12.10.202016:57

Переоголошення тендеру із закупівлі швейного обладнання та інструментів для Чаплинської (Херсонської області) та Хоростківської (Тернопільської області, Гусятинського району) ОТГ

Шановні добродії!

Організація Global Communities запрошує вас надати цінову пропозицію щодо постачання швейного обладнання та інструментів для Чаплинської (Херсонської області) та Хоростківської (Тернопільської області, Гусятинського району) ОТГ, відповідно до специфікації RFP#427.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у вкладених файлах.

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками А та В на бланку компанії, підписані уповноваженою особою, та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції подані у невідповідній формі не будуть прийняті до розгляду.

Пропозиції просимо надсилатидо 14:00  20 жовтня 2020 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFP#427 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00 16 жовтня 2020 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.  Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

З повагою,

Команда Global Communities

Тендерна документація

Тендерна документація