На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

52 205
оголошених
тендерів
208 034
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

12 липня 201909:55

Запрошення до подання цінових пропозицій № SH-7.20.8 «Логістична підтримка організації конференції для керівників ЦПМСД «Керівник ПМД: школа розвитку»

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

№ SH-7.20.8

Логістична підтримка організації конференції 

для керівників ЦПМСД «Керівник ПМД: школа розвитку»

  1. Уряд України одержав позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для покриття витрат в рамках договору, до якого відноситься це Запрошення до подання цінових пропозицій (далі – Запрошення).
  2. Міністерство охорони здоров’я України (далі Замовник) запрошує учасників торгів надіслати цінові пропозиції щодо надання технічних послуг з організації семінару для для керівників ЦПМСД «Керівник ПМД: школа розвитку», зокрема: забезпечення обладнаного конференц-залу, проживання, харчування та відшкодування проїзду для 80 учасників, організаторів та експертів триденної конференції, яка відбудеться 11‑13 вересня 2019 року (Київська область).

Повний текст Запрошення до подання цінових пропозицій доступний за посиланням: http://moz.gov.ua/article/announcements/ogoloshennja-20190708-1

  1. Пропозиції мають бути повними (включати усі позиції) відповідно до Запрошення. Неповні пропозиції будуть відхилені. Кожен учасник торгів має надати лише одну цінову пропозицію. Всі пропозиції учасника, який надав більше одної цінової пропозиції, будуть відхилені. Цінові пропозиції оцінюватимуться за всіма позиціями та договір буде присуджено учаснику, який запропонує найменшу оцінену вартість всіх позицій та відповідає умовам, встановленим технічним завданням.
  2. Цінова пропозиція українською мовою має надсилатися за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,

Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: moz.wb.procurement@gmail.com, копія на moz2000677@gmail.com

  1. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Міністерством охорони здоров’я України за адресою вказаною в п. 4 вище встановлюється: 23 липня 2019 року, 17:00 за місцевим часом. Дозволяється надсилати пропозиції електронною поштою (сканована копія).


Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro