На сьогодні в системі:
Новачки в закупівлях? Дізнайтеся про перші кроки

ПОСТАЧАЛЬНИКУ

55 037
оголошених
тендерів
258 952
активних
постачальників

ЗАМОВНИКУ

12 квітня 201913:47

Дайджест новин ProZorro за березень: запуск е-каталогів, підбірка зрадоперемог та поради учасникам

Березень пройшов, прийшли теплі дні, ми почали бігати і готуємось до літа (особливо автор цього дайджесту, дієту не підкажете, щоб їсти і скинути зайву вагу?).

Досить ліричних відступів, а давайте подивимось, що трапилося у березні 2019 року!


Система ProZorro, ДУ “Професійні закупівлі” та ДП “Медичні закупівлі України” розробляють електронні каталоги, які полегшать замовникам допорогові закупівлі (до 200 тис. грн). Принцип роботи електронних каталогів буде схожим на роботу інтернет - магазину, але на базі системи Prozorro. За посиланнями деталі щодо приєднання до пілотного проекту: для постачальників паперу, друкуючого і комп'ютерного обладнання та для постачальників фармацевтичної продукції

Вже відбулась перша відкрита зустріч - відео, з якої ви можете переглянути тут і тут.У системі ProZorro з’явилося поле “умови оплати”. Відтепер інформацію про термін сплати, відсоток авансу чи післяплати можна відразу побачити на карті тендеру. Це заощадить бізнесу час у пошуку релевантних тендерів, а громадським активістам та держаудиторам допоможе оперативніше виявляти дискримінаційні умови у закупівлях. Деталі тут.

Разом із Impact Lab ми продовжуємо спецпроект #ПрозорийImpact. У серії статей ми розказуємо, чому відкриті дані стали найціннішим ресурсом ХХІ століття. Тому переходьте та читайте про те, як відкриті допомагають поліпшити інфраструктуру в Україні й світі та про 7 українських стартапів заснованих на відкритих даних.

Якщо ви не змогли потрапити на наші бізнес-сніданки, тоді ловіть відеотрансляції. Для замовників тут та для постачальників тут. Чекайте на наші нові події якомога скоріше!

Хто найкраще економить, а хто просто звітує? Хто приносить зради, а хто перемоги в публічних закупівлях? Підбірка щотижневої рубрики #зрадоперемогатижня за березень від Макса Нефьодова, першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.
Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro