На сьогодні в системі:
16 січня 201910:57

В ProZorro відбуватимуться закупівлі за кошти Глобального фонду

16 січня ProZorro з'явилася можливість оголошувати тендери в межах програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. Відтепер бізнес зможе оперативно знайти закупівлі, профінансовані Глобальним фондом, та взяти у них участь через електронну систему. 

Раніше закупівлі ліків та медичних виробів в межах програм Глобального фонду здійснювали недержавні громадські організації за власними процедурами. З появою державного підприємства “Медичні закупівлі України” тепер частина таких закупівель відбуватиметься в системі ProZorro. 

Поява в ProZorro тендерів з фінансуванням Глобального фонду дозволить привернути додаткову увагу бізнесу до них та може позитивно вплинути на конкуренцію. На сьогодні в системі зареєстровано вже більше 200 тисяч постачальників. Всі вони оперативно отримують повідомлення про появу нових тендерів в обраній галузі та зможуть взяти в них участь. Крім того, постачальники отримають можливість в режимі онлайн-чату спілкуватися з замовником: ставити запитання та уточнювати умови тендеру.

Всі дані про тендери від моменту їх оголошення до підписання договорів з переможцями будуть доступні для моніторингу в системі ProZorro. 

Перший тендер за кошти Глобального фонду держпідприємство “Медзакупівлі” планує оголосити в ProZorro вже цього місяця. Закуповуватимуть ліки, засоби захисту органів дихання та послуги з їх доставки для тубдиспансерів та Центрів громадського здоров'я у регіонах.

Нагадаємо, з квітня минулого року закупівлі через ProZorro здійснює Світовий банк. За цей час міжнародна фінансова організація оголосила в системі 77 тендерів на суму 43,33 млн гривень. 

Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro