04 July 201914:45

Інструкція для постачальників каталогу Prozorro Market


Що таке Prozorro Market та як пройти кваліфікацію у каталог ви можете прочитати за посиланням:   https://prozorro.gov.ua/news/e-katalog-v-prozorro-internet-magazin-dlya-derzhavnih-zamovnikiv


А тут ви дізнаєтеся що потрібно зробити, після того як централізована закупівельна організація (далі - ЦЗО) розглянула ваші документи на кваліфікацію та відкрила вам доступ в каталог. 


  1. Як дізнатися що ви пройшли успішно кваліфікацію? 

Реєстр кваліфікованих постачальників доступний за посиланнями.

реєстр ДУ “Професійні закупівлі”:

https://docs.google.com/document/d/1qVV03hGy_V83OoJcZ0HMWi0P34dTxB_1HGWZdp1db7A/edit

реєстр ДП “Медичні закупівлі України”:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mgqmMq1Vzu1_lLgWDdDTlTZXQinEzAGVXhxb5us9hSw/edit?usp=sharing


  1. Як подати пропозицію на товар?

Після кваліфікації, ви можете подавати пропозиції на товари через кабінет на майданчику.

Якщо ви ще не зареєстровані в системі Prozorro або використовуєте майданчик, який поки не підключений до Prozorro Market, необхідно зареєструватися на одному з майданчиків, що вже підключені до каталогу:

  • dzo.com.ua

  • e-tender.ua

  • Zakupki.prom.ua

  • SmartTender.biz

  • tenders.all.biz


В кабінеті на майданчику ви можете побачити товари, що були включені до категорії, в яку ви пройшли кваліфікацію. Щоб подати свою пропозицію, ви можете обрати один з наявних товарів та вказати його вартість або запропонувати додати в каталог новий товар.

Щоб запропонувати додати новий товар - ви надсилаєте опис товару ЦЗО. Оголошення про профілі, в які можна запропонувати товар, доступні за посиланням: https://prozorro.gov.ua/news/group/e-katalogi-pilot


Для відображення вашої пропозиції в каталозі, ви маєте зайти в особистий кабінет на майданчику та зазначити деталі вашої пропозиції на цей товар. 


Яку саме інформацію ви маєте зазначити:


Місце поставки. Постачальник має зазначити регіони, куди зобов'язується забезпечити доставку. Ви можете постачати по всій Україні, тоді зазначте інформацію про це в розділі адреса постачання, обравши “Україна”, або оберіть конкретні регіони або міста.

Зверніть увагу! На різних майданчиках інформація щодо регіону постачання може відрізнятися, тому звертайтеся до менеджера на майданчику за поясненнями, як краще внести інформацію.


Ціна. Ви повинні внести інформацію про ціну за одиницю товару з урахуванням доставки. Ціну ви можете редагувати у будь-який момент, але ваша пропозиція має бути актуальною, оскільки замовник не зможе заплатити вам ціну, яка не відповідає інформації в його замовленні. Ціна має включати вартість доставки, якщо ви маєте різну вартість у різні регіони доставки - ви маєте подати декілька пропозицій.

Також ви можете запропонувати товар на умовах самовивозу, зазначивши конкретну адресу складу постачальника. Але, враховуючи особливості публічних закупівель, ми не радимо пропонувати товар без доставки, державні замовники дуже часто не мають можливості організувати доставку самостійно, що може робити вашу пропозицію непривабливою.


Примітки. В примітках ви можете зазначати особливі умови постачання, гарантійного обслуговування тощо. Наприклад, найкраще в примітках зазначити:

  • Мінімальну або максимальну партію товару, яку ви можете постачати;

  • Особливості гарантійного обслуговування. Наприклад, збільшений термін гарантійного обслуговування. Зверніть увагу! Термін гарантійного обслуговування у вас не може бути меншим за той, що вказаний в профілі.

Важливо! Не зазначайте в примітках технічні характеристики товару, адже вони вже вказані в картці товару. 


  1. Як відкликати свою пропозицію з каталогу?

Якщо у вас немає даного товару на складі та ви не можете його поставляти, зайдіть в особистий кабінет на майданчику та поставте в полі ціна 0, тоді ваша пропозиція не відображатиметься в каталозі, поки ви знову не зайдете та не внесете актуальну ціну товару.


Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до вашого менеджера на майданчику, або market@prozorro.ua.





Blog

07 February 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
link
Дарья Черкашина
Екс-директор з маркетингу та комунікацій ProZorro