11.09.202020:02

Оголошення RFP_423_Тендеру із закупівлі меблів для Великокопанівської (Херсонська область) ОТГ, Тлумацької (Івано-Франківська область) ОТГ і Хоростківської (Тернопільська область) ОТГ)

Шановні добродії!

Організація Global Communities запрошує вас надати цінову пропозицію щодо постачання меблів для Великокопанівської (Херсонська область) ОТГ, Тлумацької (Івано-Франківська область) ОТГ і Хоростківської (Тернопільська область) ОТГ, відповідно до специфікації RFP#423.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у вкладених файлах.

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками А та В на бланку компанії, підписані уповноваженою особою, та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції подані у невідповідній формі не будуть прийняті до розгляду.

Пропозиції просимо надсилати до 14:00  25 вересня 2020 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFP#423 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 14:00 23 вересня 2020 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.  Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

З повагою,

Команда Global Communities