На сьогодні в системі:
19 листопада 201811:34

В ProZorro з'являються новорічні тендери: купують ялинки, солодощі, ілюмінацію

Державні структури почали підготовку до новорічних свят. В ProZorro вже оголошена низка тендерів на закупівлю ялинок, наборів з солодощами, гірлянд, організацію святкових концертів. 

Запрошуємо ЗМІ, громадських активістів та звичайних громадян долучитися до моніторингу закупівель. На сайтах prozorro.gov.ua та bi.prozorro.org доступні всі дані щодо вартості закупівель, економії та результатів торгів. 

Приміром, в Києві та Дніпрі вже провели два тендери на закупівлю новорічних ялинок для місцевих парків та скверів. За 10-метрову штучну ялинку, яка буде встановлена в Деснянському районі столиці, заплатять близько 160 тисяч гривень. Майже за таку ж суму - 166 тисяч гривень - придбали ялинку для парку Писаржевського в Дніпрі.

Також в системі доступна інформація про тендери, які ще тривають. Наприклад, в Дніпрі зараз оголошений 3-мільйонний тендер на закупівлю послуг з монтажу ілюмінації та прикрас на центральній площі та головній вулиці міста. В Житомирі чекають на пропозиції від бізнесу у тендері на організацію новорічно-різдвяних заходів, очікувана вартість закупівлі - 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, що нещодавно в системі запрацював автоматичний пошук підозрілих тендерів. Також кожен охочий може перевірити тендери на предмет порушень на сайті спільноти DoZorro. Для цього потрібно натиснути кнопку “Фільтри” під полем пошуку, вибрати замовника та ризики, які найбільше цікавлять. 
Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro