20.01.202010:35

Тендер на закупівлю меблів для сесійних залів для Малинівської (Харківська область) та Новопразької (Кіровоградська область) ОТГ в рамках програми USAID DOBRE

Організація Global Communities запрошує вас надати цінову пропозицію на закупівлю меблів для сесійних залів для Малинівської (Харківська область) та Новопразької (Кіровоградська область) ОТГ у межах Програми USAID DOBRE, відповідно до специфікації RFP#351.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у доданих файлах.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00 за місцевим часом 31 січня 2020 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFР#345 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00, 29 січня 2020р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати лише Global Communities.

З повагою,

Команда Global Communities

Додаток

Додаток

Оголошення

Оголошення