15.09.202011:38

Запит листів про зацікавленість № IC-D7 "Консультант з питань супроводу та впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту"

ЗАПИТ ЛИСТІВ ПРО ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ № IC-D7

(консультаційні послуги, індивідуальний консультант)

«Консультант з питань супроводу та впровадження  інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту»

Україна

Міністерство Соціальної політики України

Угода про позику № 8404-UA

Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

Угодою про позику № 8404-UA від 9 липня 2014 року Міжнародний банк реконструкції та розвитку (далі – МБРР або «Світовий банк») надав Україні позику на впровадження Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» (далі – «Проєкт»). Метою Проекту є покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг України для малозабезпечених сімей.

Відповідно до Угоди про позику № 8404-UA, відповідальним за впровадження Проекту є Міністерство соціальної політики України, яке має намір залучити індивідуального консультанта (далі – «Консультант») з питань супроводу та впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту.

Консультант працюватиме в межах технічного завдання та надаватиме послуги з супроводу та впровадження  інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту.

Міністерство соціальної політики України цим запрошує зацікавлених консультантів надати докладне резюме із описом кваліфікації та досвіду роботи.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених консультантів наступні:

  • вища освіта ступеня магістра або спеціаліста у сфері зав’язків з громадськістю/журналістики/політології/соціальних наук/маркетингу/менеджменту чи іншої суміжної сфери або еквівалентний відповідний досвід роботи;
  • досвід у підготовці прес-релізів, новин, статей, блогів, аналітичних та оглядових матеріалів не менше 2-х років;
  • досвід управління проектами у галузі PR кампаній або комунікацій не менше 3-ох років;
  • досвід у підготовці планів та бюджетів інформаційно-роз’яснювальних кампаній,не менше 3-х років;
  • знання комп’ютера на рівні впевненого користувача та впевнене користування стандартним програмним забезпеченням (Microsoft Word, Windows, Exсel);
  • вільне володіння українською мовою, англійською – не нижче рівня Intermediate.

Кандидати мають надати документальні підтвердження відповідних досвіду/кваліфікації, що засвідчують відповідний статус чи стан.

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, визначеної в Правилах закупівель для позичальників у рамках фінансування інвестиційних проєктів від липня 2016 р. зі змінами від листопада 2017 р. та серпня 2018 р. (далі – Правила закупівель). Звертаємо увагу зацікавлених консультантів на пункти 3.14, 3.16 та 3.17 Розділу ІІІ Правил закупівель, які містять політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Зацікавлені консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче адресою з 10:00 до 17:00.

Резюме українською мовоюслід направляти електронною поштою за наведеною нижче електронною адресою до 17:00, 30 вересня 2020 року.

Міністерство соціальної політики України

01601, Україна, Київ,

вул. Еспланадна, 8/10

До уваги: Комітету з конкурсних торгів Мінсоцполітики для реалізації проектів та грантів, що фінансуються за рахунок коштів МБРР

Телефон: + 38 (044) 289-30-66 

Електронна пошта: d3115@mlsp.gov.ua, обов'язкова копія на klymenko.o.vl@gmail.com та aszhyganov@gmail.com.

В темі листа необхідно зазначити номер цього запиту листів про зацікавленість.

Додаток: Технічне завдання