На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

55 037
оголошених
тендерів
258 952
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

01 листопада 201919:00

Нові інструменти: перенесення закупівлі на інший майданчик

З 1 листопада у замовників з'явилася можливість перенести тендер на інший майданчик у разі відключення майданчику, на якому вони працювали. 

Раніше у разі відключення майданчику у замовників виникав ряд складнощів з продовженням процедур закупівлі, з внесенням змін в договори, з публікацією звітів про їх виконання. Новий функціонал вирішує цю проблему. 

Тепер при відключенні майданчика замовник зможе перенести на новий майданчик наступні об'єкти: плани (за якими ще не оголошені закупівлі), закупівлі (які ще не в статусі “завершені”), договори (за якими ще не опубліковані звіти про виконання договорів) та рамкові угоди. Функціонал перенесення діє для об'єктів, створених з 1 листопада 2019 року. 

Для перенесення закупівлі на інший майданчик замовнику потрібно обрати інший майданчик з відповідним рівнем акредитації, дізнатися ідентифікатор потрібної закупівлі та ключ переходу. Ключ можна отримати на майданчику, який відключається. Механізм отримання ключа на різних майданчиках реалізовано по-різному, але така можливість є на кожному з них. У разі складнощів з пошуком ключа переходу замовники можуть звернутися в службу підтримки майданчика, який відключається.

Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro