29.08.201810:06

Майданчик Е-Tender розробив нову функцію “обрані закупівлі”

Іванна Мельник

Ви - постачальник, і працюючи на майданчику зустріли саме той тендер, або і декілька тих, в яких планували взяти участь? Для вас важливо знати про статус кожного з них, внесені у них зміни, щоб не пропустити їх? Чи бажаєте аби усі обрані вами тендери зберігалися в одному місці? Майданчик E-Tender.ua почув ваші бажання і розробив корисну функцію «Обрані закупівлі». І так, у чому ж вона полягає, і як допоможе покращити вашу роботу?

Постачальник на майданчику E-Tender.ua може сформувати свій список найкращих на його погляд і смак закупівель (мал. 1).

Мал. 1

Додавання закупівлі в реєстр обраних 

Функція «Обрані закупівлі» знаходиться серед розділів вертикального меню в особистому кабінеті користувача (мал. 2).

Мал. 2

Реєстр обраних закупівель

Через функцію «Обрані закупівлі» постачальник буде мати список відібраних ним тендерів, а також бачити їх очікувану вартість, статус і період завершення за кожним статусом (мал. 3).

Мал.3

Відображення реєстру обраних закупівель

Також постачальник може всю цю інформацію завантажити окремим файлом Excel на комп’ютер.

Якщо в обрану закупівлю замовник вніс зміни

Буває так, що тендер постачальник обрав у список, почав готувати тендерну пропозицію, але замовник змінив вимоги у тендерній документації або ж вніс зміни в електронну форму оголошення цього тендера. У такому разі, постачальник може бути спокійним, майданчик про це його повідомить (мал.4). Це важливо, адже можуть бути змінені вимоги щодо надання/не надання певних документів у складі тендерних пропозицій. А для учасника важливо бути оперативно повідомленим, щоб правильно підготувати свою пропозицію.

Мал.4

Повідомлення про зміни в обраній закупівлі

Важливо, майданчик Е-Tender повідомляє про зміни в обраних закупівлях кожні три години.

Якщо в одну із закупівель, яку обрав постачальник були внесені зміни, то в реєстрі така закупівля буде мати позначку (мал.5).

Мал. 5

Список обраних тендерів, в які внесено зміни


*Позначка  означає, що у тендер замовник вніс зміни. 

Для того, аби зняти позначку , треба натиснути на неї біля тендеру або зверху над реєстром на кнопку «Підтвердити ознайомлення для усіх». Зверху постачальник натискає, якщо є багато тендерів зі змінами. Завдяки одному кліку усі позначки зникнуть (мал. 6).

Мал.6

Ознайомлення з усіма змінами

Якщо обрану закупівлю відмінено

У разі, коли обрану постачальником закупівлю, замовник вирішив відмінити, то повідомлення про це також надішле майданчик. У повідомленні буде зазначено номер закупівлі та посилання на неї (мал.7).

Мал.7

Повідомлення про відміну обраного тендера

Примітки:

1. На відміну від повідомлення, котре приходить раз у три години, на сторінці реєстру при кожному оновлені сайту чи браузера, буде відбуватися перевірка змін.

2. Якщо були зміни, то перейшовши на тендер з реєстру (назва тендера є посиланням на деталі тендера), мітка також зникне і це вважатиметься «Ознайомився із тендером».

3. Повідомлення про внесення змін або відміни, надходять до статусу тендера Аукціон.

Якщо у вас є запитання або побажання до покращення інших функцій майданчика E-Tender.ua, ми завжди раді почути їх. Зміни та доповнення функціональних можливостей майданчика у зв'язку зі змінами зовнішніх і внутрішніх умов, змінами потреб вашої компанії чи реалізацією інноваційних ідей, є завжди важливим для нас.


Автор: Іванна Мельник, директор торговельного майданчика E-Tender.ua