Реконструкція очисних споруд м. Слов'янська Донецької області
Expected value
30 444 583,00 UAH
UA-2017-11-21-000653-b 50a4a389c34444b39fd4ca460426264a
Open procedure    Tender cancelled
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Purchasing Body

Name: Комунальне підприємство Слов’янської міської ради «Слов’янське управління капітального будівництва»
EDRPOU: 37467267
Address: 84122, Україна , Донецька region., м. Слов'янськ, вул. Поштова, 44
Contact person: Геннадий Дубров
+380505741068
kpslavuks@i.ua
Категорія: Legal person providing the needs of the state or territorial community

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 November 2017
Enquiries until: till 26 November 2017 12:00
Time limit for receipt of tenders: 06 December 2017 12:00
Planned auction date: 07 December 2017 15:50
Очікувана вартість: 30 444 583,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 152 222,92 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Реконструкція очисних споруд м. Слов'янська Донецької області
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 84122, Україна, Донецька область, місто Слов"янськ, Поштова 44
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 December 2017  —  31 December 2018
СPV Code: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Документація

Winner selection criteria

Price: 100%

Роз’яснення до процедури

en—Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-11-21-000653-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ЮНІБУД ЕНЕРГО СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:35363871
Дата подання: 12 December 2017 15:45
Вимога до замовника щодо неправомірності відхилення

Голові тендерного комітету комунального підприємства Слов'янської міської ради «Слов'янське управління капітального будівництва»
Дуброву Г. А.
вул.Поштова, буд. 44, м. Слов'янськ, Донецька обл., 84122Про усунення порушень під час
проведення процедури закупівліВимога
у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон)

Комунальним підприємством Слов'янської міської ради «Слов'янське управління капітального будівництва»(далі – Замовник) проводиться процедура закупівлі робіт – «ДК 021:2015: 45000000-7 – Реконструкція очисних споруд м. Слов'янська Донецької області» очікуваною вартістю
30 444 583,00грн (інформація опублікована в електронній системі публічних закупівель Prozorro за номером оголошення: UA-2017-11-21-000653-b) (далі – Процедура закупівлі).
Участь у проведенні електронного аукціону під час проведення вказаної процедури закупівлі прийняло дваучасника:
№ з/п Найменування
учасника Ціна після завершення аукціону (грн з ПДВ)
1) ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» 29 834 908,20
2) ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» 29 943 600,00
Згідно з протоколом відхилення тендерної пропозиції № 1 б/д тендерна пропозиція (далі – Пропозиція) ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» була відхилена «…згідно частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі»: учасник не відповідає кваліфікаційному критерію, установленому ст. 16 цього Закону, тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації».
Крім того, у вищевказаному протоколі зазначено, зокрема, наступне: «відповідно до проектно-кошторисної документації, експертного звіту, учасник, для виконання зазначених в технічному завданні робіт, повинен мати ліцензію на клас наслідків (відповідальності) об'єкта будівництва СС3. Учасником в складі пропозиції надана ліцензія, якою встановлена можливість вести роботи на об'єктах будівництва СС2».

Однак, із вказаними у протоколі відхилення тендерної пропозиції № 1 б/д підставами відхилення не погоджуємось, вважаємо їх незаконними та такими, що підлягають скасуванню.
При цьому повідомляємо, що Пропозиція ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс»у повній відповідності до умов, зокрема, тендерної документації (далі – Документація) була завантажена через електронний майданчик та є такою, що повністю відповідає усім вимогам/умовам Замовника, у тому числі, учасник ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» відповідає визначеним статтею 16 Закону кваліфікаційним критеріям, а також надав відповідне документальне підтвердження (у складі своєї завантаженої тендерної пропозиції) цього.
Вказані дії Замовника, які порушують принципи здійснення закупівель, передбачені статтею 3 Закону, свідчать про корупційну складову в Процедурі закупівлі та упереджене ставлення службових (посадових) осіб Замовника до ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс».
Слід відмітити, що Документація не містить вимог стосовно того, що учасник Процедури закупівлі повинен мати та надати у складі своєї Пропозиції «ліцензію на клас наслідків (відповідальності) об'єкта будівництва СС3».
Підпунктом 4 підпункту 5.5 пункту 5 розділу ІІІ Документації від учасників торгів вимагалось надати копію ліцензії на провадження учасником господарської діяльності у будівництві. При цьому,конкретного класу наслідків (відповідальності) об'єкта будівництва, який має бути зазначений у такій ліцензії, вказано не було.
ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» у складі своєї Пропозиції надало ліцензію, видануДержаною архітектурно-будівельною інспекцією України, на провадження господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (будівництво об'єктів архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV іV категорії складності), із переліком відповідних робіт.
Вказана вище ліцензія згідно з вимогами чинного законодавства України надає повні права на виконання робіт, що є предметом закупівлі за цими торгами.
Окремо слід зазначити, що ані вимогами Документації, ані нормами Закону не передбачено можливості відхилення Замовником Пропозиції учасника тендеру на підставі відповідно експертного звіту.
Після завершення аукціону пропозиція ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс»є найбільш економічно вигідною та ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс»мало бути визначене переможцем Процедури закупівлі, разом з цим, Замовник, застосувавши дискримінаційний підхід та вчинивши дії, які носять ознаки корупційних правопорушень і зловживань, відхилив найдешевшу тендерну пропозицію (суб'єкта оскарження) з підстав, які є неправомірними.

Виходячи з вищевикладеного, Пропозиція учасникаТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс»булавідхилена Замовником неправомірно, що є порушенням вимог чинного законодавства України, у тому числі, принципів здійснення закупівель, встановлених статтею 3 Закону, таких, якдобросовісна конкуренція серед учасників, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників тощо.
У разі не усунення порушень Закону України «Про публічні закупівлі», допущеного тендерним комітетом комунального підприємства Слов'янської міської ради «Слов'янське управління капітального будівництва»ми будемо вимушені інформувати органи державного фінансового контролю та правоохоронні органи про наявність ознак корупційного та кримінального правопорушень.
Враховуючи все, зазначене вище,

ВИМАГАЄМО:

1) Скасувати рішення Замовника стосовно відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» та оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу відповідної інформації.
2) Визначити ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс»переможцем Процедури закупівлі у відповідності норм Закону.

ТОВ «ЮнібудЕнерго Сервіс»направляє цювимогу для врахування з метою усунення порушень законодавства під час проведення процедури закупівлі та повідомляє про намір передачі відповідної інформації до контролюючих та правоохоронних органів у випадку незадоволення вищевказаних вимог, а також оскарження незаконних дій/бездіяльності Замовника шляхом подання скарги до Антимонопольного комітету України.З повагою та сподіванням на
законність і неупередженість
під час розгляду нашої вимоги


Директор ТОВ «ЮнібудЕнерго Сервіс»

_____________ Гайворонський Ю.В.


More Collapse
Рішення замовника: Вимога не задоволена
18 December 2017 16:56
В складі документів, долучених учасником до пропозиції, в порушення вимог тендерної документації, не надано Гарантійний лист, який підтверджує спроможність здійснити поставку устаткування. Спроможність учасника поставити таке устаткування в обсягах та строки вказані у тендерній документації та тендерній пропозиції учасника підтверджується гарантійним листом від товаровиробника чи представника товаровиробника обладнання (у разі, якщо товар не виробляється на території України) із зазначенням відомостей щодо можливості виготовлення (поставки) устаткування для виконання проекту.

Така вимога передбачена п. 13 Переліку документів, що подаються учасником в складі тендерної пропозиції.
Номер вимоги: UA-2017-11-21-000653-b.b2
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ЮНІБУД ЕНЕРГО СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:35363871
Дата подання: 14 December 2017 11:25
Вимога до замовника щодо неправомірного вибору переможця закупівліГолові тендерного комітету комунального підприємства Слов'янської міської ради «Слов'янське управління капітального будівництва»
Дуброву Г. А.
вул.Поштова, буд. 44, м. Слов'янськ, Донецька обл., 84122Про усунення порушень під час
проведення процедури закупівліВимога
у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон)

Комунальним підприємством Слов'янської міської ради «Слов'янське управління капітального будівництва»(далі – Замовник) проводиться процедура закупівлі робіт – «ДК 021:2015: 45000000-7 – Реконструкція очисних споруд м. Слов'янська Донецької області» з очікуваною вартістю
30 444 583,00грн (інформація опублікована в електронній системі публічних закупівель Prozorro за номером оголошення: UA-2017-11-21-000653-b) (далі – Процедура закупівлі).
Участь у проведенні електронного аукціону під час проведення вказаної процедури закупівлі прийняло дваучасника:
№ з/п Найменування
учасника Ціна після завершення аукціону (грн з ПДВ)
1) ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» 29 834 908,20
2) ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» 29 943 600,00
Згідно з рішенням тендерного комітету Замовника б/д б/н (оприлюдненим на веб-порталі Уповноваженого органу 12.12.2017) переможцем Процедури закупівлі визначено ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4».
Разом з цим, за результатами здійсненого аналізу тендерної пропозиції (далі – Пропозиція) учасника процедури закупівлі ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4»встановлені такі ознаки її невідповідності вимогам тендерної документації Замовника (далі – ТД, Документація).
1.Відповідно до пункту 2 розділу V Документаціїформа «Цінової пропозиції» подається учасником торгів на фірмовому бланку в сканованому вигляді в форматі «pdf» за встановленою Замовником формою. Форма «Цінової пропозиції» встановлена Замовником у цьому ж пункті Документації.
У складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» відсутній документ, складений за визначеною Замовником формою «Цінова пропозиція».
Разом з цим, форма «Цінової пропозиції», визначена Замовником у пункті 2 розділу V Документації, передбачає, серед іншого, необхідність заповнення учасником наступного інформаційного блоку:
«Повне найменування Учасника _____________________________
Адреса (юридична та фактична) ____________________________
Телефон/ факс____________________________________________
е-майл:__________________________________
Керівник Учасника(прізвище, ім’я, по батькові)_______________
Код ЄДРПОУ_____________________________________________
Форма власності та юридичний статус підприємства (організації), дата утворення, місце реєстрації ______________________________».
У складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» міститься документ від 06.12.2017 № 437 «Тендерна пропозиція», в якому відсутній вищевизначений інформаційний блок, передбачений формою «Цінова пропозиція».
Також форма «Цінової пропозиції» передбачала погодження учасника, зокрема, з наступним:
- «ми підтверджуємо, що вся інформація, надана нами у складі нашої пропозиції конкурсних торгів, є достовірною»;
- «ми зобов'язуємося підписати Договір із замовником не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір»;
- «ми гарантуємо, що наші роботи та всі будівельні матеріали, вироби і конструкції, які будуть використані під час виконання робіт запропоновані нами цією пропозицією є якісними у відповідності до діючого законодавства України».
Документ від 06.12.2017 № 437 «Тендерна пропозиція», що міститься у складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4», не містить погоджень із наведеними вище вимогами Замовника, встановленими у формі «Цінової пропозиції», що не відповідає умовам, визначеним у пункті 2 розділу V Документації.
Отже, Пропозиція ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» не відповідає вимогам Документації, зокрема, встановленим вище, у зв'язку з чим вона має бути відхилена Замовником у відповідності до норм законодавства України.
2.Згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. У тому числі, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» учасник Процедури закупівлі у складі своєї Пропозиції повинен надати: «скановану довідку за наведеною формою згідно додатку 3 до тендерної документації (за власним підписом і печаткою) про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору протягом останніх 3 років та додає сканований договір з додатковими угодами (у разі наявності змін умов договору) на виконання ремонтно-будівельних робіт».
У складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» міститься «довідка про наявність досвіду виконання аналогічних договорів», в якій, серед іншого, міститься інформація про два договори: від 21.10.2013
№ 1253 та від 03.07.2013 № 1189. Предметами вказаних у відповідній довідці ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» договорів не є виконання ремонтно-будівельних робіт, як це вимагалось згідно з умовами Документації.
Отже, зазначені ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» договори не є аналогічними у розумінні вимог Документації, а також укладені у 2013 році, що також не відповідає вимогам підпункту 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації.
Крім того, у Документації визначений перелік документів, що подаються учасником у складі тендерної пропозиції, а також у пункті 3 вказаного переліку встановлені наступні вимоги: «Аналогічний договір про виконання робіт за останні п'ятьроків.
До договору додаються:
- додаток «договірна ціна» і всі додаткові угоди, якими змінювалися вартість договору та додаток «договірна ціна»;
- всі довідки про вартість виконаних робіт за договором, складені за формою КБ-3;
- лист-пояснення про неможливість надати додаток «договірна ціна», якщо відповідний додаток до договору сторонами не складався та не може бути наданий з об'єктивних причин».
У складі ПропозиціїТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» містяться два договори: від 21.10.2013 № 1253 та від 03.07.2013 № 1189, але при цьому не додані до них: додатки «договірна ціна», всі довідки про вартість виконаних робіт за договором, складені за формою КБ-3 або листи-пояснення про неможливість надати додатки «договірна ціна», якщо відповідні додатки до договорів сторонами не складались та не можуть бути надані з об'єктивних причин.
Отже, ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» порушило вимоги пункту 3 «переліку документів, що подаються учасником у складі тендерної пропозиції», визначеного у Документації.
Таким чином, Пропозиція ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» не відповідає вищевказаним вимогам Документації, тому вона має бути відхилена Замовником у відповідності до вимог частини першої статті 30 Закону.
3. Згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. У тому числі, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність обладнання та матеріально-технічної бази» учасник Процедури закупівлі у складі своєї Пропозиції повинен надати: «скановану довідку за наведеною формою згідно додатку 1 до тендерної документації (за власним підписом і печаткою) про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних для виконання умов технічного завдання та які будуть безпосередньо залучені при виконанні даних робіт».
У додатку 1 Документації визначена форма вищевказаної довідки:

п/п Найменування механізму, обладнання та транспортного засобу Марка механізму, обладнання та транспортного засобу Кількість
(шт.)
1. Власна техніка


2. Орендована техніка


Разом з цим, ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» у складі своєї Пропозиції надало «довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази», складену не за формою, визначеною у додатку 1 Документації, зокрема, у довідці ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» відсутні колонки «марка механізму, обладнання та транспортного засобу», «кількість», не відображене розділення власної/орендованої матеріально-технічної бази за розділами, як це було передбачено формою, встановленою у додатку 1 Документації для цієї довідки.
Враховуючи викладене, Пропозиція ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» не відповідала вимогам, визначеним підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації та додатком 1 Документації, у зв'язку з чим вона має бути відхилена Замовником згідно з нормами чинного законодавства України.
4.Згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. У тому числі, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» учасник Процедури закупівлі у складі своєї Пропозиції повинен надати:«скановану довідку за наведеною формою згідно додатку 2 до тендерної документації (за власним підписом і печаткою) про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Наявність кваліфікованого кошторисника підтвердити сканкопією діючого сертифікату інженера-проектувальника (інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації)».
У додатку 2 Документації визначена форма вищевказаної довідки:

з/п Прізвище, ім’я, по батьковіпрацівника. Посада/спеціальність, розряд Серія, номер кваліфікаційного сертифіката (у разі необхідності) Стаж роботи за спеціальністю
Штатні працівникита за сумісництвом


Планується залучити


Разом з цим, ТОВ«Науково-інженерний центр»
More Collapse
Скасована
Дата: 14 December 2017 15:07
Причина: Перезавантажимо
Номер вимоги: UA-2017-11-21-000653-b.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ЮНІБУД ЕНЕРГО СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:35363871
Дата подання: 14 December 2017 16:09
Вимога до замовника щодо неправомірного вибору переможця закупівл
Голові тендерного комітету комунального підприємства Слов’янської міської ради «Слов’янське управління капітального будівництва»
Дуброву Г.А.
вул.Поштова, буд.44, м. Слов’янськ
Донецька обл., 84122


Про усунення порушень під час
проведення процедури закупівлі

Вимога
у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон)

Комунальним підприємством Слов'янської міської ради «Слов'янське управління капітального будівництва»(далі – Замовник) проводиться процедура закупівлі робіт – «ДК 021:2015: 45000000-7 – Реконструкція очисних споруд м. Слов'янська Донецької області» з очікуваною вартістю
30 444 583,00грн (інформація опублікована в електронній системі публічних закупівель Prozorro за номером оголошення: UA-2017-11-21-000653-b) (далі – Процедура закупівлі).
Участь у проведенні електронного аукціону під час проведення вказаної процедури закупівлі прийняло дваучасника:
№ з/п Найменування
учасника Ціна після завершення аукціону (грн з ПДВ)
1) ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» 29 834 908,20
2) ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» 29 943 600,00
Згідно з рішенням тендерного комітету Замовника б/д б/н (оприлюдненим на веб-порталі Уповноваженого органу 12.12.2017) переможцем Процедури закупівлі визначено ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4».
Разом з цим, за результатами здійсненого аналізу тендерної пропозиції (далі – Пропозиція) учасника процедури закупівлі ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4»встановлені такі ознаки її невідповідності вимогам тендерної документації Замовника (далі – ТД, Документація).
1.Відповідно до пункту 2 розділу V Документаціїформа «Цінової пропозиції» подається учасником торгів на фірмовому бланку в сканованому вигляді в форматі «pdf» за встановленою Замовником формою. Форма «Цінової пропозиції» встановлена Замовником у цьому ж пункті Документації.
У складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» відсутній документ, складений за визначеною Замовником формою «Цінова пропозиція».
Разом з цим, форма «Цінової пропозиції», визначена Замовником у пункті 2 розділу V Документації, передбачає, серед іншого, необхідність заповнення учасником наступного інформаційного блоку:
«Повне найменування Учасника _____________________________
Адреса (юридична та фактична) ____________________________
Телефон/ факс____________________________________________
е-майл:__________________________________
Керівник Учасника(прізвище, ім’я, по батькові)_______________
Код ЄДРПОУ_____________________________________________
Форма власності та юридичний статус підприємства (організації), дата утворення, місце реєстрації ______________________________».
У складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» міститься документ від 06.12.2017 № 437 «Тендерна пропозиція», в якому відсутній вищевизначений інформаційний блок, передбачений формою «Цінова пропозиція».
Також форма «Цінової пропозиції» передбачала погодження учасника, зокрема, з наступним:
- «ми підтверджуємо, що вся інформація, надана нами у складі нашої пропозиції конкурсних торгів, є достовірною»;
- «ми зобов'язуємося підписати Договір із замовником не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір»;
- «ми гарантуємо, що наші роботи та всі будівельні матеріали, вироби і конструкції, які будуть використані під час виконання робіт запропоновані нами цією пропозицією є якісними у відповідності до діючого законодавства України».
Документ від 06.12.2017 № 437 «Тендерна пропозиція», що міститься у складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4», не містить погоджень із наведеними вище вимогами Замовника, встановленими у формі «Цінової пропозиції», що не відповідає умовам, визначеним у пункті 2 розділу V Документації.
Отже, Пропозиція ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» не відповідає вимогам Документації, зокрема, встановленим вище, у зв'язку з чим вона має бути відхилена Замовником у відповідності до норм законодавства України.
2.Згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. У тому числі, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» учасник Процедури закупівлі у складі своєї Пропозиції повинен надати: «скановану довідку за наведеною формою згідно додатку 3 до тендерної документації (за власним підписом і печаткою) про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору протягом останніх 3 років та додає сканований договір з додатковими угодами (у разі наявності змін умов договору) на виконання ремонтно-будівельних робіт».
У складі Пропозиції ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» міститься «довідка про наявність досвіду виконання аналогічних договорів», в якій, серед іншого, міститься інформація про два договори: від 21.10.2013
№ 1253 та від 03.07.2013 № 1189. Предметами вказаних у відповідній довідці ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» договорів не є виконання ремонтно-будівельних робіт, як це вимагалось згідно з умовами Документації.
Отже, зазначені ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» договори не є аналогічними у розумінні вимог Документації, а також укладені у 2013 році, що також не відповідає вимогам підпункту 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації.
Крім того, у Документації визначений перелік документів, що подаються учасником у складі тендерної пропозиції, а також у пункті 3 вказаного переліку встановлені наступні вимоги: «Аналогічний договір про виконання робіт за останні п'ятьроків.
До договору додаються:
- додаток «договірна ціна» і всі додаткові угоди, якими змінювалися вартість договору та додаток «договірна ціна»;
- всі довідки про вартість виконаних робіт за договором, складені за формою КБ-3;
- лист-пояснення про неможливість надати додаток «договірна ціна», якщо відповідний додаток до договору сторонами не складався та не може бути наданий з об'єктивних причин».
У складі ПропозиціїТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» містяться два договори: від 21.10.2013 № 1253 та від 03.07.2013 № 1189, але при цьому не додані до них: додатки «договірна ціна», всі довідки про вартість виконаних робіт за договором, складені за формою КБ-3 або листи-пояснення про неможливість надати додатки «договірна ціна», якщо відповідні додатки до договорів сторонами не складались та не можуть бути надані з об'єктивних причин.
Отже, ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» порушило вимоги пункту 3 «переліку документів, що подаються учасником у складі тендерної пропозиції», визначеного у Документації.
Таким чином, Пропозиція ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» не відповідає вищевказаним вимогам Документації, тому вона має бути відхилена Замовником у відповідності до вимог частини першої статті 30 Закону.
3. Згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. У тому числі, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність обладнання та матеріально-технічної бази» учасник Процедури закупівлі у складі своєї Пропозиції повинен надати: «скановану довідку за наведеною формою згідно додатку 1 до тендерної документації (за власним підписом і печаткою) про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних для виконання умов технічного завдання та які будуть безпосередньо залучені при виконанні даних робіт».
У додатку 1 Документації визначена форма вищевказаної довідки:

п/п Найменування механізму, обладнання та транспортного засобу Марка механізму, обладнання та транспортного засобу Кількість
(шт.)
1. Власна техніка


2. Орендована техніка


Разом з цим, ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» у складі своєї Пропозиції надало «довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази», складену не за формою, визначеною у додатку 1 Документації, зокрема, у довідці ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» відсутні колонки «марка механізму, обладнання та транспортного засобу», «кількість», не відображене розділення власної/орендованої матеріально-технічної бази за розділами, як це було передбачено формою, встановленою у додатку 1 Документації для цієї довідки.
Враховуючи викладене, Пропозиція ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал-4» не відповідала вимогам, визначеним підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації та додатком 1 Документації, у зв'язку з чим вона має бути відхилена Замовником згідно з нормами чинного законодавства України.
4.Згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 розділу ІІІ Документації учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. У тому числі, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» учасник Процедури закупівлі у складі своєї Пропозиції повинен надати:«скановану довідку за наведеною формою згідно додатку 2 до тендерної документації (за власним підписом і печаткою) про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Наявність кваліфікованого кошторисника підтвердити сканкопією діючого сертифікату інженера-проектувальника (інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації)».
У додатку 2 Документації визначена форма вищевказаної довідки:

з/п Прізвище, ім’я, по батьковіпрацівника. Посада/спеціальність, розряд Серія, номер кваліфікаційного сертифіката (у разі необхідності) Стаж роботи за спеціальністю
Штатні працівникита за сумісництвом


Планується залучити


Разом з цим, ТОВ«Науково-інженерний центр» «Потенціал
More Collapse
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 December 2017 10:00
Переможець відмовився від укладаня договору, його пропозицію дискваліфіковано

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Date and time of tender opening: 07 December 2017 16:11

Participant Starting proposal Final proposal Documentation
ТОВ "ЮНІБУД ЕНЕРГО СЕРВІС" 29 987 131,14
UAH with VAT
29 834 908,20
UAH with VAT
Documentation
ТОВ НАУКОВО-ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР «ПОТЕНЦІАЛ-4» 30 443 600,00
UAH with VAT
29 943 600,00
UAH with VAT
Documentation

Публічні документи

06 December 2017 11:57
Гайворонский_код.PDF
06 December 2017 11:57
Статут.pdf
06 December 2017 11:57
Календарний графік.pdf
06 December 2017 11:57
11_ДЦ_РТСП.pdf
06 December 2017 11:57
11.imd
06 December 2017 11:57
11.ims
06 December 2017 11:57
Локальні кошториси.pdf
06 December 2017 11:57
Договірна ціна.pdf
06 December 2017 11:57
Цінова Пропозиція.pdf
06 December 2017 11:57
Проект договору.pdf
06 December 2017 11:57
Дозвіл Держпраці.pdf
06 December 2017 11:57
Ліцензія.pdf
06 December 2017 11:57
Протокол 5.pdf

Публічні документи

06 December 2017 10:07
7 словянск.pdf
06 December 2017 10:07
14 наказ на СО485.pdf
06 December 2017 10:07
16 паспорт.pdf
06 December 2017 10:07
16 протокол.pdf
06 December 2017 10:07
17 Статут.pdf
06 December 2017 10:06
відгук Миронівс..pdf
06 December 2017 10:06
відгук.pdf
06 December 2017 10:06
Довідка АА1.pdf
06 December 2017 10:06
договір оренди.pdf
06 December 2017 10:06
лист 431.pdf
06 December 2017 10:06
лист 432.pdf
06 December 2017 10:06
лист 433.pdf
06 December 2017 10:06
лист 434.pdf
06 December 2017 10:06
свідоцтво пдв.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Participant Resolution Proposition Published
ТОВ "ЮНІБУД ЕНЕРГО СЕРВІС"
#35363871
Unsuccessful 29 834 908,20
UAH with VAT
11 December 2017 15:59
ТОВ НАУКОВО-ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР «ПОТЕНЦІАЛ-4»
#19029383
Рішення скасоване 29 943 600,00
UAH with VAT
18 December 2017 17:05
ТОВ НАУКОВО-ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР «ПОТЕНЦІАЛ-4»
#19029383
Unsuccessful 29 943 600,00
UAH with VAT
19 December 2017 10:11

Documentation

11 December 2017 15:59
sign.p7s
11 December 2017 15:57
протокол очисні.PDF

Documentation

12 December 2017 14:42
sign.p7s
12 December 2017 14:40
рішення ТК.tif

Documentation

19 December 2017 10:11
sign.p7s
19 December 2017 09:58
Протокол 2 001.tif

Інформація про відміну

Дата відміни
19 December 2017 10:11
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Actual tenders

До пошуку