08 August 201912:10

10 питань замовника про Prozorro Market


  1. Як планувати закупівлі через Prozorro Market?

До введення в дію нової редакції Закону, Закупівлі з використанням е-каталогу Prozorro Market вносяться у додаток до річного плану закупівель із зазначенням в полі “Процедура закупівлі” - “звіт про укладений договір”, а в полі “Примітки” - “е-каталог”.

  1. Чи публікується звіт про укладений договір під час замовлення з е-каталогу?

Під час формування замовлення на майданчику формується чернетка звіту про укладений договір, в яку вноситься уся інформація з замовлення. Ця чернетка не публікується на порталі і переглянути її можна лише в кабінеті на майданчику. Проте після укладання договору з постачальником, замовник має внести такий договір у чернетку звіту та опублікувати його, через накладання ЕЦП/КЕП.

  1. Чи відрізняються звіти про укладений договір, по закупівлям, які були зробленні з використанням Prozorro Market?

Так, звіти, що були створені при замовленні з каталогу, мають відмітку про те, що закупівля була проведена з використанням е-каталогу. Прямо зараз на порталі допрацьовують функціонал - на звітах з’явиться відповідна відмітка, якщо замовлення було зроблене з каталогу.

  1. Чи є примірний договір, який пропонується для  укладання між замовником та постачальником?

Так, задля уникнення зайвих конфліктів між замовниками та постачальниками був розроблений примірний договір поставки, який замовники можуть використовувати. Договір можна скачати за посиланням:

https://prozorro.gov.ua/news/tipovij-dogovir-dlya-prozorro-market

  1. Які стандартні строки на опрацювання мого замовлення з боку постачальника?

Постачальник має зв'язатися з замовником протягом 2х робочих днів від дати замовлення. Якщо замовник хоче прискорити цей процес, він може самостійно зв’язатися з постачальником, по контактам, що зазначені в пропозиції каталогу.

  1. Які стандартні строки на укладання договору?

Правилами використання Prozorro Market не визначені стандартні строки на укладання договору, проте ми рекомендуємо користувачам не перевищувати 5 днів від дати замовлення.

  1. Які стандартні строки на оплату?

Примірним договором на поставку товарів, передбачений строк оплати - 15 робочих днів від дати поставки.

  1. Які стандартні строки на поставку?

Правилами Prozorro Market стандартний строк поставки визначений як 7 календарних днів, від дати укладання договору. Проте змовник під час формування замовлення може цей строк збільшити. 

  1. Що робити, якщо постачальник відмовляється виконати моє замовлення?

Замовник може скасувати замовлення, та обрати іншу пропозицію в каталозі та сформувати нове замовлення.

  1. Чи всі постачальники в каталозі готові працювати на умовах післяоплати та готові укладати договори з державними замовниками?

Так, усі. Під час приєднання до е-каталогу, Адміністратори Prozorro Market не тільки перевіряють відповідність постачальників кваліфікаційним та іншим критеріям та відповідність характеристик запропонованих товарів, Адміністратори також ознайомлюють постачальників з правилами роботи в Prozorro Market.

Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка, звертайтеся до нас:

market@prozorro.ua 

Blog

07 February 201811:05
Дайджест ProZorro за січень
link
Дарья Черкашина
Екс-директор з маркетингу та комунікацій ProZorro