними, а також розпочатими будівельними роботами, відповідальність за якісне виконання яких несе генеральний підрядник.
Матеріали, техніка, необхідні ресурси та обладнання підрядної організації, які забезпечують виконання робіт в найкоротші терміни та зменшують значну суму витрат на їх перебазування знаходяться на будівельному майданчику.
Роботи, які становлять предмет закупівлі, та роботи, виконані ТОВ «Стальконструкція ЛТД», пов’язані між собою у технологічному процесі, повинні виконуватися в межах одного будівельного майданчику у рамках одного зазначеного об’єкта, і технічно та економічно пов'язані з Договором підряду №329 від 16 вересня 2015 року, згідно з яким генпідрядником виконані підготовчі роботи та основні обсяги робіт, отримана необхідна дозвільна документація, а також на об’єкті дислокована будівельна техніка.
Також беремо до уваги, що особливістю нового будівництва є наявність титульних витрат на влаштування тимчасових будівель і споруд та облаштування будівельного майданчика. Ці витрати передбачаються проектно-кошторисною документацією і стосуються перебазування та облаштування тимчасових будівель чи споруд та будівельного майданчика і, частково, вміщують витрати на амортизаційні відрахування та інші. З огляду на вищенаведене звертаємо увагу на те, що кожен підрядник має право на оплату «тимчасових» витрат у розмірі передбаченому проектно-кошторисною документації та у відповідності до фактично понесених витрат. Такі витрати передбачаються в проектно-кошторисній документації одноразово, а роботи по влаштуванню тимчасових будівель і споруд на об’єкті будівництва вже виконані і відшкодовані генпідряднику. Після розірвання договору генпідрядник має право забрати належні йому тимчасові споруди та елементи облаштування будівельного майданчика: підкранові шляхи баштового крану, тимчасовий паркан, залізобетонні плити від демонтажу тимчасових доріг, мийка коліс, пожежні щити, опори та прожектори на тимчасове освітлення, елементи тимчасового водогону та інше. Обґрунтування додаткових чи повторних витрат на влаштування тимчасових будівель і споруд та облаштування будівельного майданчика є недоцільними та неоправданими.
Для довідки наведено прямі витрати (без урахування податків, зборів, відрахувань) на деякі з них, які були надані інженером з технічного нагляду Усиком П.С.
Окрім того, додаткові будівельні роботи: зовнішні мережі водопроводу та каналізації, шифр 01318-1-НВК, Силове електрообладнання, шифр 01318-0 -НВК.ЭМ, Електропостачання (ЕС), Реконструкція ЦТП «Мобіль» (креслення марок ТМП, ЭМ, АТП, КБ, КМ), які не зазначені у початковому проекті, пов’язані технічно і економічно з роботами початкового проекту стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту будівництва об’єкту: «Школа у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул.. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району, Харківської області» (нове будівництво).
Додатково необхідно зауважити, що згідно плану фінансування та у відповідності до договору підряду будівництво було передбачено на термін чотири роки, але у зв’язку з загостренням потреби в навчальних місцях (згідно статистичних даних потреба в навчальних місцях на мікрорайоні «Мобіль» на 2017 рік лише по учнях першого року навчання потреба становить близько 490 місць) і, як наслідок, консолідованої співпраці громад різних рівнів у вирішенні цього питання, об’єкт будівництва отримав додаткове фінансування. Таким чином з’явилась потреба прискорити будівництво та завершити його до вересня 2017 року.
Відповідно до статистичних даних, в селищі Пісочин функціонує два середніх загальноосвітніх навчальних заклади, один з яких відвідує 1631 учень при проектній потужності 910 місць, інший відвідує 268 учнів при потужності 197 місць. У 2016 році середні загальноосвітні навчальні заклади селища закінчили 67 школярів, а до 1 класу було зараховано 258 учнів. Навчальні заклади перевантажені та працюють у двозмінному режимі. Обстоювала необхідність термінового здійснення закупівлі з метою недопущення зупинки будівництва об’єкта, з метою здійснення максимального обсягу робіт з будівництва об’єкта до настання несприятливих погодних умов та з метою недопущення загострення соціального конфлікту.

Зважаючи на вищевикладене, постає необхідність у проведенні закупівлі робіт з будівництва об’єкта «Школа у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П. 1-б Харківського району Харківської області» (нове будівництво), яке проводило ТОВ «Стальконструкція ЛТД» з урахуванням додаткових робіт, необхідність виконання яких виникла під час будівництва об’єкту.
Предмет закупівлі: Код ДК 016-2010 - 41.00.40 Будування нежитлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти), Код ДК 021-2015 - 45214220-8 Будівництво середніх загальноосвітніх шкіл. Будівництво школи в мікрорайоні «Мобіль» смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району Харківської області ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.
Отже, роботи, які необхідно виконати на вищезгаданому об’єкті, технічно та економічно пов’язані з роботами, які виконуються товариством з обмеженою відповідальністю «Стальконструкція ЛТД».
Крім того, потреба здійснити додаткову закупівлю у того самого виконавця робіт обумовлена метою уніфікації, стандартизації та забезпечення сумісності з наявними технологіями та роботами, оскільки заміна попереднього виконавця робіт може призвести до несумісності та виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням об’єкту. Несумісність та виникнення проблем технічного характеру на будівельному майданчику може бути пов’язана як із виконанням монтажних робіт, так і з експлуатацією та обслуговуванням цього об'єкту в цілому. Додаткові роботи неможливо виділити в окремий комплекс робіт у зв’язку з тим, що вони є технологічним продовженням та забезпеченням раніше прийнятих основних проектних рішень.
Зміна генерального підрядника ТОВ «Стальконструкція ЛТД» неодмінно призведе до завдання як соціальної так і матеріальної шкоди територіальній громаді селища Пісочин, до втрат часу, що є особливо негативним в умовах соціальної напруженості відносно найшвидшої побудови об’єкта: певний час буде витрачений на передачу виконаних робіт новому генпідряднику.
Окрім того, Державним підприємством «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» було проведено комплексну державну експертизу проекту будівництва «Школа у мікрорайону «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б Харківського району Харківської області» (нове будівництво) (коригування) та надано позитивний експертний звіт №21-0844-16 від 29 листопада 2016 року щодо розгляду проектної документації за цим проектом.
Також, зміна генерального підрядника ТОВ «Стальконструкція ЛТД» призведе до перереєстрації дозволу на виконання будівельних робіт та перенесе час початку робіт орієнтовно на 45 днів, певний час буде витрачений на передачу виконаних робіт новому генпідряднику; недопущення несумісності та виникнення проблем технічного характеру на будівельному майданчику, що пов'язані як із виконанням монтажних робіт так і з експлуатацією та обслуговуванням цього об'єкту в цілому; дані роботи неможливо виділити в окремий комплекс робіт у зв’язку з тим, що вони є технологічним продовженням та забезпеченням раніше прийнятих основних проектних рішень.
Таким чином, за результатами вивчення всіх існуючих обставин, наявної проектної, дозвільної та договірної документації, для завершення будівництва, забезпечення уніфікації технічних та інших питань, пов’язаних з реалізацією даного проекту, подальшої його належної експлуатації виникає необхідність застосування переговорної процедури закупівлі по даному об’єкту з подальшим укладанням договору з генпідрядною організацією, яка здійснювала роботи.
6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
1. Експертний звіт ДП «Укрдержбудекспертиза» у Харківській області.
2. Довідка проектувальника АТ «КДБК».
3. Звіт інженера з технічного нагляду Усика П.С.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 06 грудня 2016
Оскарження наміру укласти договір: 17 грудня 2016 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 работы
«Школа у мікрорайоні «Мобіль» в смт Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П. 1-б Харківського району Харківської області» (нове будівництво)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 62418, Україна, Харківська область, Пісочин, вул. Кушнарьова Є.П., 1-б
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 02 грудня 2016  —  31 грудня 2017
ДК 021:2015: 45214200-2 — Будівництво шкіл

Документація

Тендерна документація

02 грудня 2016 20:13
Електронний цифровий підпис
02 грудня 2016 20:10
Документація переговорної процедури закупівлі.doc

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стальконструкція ЛТД"
#38158090
Переможець 60 250 500,00
UAH з ПДВ
06 грудня 2016 17:02

Документи

06 грудня 2016 17:02
sign.p7s
06 грудня 2016 17:02
Протокол про намір.doc

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 06 грудня 2016 17:02

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стальконструкція ЛТД"
#38158090
60 250 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

06 грудня 2016 17:02
sign.p7s
06 грудня 2016 17:02
Протокол про намір.doc

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
17 грудня 2016 15:50
договір №540 від 17.12.2016р.PDF укладений
17 грудня 2016 15:47
sign.p7s зміни до договору
17 липня 2017 14:29
Додаткова угода №5 до договору №540 від 17.12.2016р.PDF укладений
17 липня 2017 14:20
sign.p7s зміни до договору
20 грудня 2016 18:46
договір №540 від 17.12.2016р.PDF зміни до договору
20 грудня 2016 18:42

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
17 грудня 2016
Дата публікації змін до договору:
20 грудня 2016
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): в п.1.2 додано ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (ДК 021:2015 45214200-2 Будівництво шкіл) п 2.1. Запланований термін початку будівельних робіт – 02 грудня 2016 року, п 3.2.*Бюджетні призначення щодо будівництва Об’єкту будівництва на 2016 рік складають 12889886,13 гривень
Номер договору про закупівлю: 540
Договір:
Номер додаткової угоди: 540
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 17 грудня 2016 — 31 грудня 2016
Сума оплати за договором: 25 281 914,87
UAH з ПДВ
Причини розірвання договору: У зв'язку з виникненням необхідності проведення робіт, не передбачених у первинній проектній документації та необхідності коригування кошторису, зростанням мінімальної заробітної плати, , а також унаслідок часткового зростання вартості будівельних матеріалів, які використовуються для виконання робіт з будівництва Об'єкта.

Актуальні тендери

До пошуку