На сьогодні в системі:
06 грудня 201814:50

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ) ПОСЛУГИ ІНЖЕНЕРА UDHEEP-KHE-OC-EN-05

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ) ПОСЛУГИ ІНЖЕНЕРА 

UDHEEP-KHE-OC-EN-05

                        Херсон, Україна

Міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго»

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

ПОСЛУГИ ІНЖЕНЕРА

UDHEEP-KHE-OC-EN-05

Країна: Україна

Проект: Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України,

Позика №8387-UA

Сектор: Міське централізоване теплопостачання

 

ВСТУП 

Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (надалі - МБРР або Банк) у розмірі 230,0 млн. доларів США в рамках Угоди про позику №8387-UA (180,0 млн. доларів США) з МБРР та Угоди про позику Фонду чистих технологій №TF016327 (50,0 млн. доларів США) на реалізацію Проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" (надалі – «Проект»).

Проект впроваджується під загальним керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (надалі – «Мінрегіон»). Центральна група управління Проектом (надалі – ЦГУП) Мінрегіону, яка створена для управління та координації Проекту, відповідатиме за реалізацію заходів в рамках Проекту. ЦГУП Мінрегіону надаватиме допомогу комунальним підприємствам, які беруть участь в Проекті, в сфері використання коштів, фінансового менеджменту, звітування та інші заходи під час впровадження Проекту.

Реалізація інвестиційного компоненту та поточне управління відповідними заходами є відповідальністю комунальних підприємств, які беруть участь в Проекті, за підтримки регіональних груп управління Проектом.

Впровадження Проекту регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 №70 «Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями», іншими актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону, Операційним посібником Проекту та Посібниками Світового банку.

Замовник планує використовувати частину коштів на фінансування послуг Консультанта з технічних питань та контролю за виконанням робіт під час будівництва та реконструкції об’єктів підприємства, інженерних мереж та комунікацій в м. Херсон, Україна.

МЕТА

Інженер несе відповідальність і зобов'язаний здійснювати заходи для забезпечення належної інженерної та технічної підтримки компонентів Проекту Комунального підприємства.

ОБСЯГ ПОСЛУГ

Супроводження здійснюється в співпраці з іншими консультантами РГУП та ЦГУП, спеціалістами Замовника, відповідними місцевими та державними структурами, а також при взаємодії зі спеціалістами Світового Банку.

Супроводження здійснюється протягом усього періоду виконання Проекту з метою забезпечення належної інженерної та технічної підтримки компонентів Проекту                         МКП «Херсонтеплоенерго».

Консультант - Інженер буде відповідати за виконання наступних завдань:
• Співпрацювати зі спеціалістами із закупівель РГУП та ЦГУП в частині розгляду технічних вимог до тендерної документації та технічних пропозицій та буде відповідати за виконання наступних завдань:
• Підготовка та аналіз технічних специфікацій, експлуатаційних вимог, технічних завдань, звітів з технічної оцінки та іншої інженерної документації;
• проведення поточних та комплексних технічних перевірок відповідності субпроектів відповідним планам та специфікаціям та підготовка письмових звітів про такі перевірки;
• розгляд документів на оплату виконаних робіт, поставленого обладнання, розпоряджень про зміни, доповнень до контрактів, а також контроль за дотриманням вимог проектної документації, державних стандартів, будівельних норм та правил, включаючи якість та обсяг робіт, поставленого обладнання в рамках контрактів та візування відповідних документів;
• аналіз технічних рішень, обраних для субпроектів, оцінка можливого удосконалення у разі потреби, виявлення та фіксація значних та незначних недоліків та дефектів, а також визначення належних заходів для виправлення недоліків;
• інформування підрядників у разі виявлення на будівельних майданчиках будь-яких порушень вимог безпеки; повідомлення про виконання робіт з порушенням специфікацій та надання рекомендацій щодо припинення робіт, які виконуються з порушенням вимог; консультування з контролюючими органами щодо значних відхилень від специфікацій;
• ведення бази даних та записів щодо технічних аспектів контрактів, що реалізуються в рамках Проекту, включаючи креслення, фото, ескізи та пояснювальні записки;
• контроль на стадії впровадження субпроектів щодо обсягу поставлених матеріалів та/або обладнання та якості виконаних робіт відповідно до проектно-кошторисної документації та специфікації до укладених договорів;
• інші заходи, що необхідні в рамках Проекту.

ЗВІТНІСТЬ

Інженер безпосередньо підпорядковується Керівнику РГУП.

Звіти, які надаються Консультантом Замовнику повинні виконуватись за формою, змістом та графіком які  визначені Замовником. Всі звіти надаються в електронному та печатному вигляді.


Звіти
Інтервал оповіщення
Мова
U*
1.
Щомісячні
Щомісячно
2
2.
Піврічні
Щопівроку
2
3.
Річні
Щороку
2
4.
Звіти завершення робіт за компонентами
Один
2
5.
Нерегламентовані звіти
При необхідності
2

*U- українською мовою

НАДАНІ РЕСУРСИ

 Робоче місце, обладнане комп’ютером та телефоном;

Доступ до мережі Інтернет, копіювального апарату, принтера та сканера;

Документація за Проектом;

Відповідні документи Світового банку.

 

ОСВІТА ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 Мінімальні кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

Вища інженерна освіта. Досвід роботи на посаді інженера не менше 10 років

Досвід роботи на посаді інженера у сфері теплоенергетики не менше 5 років.

Досвід роботи з міжнародними інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями надає перевагу.

Практичне знання правил та процедур МБРР надає перевагу.

Знання ПК та необхідного програмного забезпечення на професійному рівні.

Вільне володіння українською або російською мовою, середній рівень англійської мови, включаючи знання технічної термінології, пов'язаної з Проектом.

МІСЦЕ, ТЕРМІН ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

Роботи за даним завданням планується проводити з 25  грудня  2018 р. по 30 жовтня 2020 р., або протягом іншого періоду часу, узгодженого сторонами.

Зацікавлені особи мають надати свої резюме українською мовою на адресу електронної пошти rpmu_khe @ukr.net, із зазначенням в темі листа "Послуги інженера” UDHEEP-KHE-OC-EN-05 до 20 грудня 2018 року, 12:00 за місцевим часом.

Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуального консультанта (IC procedure), яку викладено в Посібнику Світового банку: «Посібник: відбір та найм консультантів в рамках позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Технічне завданняБлоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro