Публічний моніторинг

Кожен громадянин України може бачити, як держава витрачає його податки

Ви можете одразу перейти до Модулю аналітики, завдяки якому можна контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.

Модуль аналітики в режимі онлайн відображає усі закупівлі, що проводяться через електронну систему ProZorro.

Індекс Замовників Дозорро

На моніторинговому порталі публічних закупівель Dozorro у пілотному режимі працює Індекс найкращих практик, що створює можливості для більш ефективного аналізу публічних закупівель за допомогою електронної системи.

Індекс складається з 4 категорій оцінки закупівельних практик, які визначаються для кожного замовника, а саме: прозорості, доступності, якості процедур та заохочення конкурентності.

Індекс розраховується на основі даних, отриманих за останні 365 днів. Зазначений показник покликаний створити методологічну базу для порівняння схожих між собою замовників у групах. Замовники розподілені на 11 тематичних груп, наприклад: відділи освіти, лікувальні заклади, міські і районні ради тощо. За результатами підрахунку показника індексу вибудовується рейтинг всередині груп. У кожній із них відокремлено 3 найкращих і 3 найгірших замовника та рейтинг всіх замовників в деталях кожної з груп.  

Індекс Dozorro оновлюється щотижня.

Онлайн навчання громадському моніторінгу

Навчиться контролювати органи влади та зрозуміти, куди витрачаються бюджетні кошти та як розпоряджаються комунальним майном громади можна в режимі онлайн на дистанційному курсі партнера з моніторингу ProZorro - платформі громадянської освіти ВУМ online, який називається Публічні контракти та громадський моніторинг


Представники NGO, великі замовники та контролюючі органи мають можливість отримати розширені права доступу до модуля аналітики. Права доступу надаються за рішенням Transparency International Україна відповідно до Регламенту надання доступу до розширеного модуля бізнес-аналітики ProZorro. Ви можете подати заявку на отримання доступу, заповнивши форму. Рішення про надання доступу надійде на Вашу електронну адресу протягом тижня.

Велика подяка

RBC Group
за створення та підтримку Модуля аналітики на волонтерській основі

Qlik
за надання безкоштовних ліцензій

Transparency International
за координацію роботи

ЄБРР
за фінансову та експертну підтримку