9.02.201807:55

Розпочато другий етап переїзду ProZorro в Україну


З 13 до 23 лютого відбуватиметься міграція модуля API ProZorro з хостингу Amazon в Україну. Це буде другий етап переміщення важливих для функціонування системи модулів . Загалом повний переїзд даних ProZorro планується провести до середини березня.

Нагадуємо, що 3 лютого успішно відбулась міграція модуля document service ProZorro в Україну. Такий переїзд є унікальним для України з використанням передових IT-досягнень. Спеціально для української системи електронних публічних закупівель була розроблена технологія, яка дозволить зберігати дані в Україні. Зазвичай міграція відбувається у зворотному напрямку, але Закон України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах” зобов’язує Prozorro розміщувати дані в дата-центрі на території України

Під час переїзду електронна система закупівель буде працювати лише в режимі перегляду з 18:00 15.02.2018 до 23:59 15.02.2018. 

Відповідно, всі інші дії користувачі зможуть виконати до або після цього періоду.

З Amazon в Україну вже перемістилось близько 45 терабайт інформації, більше 30 млн файлів та модуль document service. Наразі відбувається переїзд всіх інших важливих модулів для функціонування системи. Prozorro розроблено з урахуванням сучасних технологій, які часто не повністю доступні в Україні, тому міграція проходить поступово.