На сьогодні в системі:
20 грудня 201712:05

Безкоштовні вебінари на актуальні теми закупівель

Торговельний майданчик E-Tender.UA запустив безкоштовні вебінари для всіх бажаючих. Тепер задати питання фахівцю ще легше та цікавіше онлайн під час трансляції вебінару. Теми формуються з найгостріших питань відділу підтримки майданчику та запитів користувачів системи ProZorro.

Запропонуйте свою тему наступного вебінару, заповнивши форму Пропозиції на сайті Е-Tender.UA.

Вебінари орієнтовані на фахівців, а також на початківців сфери закупівель. Але тільки тих новачків у закупівлях, котрі мають намір швидко освоїти тему та діяти, а не місяцями читати інструкції. Електронні закупівлі - надзвичайно прогресивний проект в українському суспільстві, який постійно набирає оберти, оновлюється та стає інтенсивним. Тому кількість запитів на інформацію про деталі закупівельного процесу росте: від Замовників, які потребують конкурентних торгів і збільшення кількості учасників, та від Постачальників, котрі намагаються розширити ринок збуту товару, послуг та робіт.

Іванна Мельник, Директор майданчика E-Tender.UA: «Ідея вебінарів в тому, щоб показати спільноті, що закупівлі - це просто! Наші вебінари щоразу збирають більше тисячі глядачів. А головне - є можливість безоплатно і онлайн отримати консультацію фахівця, не відходячи від монітора. Спеціалісти-практики сфери закупівель розповідають про останні тенденції, пояснюють законодавчі нововведення, допомагають сформувати нове бачення електронних закупівель для Постачальників та Замовників».

Тема закупівель має чимало вузьких питань, в яких важко розібратися самотужки. Законодавча складова також потребує постійного поповнення навиків, тому майданчик обіцяє не збавляти темпів та щомісяця організовувати новий вебінар.

Переглянути вже записані 5 тем можна у Розділі ВЕБІНАРИ на сайті E-Tender.UA.

Також майданчик E-Tender.UA висвітлює тему закупівель всіх охочих через сайт, що містить розділи: Навчання, Новини галузі та Блог, де публікують розгорнуті матеріали про всі види закупівель та продажів. Окремим напрямком працює Служба підтримки, що відповідає на питання учасників системи.

Новорічні подарунки у грудні від E-Tender.UA

Вебінар для Постачальника

Вебінар для Замовника

Е-Tender.UA — це торговельний майданчик для державних закупівель ProZorro, комерційних тендерів Rialto та аукціонів з продажу та оренди майна ProZorro.Продажі.Блоги

07 лютого 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
Детальніше
Дарья Черкашина
Директор з маркетингу та комунікацій ProZorro