На сьогодні в системі:
05 лютого 201915:00

Запрошуємо постачальників паперу, друкуючого і комп'ютерного обладнання та фармацевтичної продукції на обговорення пілотного проекту з електронних каталогів


​​​​

7 лютого о 16.00 відбудеться зустріч між ДУ “Професійні закупівлі”, ДП “Медичні закупівлі України” та постачальниками паперу, друкуючого і комп'ютерного обладнання та фармацевтичної продукції для обговорення пілотного проекту з електронних каталогів. Звертаємо вашу увагу, що нас цікавлять учасники, що надають продукцію за цими профілями. Постачальники інших продуктів можуть брати участь в зустрічі але для них її цінність буде суто інформативною.

Система ProZorro, ДУ “Професійні закупівлі” та ДП “Медичні закупівлі України” розробляють електронні каталоги, які полегшать закупівлі замовникам. Принцип роботи електронних каталогів буде схожим на роботу електронного магазину, де замовник залишає заявку на товар, а на наступний день отримує його.   

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2Tx2lmJ. Захід відбуватиметься за адресою Бульварно-Кудрявська, 22 (будівля ДП “ПРОЗОРРО”, 5 поверх).

До зустрічі!

Іншi новини

Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro