На сьогодні в системі:
27 лютого 201914:05

Нерезиденти ще трьох країн світу зможуть взяти участь у торгах ProZorro

Відтепер нерезиденти з Аргентини, Йорданії та Киргистану зможуть подати свої пропозиції для участі у тендерах ProZorro. В систему додано реєстри даних країн (аналог нашого ЄДРПОУ), що дозволяє іноземному бізнесу, який не має філії або представництва в Україні, взяти участь у публічних закупівлях. 

Іноземний бізнес поступово, але заходить на тендери в ProZorro. Цьому сприяє доступність інформації про закупівлі в онлайн-режимі та можливість дистанційної участі. Досвід перемог в ProZorro вже мають нерезиденти з понад 30 країн світу. Географія обширна: починаючи від Канади та Ірландії і закінчуючи Індією та Малайзією. 

За час функціонування системи нерезиденти уклали договорів на понад 11.5 млрд грн. Лідером за сумою контрактів нерезидентів є Китай ― загальна сума договорів становить 7,7 млрд гривень. За ним слідує Німеччина, нерезиденти якої уклали договорів на понад 1 млрд гривень. Далі ― Італія з сумою договорів у 684 млн грн, США ― 386 млн гривень, Литви ― 377,8 млн грн. 

Найактивніше нерезиденти брали участь у торгах на закупівлю послуг у сфері нафтогазової промисловості, будівельних робіт та поточного ремонту, промислової техніки, лабораторного та високоточного обладнання. 

Нагадаємо, в грудні минулого року було додано в систему реєстри Мальти, Грузії та Єгипту, що надало можливість нерезидентам цих країн взяти участь у торгах ProZorro. Наразі в систему додано реєстри вже 76 країн. 
Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro