На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

55 037
оголошених
тендерів
258 952
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

05 вересня 201815:35

Дайджест ProZorro за серпень

На зв’язку відділ маркетингу та комунікацій ProZorro. Літо закінчилось, хтось встиг схуднути, відпочити та набратись сил, а хто не встиг - читайте наш дайджест та наповнюйтесь силами. (Не тільки картинки дивіться, а реально почитайте).

Видавництво WIRED написали велику статтю про ProZorro. Розказуючи про історію створення системи та її головні досягнення. З повним текстом ви можете ознайомитись за посиланням або почитати коротку вижимку.


Відтепер перелік ліків з Державного реєстру лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України потраплятиме в ProZorro автоматично. Це дозволить замовнику при оголошенні тендеру обирати назву ліків з актуального списку, а не вводити дані вручну. Жорстка прив’язка до офіційного переліку зменшить маніпуляції або випадкові помилки в описі предмету закупівлі та спростить пошук тендерів постачальниками. До того ж, цей крок допоможе краще контролювати закупівлі ліків, порівнювати ціни на конкретні препарати у різних містах і регіонах та виявляти ті, які завищують ціни. Детальніше тут.

З 1 серпня 2016 року ProZorro стала обов'язковою для всіх розпорядників державних коштів. За цей час в системі було оголошено понад 2 млн тендерів з очікуваною вартістю в 1,5 трлн гривень.

Детальніше, хто став лідером можна прочитати за посиланням.


Колеги з Dozorro покращили функціонал модуля аналітики та зробили інструкцію, як за допомогою карточки учасника можна проаналізувати себе або конкурента.  Замовники ж зможуть переглянути інформацію про потенційних постачальників.Якщо у вас не було можливості прийти на бізнес-сніданок - не засмучуйтесь. Ви можете подивитись трансляції у повторі за посиланнями: сніданок із замовниками та сніданок із постачальниками. Тому беріть попкорн, як можна швидше! 

І наостанок, хто найкраще економить, а хто просто звітує? Хто приносить зради, а хто перемоги в публічних закупівлях? Підбірка щотижневої рубрики #зрадоперемогатижня за серпень від Макса Нефьодова, першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.

Якщо хочете підписатись на нашу розсилку - переходьте за посиланням.
Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro