На сьогодні в системі:
10 жовтня 201715:35

Спеціалізована конференція «Мастильні матеріали – 2017»

Спеціалізована конференція «Мастильні матеріали – 2017»

 

27 жовтня 2017 року в м. Києві ДП «Держзовнішінформ» проведе спеціалізовану конференцію «Мастильні матеріали - 2017».

Мета заходу – обговорення поточного стану та перспектив розвитку ринку мастильних матеріалів в Україні, налагодження продуктивного діалогу між державними структурами
та бізнесом щодо формування нових прозорих правил гри, розгляд практичних аспектів роботи, в т. ч. питання ціноутворення та участі в тендерних процедурах.

Захід стане дискусійною платформою для практичного діалогу органів влади та бізнесу щодо побудови прозорого та ефективного ринку мастильних матеріалів. До участі запрошено представників ключових міністерств і відомств, виробників, трейдерів та споживачів.

Увагу учасників конференції буде сфокусовано на адмініструванні і ліцензуванні збору, логістики та утилізації відпрацьованих олив та мастил.

Запрошуємо керівництво тендерного комітету ОДА прийняти участь в роботі конференції «Мастильні матеріали - 2017» на безоплатній основі. Оскільки, саме державні адміністрації мають найбільший вплив на формування тендерної політики та екологічної безпеки в області, участь в заході дозволить більш детально ознайомитись з поточною ситуацією на ринку мастильних матеріалів України, краще зрозуміти проблематику ринку та напрямок змін на ньому, використати отримані знання у своїй роботі. 

З питань участі в конференції просимо звертатись до начальника відділу ділових заходів та інформаційних продуктів ДП «Держзовнішінформ» Аліси Перковської (+380 44 391-34-91, e-mail: perkovskaya@dzi.gov.ua)


Програма конференціїБлоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro