На сьогодні в системі:
04 грудня 201811:00

SmartTender. Сучасні рішення для користувачів

Сагун Сергій

Система ProZorro працює злагоджено, як годинник. Електронні майданчики ProZorro також не відстають – міфи щодо складності роботи з тендерами з кожним днем стають все менш переконливими, гублячись у потоці сучасних технологічних нововведень. Зараз займатися закупівлями можна без зайвих витрат часу та енергії. Які є докази цьому і наскільки можна спростити взаємний пошук учасників та постачальників – електронний майданчик SmartTender готовий провести оглядову екскурсію по своїм пропозиціям.

Територія замовників

Індивідуальний доступ

З розмов або практичного досвіду вам може бути знайома ситуація, коли за закупівлі відповідають декілька людей. Без структуризації різних видів доступу робота в особистому кабінеті може виявитися не надто зручною. Саме тому особистий кабінет на SmartTender має чітку систему розподілу прав доступу для кожного користувача. Тільки перегляд, коригування або повний доступ – все підлягає індивідуальному налаштуванню. Ніяких питань щодо того, хто і коли створив процедуру, хто коригував її, хто завантажував документи. Тільки чіткий розподіл ролей та фіксація кожної дії.

Більш того, у випадку наявності головної організації та її філій фактор хаосу також буде виключено. Системне узгодження процедур між усіма учасниками системи закупівель допоможе дотримуватися порядку в процедурах.

Дзеркало торгів

SmartTender надає замовникам можливість відображення всіх актуальних процедур на їх власному сайті. Ця функція називається «Дзеркало торгів». Вона має низку переваг – систематизація всіх закупівель, полегшення їх пошуку в рамках конкретної організації та наявність прямого посилання на сторінку тендера.

Робота з річним планом

Річний план для замовників є відповідальним етапом здійснення закупівель. SmartTender максимально полегшує роботу з ним: можливість експорту та імпорту через Excel, додаткові колонки, масове занулення, коригування за допомогою фільтрів дозволяють поглянути на створення плану оптимістичніше. А реалізація процедур з рядків плану та встановлення зв’язку між ними демонструють, наскільки простим і швидким може бути перехід від планування до втілення.

Аналітичний простір

Аналітичні інструменти є особливим надбанням SmartTender. Інтерактивні діаграми дозволяють отримати будь-яку інформацію про учасників та ознайомитися з історією їх дій. Вся аналітика може бути вивантажена в Excel, більш того, користувач може налаштувати свою індивідуальну аналітику за тими критеріями, що його цікавлять. Звіти по торгах, визначенню переможця, стану закупівель, всі протоколи, договори та скарги доступні для перегляду в будь-який час. Вся інформація оперативно оновлюється, тому її актуальність гарантовано.

Окрім власних інструментів, SmartTender надає можливість безкоштовної перевірки контрагентів через аналітичну систему YouControl. Вона формує повноцінне та вичерпне досьє на будь-яку компанію України на основі відкритих даних із більш ніж 50 державних реєстрів.

Територія постачальників

Особистий кабінет

Питання наявності декількох користувачів на одне підприємство не є проблемою для постачальників так само, як і для замовників. SmartTender надає можливість створення структури підприємства з необмеженою кількістю підрозділів та користувачів, які можуть мати різні ролі та права доступу. Завдяки цьому можна легко проаналізувати роботу підрозділів та конкретних співробітників в розрізі роботи на майданчику без ієрархічної плутанини.

Аналітика

Постачальник отримує доступ до майже всеосяжних аналітичних інструментів, які дозволяють ознайомитися з динамікою роботи, зробити аналіз за предметами закупівель, типами процедур і статусами пропозицій за будь-який період не тільки свого підприємства, а й будь-якого конкурента. Топ-10 конкурентів та Топ-10 організаторів закупівель за обраними критеріями – постачальник в змозі вивчити все, що може йому знадобитися для продуктивної роботи на майданчику та аналізу ринку. Вивантаження в Excel – за замовчуванням та без проблем.

Підписка

Гнучкість та персоналізація підписки дозволяють постачальнику повністю контролювати всі повідомлення щодо актуальних закупівель. Інформування може бути як миттєвим, надісланим одразу ж після розміщення тендера на майданчику, так і згенерованим один раз в день – тоді в ньому буде одразу зібрано список всіх нових закупівель. Налаштувати підписку можна за будь-якими критеріями: бюджетом, організатором, категорією, регіоном, ключовими словами та навіть «мінус-словами». Якщо ж виникають проблеми, то особистий менеджер постачальника може допомогти з налаштуванням.

Smart-фільтр

Smart-фільтр дає можливість перегляду закупівель у порядку пріоритетності для постачальника в залежності від ваги різних критеріїв з урахуванням історії його участі у попередніх тендерах. Використовуючи цей фільтр, він може, наприклад, проаналізувати свої перемоги за певною категорією у певного замовника і побачити підсумковий показник пріоритетності участі у конкретній закупівлі. Таким чином, постачальник може спрогнозувати більш сприятливі для себе закупівлі та прийняти в них участь.

Календар постачальника

В сучасному динамічному світі дуже важливо орієнтуватися в мінливому середовищі та діяти згідно з чітким планом, адже тільки такий підхід допоможе утримувати виграшні позиції у торговельних справах. Фіксація в пам’яті численних запланованих тендерів могла б стати проблематичним завданням, якби не особистий онлайн-органайзер постачальника – календар тендерів, синхронізований з Google календарем. Постачальник може переглянути як свій особистий календар, так і календар всієї організації та підрозділів. Це повністю нівелює небезпеку пропустити початок аукціону.

Важливим доповненням до всіх цих переваг, як завжди, є професійна технічна та юридична підтримка користувачів за безкоштовним номером 0-800-75-10-10.

Спеціалісти SmartTender дотримуються тієї думки, що технології повинні розвиватися не просто для форми, а для того, щоб максимально адаптуватися під потреби користувачів. Індивідуалізація технічних рішень була, є і залишається візитною карткою SmartTender. Адже тільки чітко обраний напрям та робота на користь людей дозволяють наповнювати сенсом всі еволюційні кроки.Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro