На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

52 205
оголошених
тендерів
208 034
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

22 січня 201813:00

ТОП-5 запитань від учасників закупівель

Цікаво, що найчастіше питають про тендери? Добірка запитань та відповідей з відділу підтримки торговельного майданчика E-Tender.UA.

  • Як внести зміни до укладеного договору відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»?

Відповідно до ч.1 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник повинен протягом 3 днів з дня внесення змін опублікувати повідомлення про внесення змін до договору. Для цього замовнику на майданчику необхідно виконати певні дії:

  • обрати тип причини внесення змін до договору (передбачені ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі»);
  • вказати опис причин змін договору;
  • довантажити додаткову угоду та накласти електронний цифровий підпис;
  • після чого на веб-порталі Уповноваженого органу автоматично сформується повідомлення про внесення змін до договору.
  • Як внести зміни до річного плану та додатку до річного плану?

Відповідно до ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник протягом 5 днів з дня затвердження змін до річного плану, додатку до річного плану, змін до них повинен оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу відповідні зміни. Технічно на майданчику необхідно відредагувати рядок плану та накласти електронний цифровий підпис. На веб-порталі Уповноваженого органу буде відображено оновлений рядок плану.

  • Як учаснику накласти електронний цифровий підпис на пропозицію? 

Для того, щоб накласти електронний цифровий підпис на пропозицію, учаснику необхідно обрати акредитований центр сертифікації ключів, обрати ключ та ввести пароль захисту. Після вказання цих даних відобразиться інформація про власника ключа, де необхідно натиснути «Підписати». Для того щоб перевірити чи підписана пропозиція, необхідно натиснути кнопку «Натисніть кнопку, щоб перевірити інформацію щодо наявності підпису».

  • Що необхідно зробити учаснику, який зареєстрував пропозицію, але Замовником було внесено зміни до тендеру?

Після внесення змін замовником до тендеру учаснику надходить автоматичне повідомлення щодо внесених змін на електронну пошту та в особистий кабінет. Учасник може або підтвердити свою пропозицію, тобто залишити її без змін, або скасувати пропозицію та подати повторно.

  • Які особливості подання пропозиції на участь у відкритих торгах з публікацією англійською мовою?

При подачі пропозиції на закупівлю необхідно звертати увагу, з яким типом документу учасник завантажує той чи інший документ. При обранні типу документу «цінова пропозиція» та «кошторис (розрахунок вартості)» документи учасника розкриваються після аукціону. При обранні типу документу «документи, що підтверджують відповідність», «документи, що підтверджують кваліфікацію», «технічні специфікації» документи учасника розкриваються на прекваліфікації.

У разі якщо оголошення про проведення процедури тендеру оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури тендеру, електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета тендеру.

В даному типі процедури є можливість завантажити конфіденційні документи, які будуть доступними лише для замовника. Але відповідно до статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону.

Якщо у вас є інші питання, звертайтесь за телефонами служби підтримки торговельного майданчика E-tender.UA:

0 800 30 70 55 (безкоштовно в межах України), та 

+38 (044) 223 68 92Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro