Публічний моніторинг

Кожен громадянин України може бачити, як держава витрачає його податки

Навчиться контролювати органи влади та зрозуміти, куди витрачаються бюджетні кошти та як розпоряджаються комунальним майном громади можна в режимі онлайн на дистанційному курсі партнера з моніторингу ProZorro - платформі громадянської освіти ВУМ online, який називається Публічні контракти та громадський моніторинг

Курс знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного! Долучайтесь!


Індекс Замовників Дозорро

На моніторинговому порталі публічних закупівель Dozorro у пілотному режимі працює Індекс найкращих практик, що створює можливості для більш ефективного аналізу публічних закупівель за допомогою електронної системи.

Індекс складається з 4 категорій оцінки закупівельних практик, які визначаються для кожного замовника, а саме: прозорості, доступності, якості процедур та заохочення конкурентності.

Індекс розраховується на основі даних, отриманих за останні 365 днів. Зазначений показник покликаний створити методологічну базу для порівняння схожих між собою замовників у групах. Замовники розподілені на 11 тематичних груп, наприклад: відділи освіти, лікувальні заклади, міські і районні ради тощо. За результатами підрахунку показника індексу вибудовується рейтинг всередині груп. У кожній із них відокремлено 3 найкращих і 3 найгірших замовника та рейтинг всіх замовників в деталях кожної з груп.  

Індекс Dozorro оновлюється щотижня.


Перегляньте відео, щоб дізнатися як користуватися Модулем аналітики.

Як працює модуль аналітики

Модуль аналітики в режимі онлайн відображає усі закупівлі, що проводяться через електронну систему ProZorro.

Якщо виникли проблеми з доступом до модуля аналітики, пройдіть за посиланням.

Просунуті користувачі можуть одразу перейти до Модулю аналітики, завдяки якому можна контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.


Велика подяка

Представники NGO, великі замовники та контролюючі органи мають можливість отримати розширені права доступу до модуля аналітики. Права доступу надаються за рішенням Transparency International Україна відповідно до Регламенту надання доступу до розширеного модуля бізнес-аналітики ProZorro. Ви можете подати заявку на отримання доступу, заповнивши форму. Рішення про надання доступу надійде на Вашу електронну адресу протягом тижня.