На сьогодні в системі:
09 жовтня 201708:00

#зрадоперемога

#зрадоперемога тижня сьогодні працює з Дніпра - тут багато цікавого буде. Але робота по реформі публічних закупівель ніколи не зупиняється

ПЕРЕМОГА ТИЖНЯ:
211 тис грн було зекономлено управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на закупівлі пральних порошків (Ви ще не торгуєте через ProZorro? Тоді ми йдемо до вас!).
Бюджет: 350 000 грн.
Сума договору: 138 435,9 грн.
Економія: 211 564,1 грн або 60% 
Переможець: ТОВ ГЛОБАЛ-ОРГАНІК-ГРУП
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-23-000911-c
Аукціон відбувся 8 вересня, а 5 жовтня було підписано договір на постачання пральних порошків. Восьмеро учасників подали свої пропозиції на участь у закупівлі. ТОВ “ГЛОБАЛ-ОРГАНІК-ГРУП” зайшла з найнижчою ціною, та змогло дотримати свою перемогу до самого кінця, але ТОВ “Інтер-Трейд-Сервіс” та, особливо, ТОВ НВП “Гран” полоскотали нерви переможцю, бо весь час дихали йому в потилицю. Різниця між переможцем та ставкою, що зайняла друге місце склала лише 3.90 грн.
Замовник приєднався до ProZorro у вересні 2015 року. За цей час успішно провів більше 560 закупівель через систему та заощадив 316 млн грн.

ЗРАДА ТИЖНЯ:
Недитячі ігри тендерного комітету під час закупівлі дитячих майданчиків.
Бюджет: 1 200 000грн
Сума договору: 1 199 580 грн.
Економія: 420 грн
Переможець: ТОВ Дитячі та спортивні майданчики
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-06-07-002613-b
КП "Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою" оголосило відкриті торги на закупівлю дитячих майданчиків. Халепа вже була з самого початку, бо серед вимог до переможця аукціону значилось надати зразки продукції в п'ятиденний термін. Щоб ви розуміли в комплект дитячого майданчика входять гойдалка, гімнастичний комплекс, лавка, урна стіл, пісочниця тощо і все це треба було доставити замовнику в м. Сєвєродонецьк. Така вимога значно обмежила коло можливих постачальників і дала значну фору місцевим фірмам. Не зважаючи на це шестеро підприємств подали пропозиції на тендер. За результатами аукціону переможцем було визнано ФОП Орлов В.Ю. і 29 червня тендерний комітет завантажив в систему рішення про визнання ФОП Орлова В.Ю. переможцем закупівлі. І тут почались якісь незрозумілі дії одразу після того, як в липні змінився голова тендерного комітету. Новий голова, видно, не дуже довіряв попередньому, бо повторно запросив у переможця зразки. Переможець відмовився і його за це швиденько дискваліфікували. Далі замовник дискваліфікував ще чотирьох учасників поки не добрався до ТОВ “Дитячі та спортивні майданчики”, яке завантажило довідки, що вимагаються по ст 17 Закону “Про публічні закупівлі” від переможця торгів, ще п’ять днів до того, як його було визнано переможцем. Мабуть знову телепатичний зв’язок між учасником та замовником. Ось таки не дитячі ігри відбуваються на торгах наших держ замовників... :(Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro