На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

52 205
оголошених
тендерів
208 034
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

07 серпня 201810:43

Запрошення до подання цінових пропозицій № SH-4.7 «Послуги контакт центру для Національної служби здоров’я України».

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

№ SH-4.7

«Послуги контакт центру для Національної служби здоров’я України»

  1. Уряд України одержав позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для покриття витрат в рамках договору, до якого відноситься це Запрошення до подання цінових пропозицій (далі – Запрошення).
  2. Міністерство охорони здоров’я України (далі Замовник) запрошує учасників торгів надіслати цінові пропозиції щодо надання технічних послуг контакт центру для Національної служби здоров’я України (код предмета закупівлі ДК 021:2015: 72253000-3 Послуги з підтримки користувачів та з технічної підтримки).

Повний текст Запрошення до подання цінових пропозицій доступний за посиланням: http://wb.moz.gov.ua/procurement.html?action=view&id=247.

  1. Пропозиції мають бути повними (включати усі позиції) відповідно до Запрошення. Неповні пропозиції будуть відхилені. Кожен учасник торгів має надати лише одну цінову пропозицію. Всі пропозиції учасника, який надав більше одної цінової пропозиції, будуть відхилені. Цінові пропозиції оцінюватимуться за всіма позиціями та договір буде присуджено учаснику, який запропонує найменшу оцінену вартість всіх позицій та відповідає умовам, встановленим технічним завданням.
  2. Цінова пропозиція українською мовою має надсилатися за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,

Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: moz.wb.procurement@gmail.com, копія на dimitrenko@moz.gov.ua

  1. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Міністерством охорони здоров’я України за адресою вказаною в п. 4 вище встановлюється: 17 серпня 2018 р., 16:00 за місцевим часом. Дозволяється надсилати пропозиції електронною поштою (сканована копія).


Текст оголошенняБлоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro