20 January 202011:05

Тендер на закупівлю меблів для сесійних залів для Малинівської (Харківська область) та Новопразької (Кіровоградська область) ОТГ в рамках програми USAID DOBRE

Організація Global Communities запрошує Вас подати цінову пропозицію на закупівлю систем електронного поіменного голосування для Піщанської (Дніпропетровська обл.), Помічнянської (Кіровоградська обл.) та Малинівської ОТГ (Харківська обл.) в рамках Програми USAID DOBRE (RFQ#346) відповідно до специфікації.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у доданих файлах.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00 за місцевим часом 28 січня 2020 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#346 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00, 24 січня 2020р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати лише Global Communities.

З повагою,

Команда Global Communities

Документи

Документи

Документи

Документи

ДокументиBlog

07 February 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
link
Дарья Черкашина
Екс-директор з маркетингу та комунікацій ProZorro